W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pissing jak sie przygotować

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ewda
    Świętoszek
    • Nov 2011
    • 5

    Pissing jak sie przygotować

    Witam, znalazem to forum w google i postanowilem zapytać o to co nas trapi, Ja i moja Żona zdecydowaliśmy sie że dziś wieczorem sprobujemy pissingu zastanawiamy sie jak sie do tego przygotować, jak przygotować sypialnie żeby dało sie potem spać, i co robić by niebyło nie przyjemnego zapachu proszę o wasze porady
  • Ahead
    Ocieracz
    • Sep 2010
    • 188

    #2
    Przede wszystkim pić dużo wody, aby rozcieńczyć mocz. Pewnie piwo załatwiłoby sprawę szybciej, ale nie mam pojęcia jak to zadziała na smak moczu (jeżeli mocz nie dostanie się do ust to nie ma znaczenia). Zacznij pić ze 2 godziny przed zabawą. I w trakcie. Przynajmniej tak robił mój kochanek. Jak pod koniec zabawy miał na mnie sikać brał do ręki butelkę mineralnej i jeszcze trochę pił. Aby mocz był rozwodniony musi minąć trochę czasu. Sama zabawa technicznie u mnie wyglądała tak, że rozkładałam dużą folię malarską (grubą) w taki sposób, aby zakrywała łóżko i podłogę. Kochanek stał na łóżku, ja siedziałam przed nim na podłodze. Ważne, aby szybko po zabawie usunąć folię. Jeżeli będziecie bawić się w łazience to już inaczej to będzie wyglądać. W pokoju bardziej komfortowo ze względu na przestrzeń.
    Miłej zabawy.

    Skomentuj

    • ewda
      Świętoszek
      • Nov 2011
      • 5

      #3
      dziekuje bardzo za odpowiedź już zaczynamy pić wode mineralną a wieczorem otworzymy szampana co do łazienki niestety niema takiej możliwości ponieważ mamy bardzo małą łazienkę i niemieszkamy sami dlatego zdecydowaliśmy sie na pokój, z tą folią to dobry pomysl trzeba bedzie ja podwinąć zeby nic sie niewylało heh czekamy dalej na jakieś pomysły

      Skomentuj

      • Ahead
        Ocieracz
        • Sep 2010
        • 188

        #4
        oczywiście, przyklejałam brzegi taśmą pakową do mebli, aby mocz się nie wylał. Ktoś napisał, że sposób z folią wydaje mu się taki chłopsko-robotniczy. Kwestia skojarzeń. Ja tam na folii się nie skupiałam. Potrzebna mi była tylko do utrzymania porządku w pokoju, ponieważ ja sama byłam cała mokra. Zaczynając od twarzy, bo sikał mi w otwarte usta, a kończąc na stopach

        Skomentuj

        • Ahead
          Ocieracz
          • Sep 2010
          • 188

          #5
          oj tam, oj tam...trzeba być zaopatrzonym w duży worek 120L też z mocnej folii Przede wszystkim gruba folia malarska. Raz miałam taką cieniznę i trochę się polało po podłodze. Tak też bywa

          Skomentuj

          • ewda
            Świętoszek
            • Nov 2011
            • 5

            #6
            mam też pytanko o jakąś fajna gre wstepną ktora może troche nas rozpalić przed tym wyczynem (oczywiście związana z piss) macie jakieś pomysły ?

            Skomentuj

            • Ahead
              Ocieracz
              • Sep 2010
              • 188

              #7
              no tutaj to chyba nie pomogę U mnie wyglądało to tak, że najpierw obciąganie z połykiem. Później lizanie rowa, a potem znowu lodzik, tylko tym razem z tryskaniem na twarz. Mocz miał za zadanie właśnie zmyć mi spermę z twarzy

              Skomentuj

              • Ahead
                Ocieracz
                • Sep 2010
                • 188

                #8
                dostać spermą w oko jest chyba jeszcze mniej Należy ustawiać się tak, aby chronić oczy, ale to nie jest trudne, bo strumień zazwyczaj jest zwarty i łatwo się dostosować. I tak ewda zapewne nie zacznie lać natychmiast, bo podobno jak penis jest twardy to nie tak łatwo lać. Ale nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem
                0statnio edytowany przez Ahead; 26-11-11, 17:53.

