W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Brak seksu oralnego z jej strony.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahead
    Ocieracz
    • Sep 2010
    • 188

    #76
    Napisał seks_to_zdrowie
    Lady
    Bezimienny wcześniej pisał, że ona nigdy tego nie robiła. Pewnie lekko ją piłował, żeby to zrobiła. Dlaczego Twoim zdaniem okropne jest to, że nie chce zrobić dobrze?... a naciskanie, żeby zrobiła coś wbrew swojej woli jest ok ? W imię ''miłości'' ?
    Dlatego tak ważne jest, aby ludzie byli dopasowani seksualnie!!!

    Skomentuj

    • koneser666
      Erotoman
      • Aug 2010
      • 502

      #77
      odpal kompa, zwal se konia, niech widzi.
      HATE ME!

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        #78
        co do masturbowania w związku to już nie przesadzajmy. to jest normalne, no ej. czasem nawet gdy ludzie są zadowoleni ze swojego życia seksualnego to mają taką potrzebę i już.
        co do problemu - nie chodzi o to, co ona robi, a czego nie robi, ale o podejście. olewa Twoje potrzeby i myśli tylko o sobie. jeśli czegoś nie chce/nie lubi/ brzydzi się to powinna znaleźć inny, odpowiadający jej sposób, aby Cię zadowolić, powinna się starać, aby wasze życie seksualne było udane i satysfakcjonujące dla obu stron, nie tylko dla niej.
        a co do tych, którzy tak krytykują autora tematu.. spójrzcie na to z druiej strony, może to właśnie ona traktuje go przedmiotowo, zachowując się jak królewna z drewna, która wymaga zaspokojenia własnych potrzeb, nie dając nic w zamian, nie mając z tego powodu wyrzutów sumienia, nie starając się znaleźć rozwiązania problemu, ani alternatywnego wyjścia.
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • Maryja_dziewica
          Perwers
          • Nov 2011
          • 902

          #79
          Przypomniała mi się moja koleżanka, dla której obciągnąć to fe, ale minetka jest cacy. Każdym się bawiła.
          "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

          Skomentuj

          • MsMisska
            Perwers
            • Jan 2012
            • 1409

            #80
            Napisał Maryja_dziewica
            Przypomniała mi się moja koleżanka, dla której obciągnąć to fe, ale minetka jest cacy. Każdym się bawiła.
            To straszna z niej egoistka.

            Skomentuj

            • Lex31
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2009
              • 395

              #81
              Różnie to z babami bywa, poznałem raz jedną która mając lat 28, była w seksie tak zahamowana, że brzydziła się dotknąć penisa, bo... taki śliski i mokry jest. Na taki tekst stwierdziłem, że życia szkoda. Najlepsze wyjście to klasyczne OPK.
              Ale gdy gość pisze, że to nastka, niezbyt doświadczona - warto popracować, jest szansa na sukces.
              friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

              Skomentuj

              • Maryja_dziewica
                Perwers
                • Nov 2011
                • 902

                #82
                Napisał MsMisska
                To straszna z niej egoistka.
                Poinformowałam ją o tym na wypadek, gdyby nie zauważyła
                Dla niej to "dziwkarskie, obrzydliwe i nigdy tego nie zrobi", heh.

                Lex@ Jestem dziewicą, ale w pale mi się nie mieści obrzydzenie penisem. Jak ta kobieta w ogóle przemogła się do seksu?
                "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                Skomentuj

                • MsMisska
                  Perwers
                  • Jan 2012
                  • 1409

                  #83
                  Napisał Maryja_dziewica
                  Poinformowałam ją o tym na wypadek, gdyby nie zauważyła
                  Dla niej to "dziwkarskie, obrzydliwe i nigdy tego nie zrobi", heh.
                  Jakie banalne wytłumaczenie. Nie można być taką samolubną. Mógł jej chłopak nie zrobić minetki bo to be, ciekawe jakby zareagowała.

                  Skomentuj

                  • Maryja_dziewica
                    Perwers
                    • Nov 2011
                    • 902

                    #84
                    A niech robi co chce. Ma farta, że znajduje takich frajerów.
                    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                    Skomentuj

                    • Gogol
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 241

                      #85
                      Napisał Lex31
                      Różnie to z babami bywa
                      Znalazłem się kiedyś w sposób nieplanowany w łóżku z taka jedną, zresztą z firmy w której pracowałem. Taki one night standing, po zakrapianej imprezie. Dość prosta dziewczyna ale apetyczna. W pewnej chwili ona pyta: a chcesz mi wylizać patelnię? Tak powiedziała. Mówię, że niema sprawy. Poszła do łazienki umyć cipkę. Jak wróciła to mówię, że ok ale w zamian ona zrobi mi loda. A ona: w życiu, chyba bym się porzygała! Przekomarzałem się tak dłuższy czas w stylu: bez obietnicy loda nie będzie patelni, ale w końcu jej wylizałem bo fajną miała tą cipkę i miałem na nią smak a ona się napraszała. I chyba dobrze wylizałem, bo miała orgazm. Ale na loda się nie doczekałem. Tak, różnie to z babami bywa
                      Nie można mieć wszystkich dziewczyn na świecie, ale należy do tego dążyć.

                      Skomentuj

                      • Maryja_dziewica
                        Perwers
                        • Nov 2011
                        • 902

                        #86
                        Żenada
                        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                        Skomentuj

                        • Lex31
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2009
                          • 395

                          #87
                          Temat się trochę bardziej ogólny zrobił, więc dopisek - żeby nie było, że mam coś do bab - różnie to bywa z facetami. Raz jeden w całym życiu słyszałem o sytuacji odwrotnej - panna mi się skarżyła, że jej chłopak nie chce loda - bo on ją szanuje, a to takie dziwkarskie. A ona bardzo chce!
                          Sobie wyobraźcie ile trzeba mieć siły w sobie, żeby nie wyciągnąć do dziewczyny swojej pomocnej... no... nie dłoni
                          friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                          Skomentuj

                          • Ahead
                            Ocieracz
                            • Sep 2010
                            • 188

                            #88
                            Napisał Lex31
                            Sobie wyobraźcie ile trzeba mieć siły w sobie, żeby nie wyciągnąć do dziewczyny swojej pomocnej... no... nie dłoni
                            Hehe...jak to dobrze, że większość Panów jest tak dobrze wychowana, że jednak bardzo chętnie wyciągają tę pomocną "nie dłoń"
                            Całe szczęście ja trafiam na dżentelmenów

                            A swoją drogą, jak ja nie lubię, jak ktoś za mnie próbuje podjąć decyzję co mnie może upokorzyć.

                            Skomentuj

                            • plum83
                              Świętoszek
                              • May 2012
                              • 1

                              #89
                              Przeczytałem cały link i co chłopak chyba dalej ma problem.

                              A z tym brakiem seksu jakiegokolwiek w czasie okersu to masakra.

                              Spytaj się jej jak będzie w ciąży to masz mieć ok.9 miesięcy abstynencji od jakiegokolwiek seksu??
                              Przecież to jest chore.

                              Skomentuj

                              Working...