                Skomentuj

                • ewda
                  Świętoszek
                  • Nov 2011
                  • 5

                  #9
                  heh no tak z twardego to jak z pustego nie nalejesz co do finiszu na twarz to moja nigdy sie nie zgodzi zaraz jej sie coś robi zbiera ja na wymioty itp... nierozumiem tego kiedyś jej skonczyłem w buzi to wypluła i jeszcze zjebke dostałem... co do przygotowania to rozcieliśmy worek 120l na pół jest dość spory więc obejmie łóżko dziekujemy za pomoc

                  Skomentuj

                  • Ahead
                    Ocieracz
                    • Sep 2010
                    • 188

                    #10
                    oj, przygotujcie więcej worków. Tego moczu trochę się uzbiera. Człowiek, tak nie zdaje sobie sprawy, jak sika do sedesu ile tego jest A zjebkę pewnie dostałeś, bo nie uprzedziłeś, że kończysz i nie wyjąłeś. Nie każdemu odpowiada smak spermy, tak bywa. Jedną z moich ulubionych zabaw jest lizanie rowa i wpychanie głęboko do środka jezyka. Takie posuwane językiem. Niektórzy uważają to za obrzydliwe, bo uważają, że na coś natrafiasz tym językiem. A w rzeczywistości czujesz smak bardzo delikatnej skóry, przynajmniej ja tak miałam.
                    Ewda, daj znać, jak się podobało. No, no już niedługo...

                    Skomentuj

                    • ewda
                      Świętoszek
                      • Nov 2011
                      • 5

                      #11
                      heh dam znac ok przygotuje wiecej worków uprzedziłem żonke ale nie myslała ze tyle tego bedzie heh co do jezyczka praktykujemy dość często

                      Skomentuj

                      • Ahead
                        Ocieracz
                        • Sep 2010
                        • 188

                        #12
                        może, że aż tyle to trochę mnie poniosło, bardziej chodzi o to, że nie będzie w jednym miejscu i łatwo o pobrudzenie łóżka, podłogi.

                        Skomentuj

                        • Ahead
                          Ocieracz
                          • Sep 2010
                          • 188

                          #13
                          ewda jednak nie ma możliwości w łazience, bo jest bardzo mała i nie mieszkają sami. Mam nadzieję, że właśnie dobrze się bawi

                          Skomentuj

                          • NHL
                            Świętoszek
                            • Sep 2011
                            • 11

                            #14
                            pissing heh jak to ładnie brzmi niestety jest to rodzaj zboczenia i książkowa nazwa to urofilia

                            Urofiliaparafilia, w której kontakt z moczem partnera jest źródłem podniecenia seksualnego. Fetyszem może być oddawanie moczu na partnera, wąchanie go, dotykanie, oblewanie się nim, wydalenie do narządów płciowych czy odbytnicy. Najczęściej połączona z dominacją jednego partnera nad drugim. Urofilia ma rysy masochistyczne.

                            ohyda

                            Skomentuj

                            • NHL
                              Świętoszek
                              • Sep 2011
                              • 11

                              #15
                              Ja jak myślę nad urozmaiceniem , to myślę nad inną pozycją ,a nie oblewaniem się śmierdzącym produktem przemiany materii . Nie wiem co w tym podniecającego i jakie w tym urozmaicenie . Zastanawiam się też nad tym jakie potem będzie urozmaicenie jak już znudzi się uryna ? Kał na klatę ?

                              Skomentuj

                              Working...