W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

...WYTRYSK i maly penis

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mateosz
    Świętoszek
    • Feb 2011
    • 2

    ...WYTRYSK i maly penis

    Witam Państwa
    Sprawa wygląda tak:
    mam 18 lat , jestem jak to mowią prawiczkiem , chcemy uprawiac seks z dziewczyną , moj problem polega na tym , że mój duży penis (jestem z niego dumny) ma wytrysk po paru minutach iiii opada , poprostu nagle robi się miękki i maly , taki paradoks , najpierw duży i twardy , potem mały i miękki...

    wiadomo , trzeba odpocząc pare minut az bedzie mozna sie nim zając i urośnie ale przy drugim i kolejnym podejsciu jest coraz bardziej miekki
    gdyby za kazdym razem bylo tak samo jak za pierszym.....

    masturbacje zacząłem miesiąc przed osiemnastką
    masturbuje sie dość często , nawet codziennie

    ale sprawa z opadającym penisem pojawila sie dlugo przed pierwszą masturbacją wiec niema to nic wspolnego


    caly problem polega na tym ze dziewczyna jest świetna , wie o co chodzi , niechce jej obrzydzic kiedy w nią wejde , spuszcze sie po paru minutach i "dziękuje dobranoc" bo moj penis jest maly i miękki

    Panowie co poradzicie?
  • Wib3K
    Ocieracz
    • Sep 2009
    • 167

    #2
    trening czyni mistrza, skoro jestes prawiczkiem to nikt inteligentny nie bedzie od ciebie wymagal nie wiadomo jak dlugiego seksu... z kazdym razem bedzie coraz lepiej

    Skomentuj

    • Bobi25
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2009
      • 395

      #3
      caly problem polega na tym ze dziewczyna jest świetna , wie o co chodzi , niechce jej obrzydzic kiedy w nią wejde , spuszcze sie po paru minutach i "dziękuje dobranoc" bo moj penis jest maly i miękki
      A czy seks polega na tym aby wejść w dziewczynę i spuścić się po paru czy też parunastu minutach ? Jeśli tak rozumujesz to rzeczywiście " dziękuje i dobranoc" ale również są inne sposoby na doprowadzenie dziewczyny na szczyt rozkoszy. Chyba wiesz o co chodzi?

      Skomentuj

      • Mateosz
        Świętoszek
        • Feb 2011
        • 2

        #4
        Napisał Wib3K
        trening czyni mistrza, skoro jestes prawiczkiem to nikt inteligentny nie bedzie od ciebie wymagal nie wiadomo jak dlugiego seksu... z kazdym razem bedzie coraz lepiej
        ale ja niemam problemu ze spuszczniem sie po 30 sekundach , tylko chce więcej a on zwyczajnie odmawia posluszeństwa


        Bobi25 , tak , wiem jak doprowadzic Panne do nieba paluszkami i nietylko ale nie o to tu chodzi , oboje chcemu dlugiego namietnego seksu , ale bądzmy realistami , nie na pierwszy raz , poprostu chce ją godnie , przynjamniej częsciowo zadowolić swoim penisem , niewiem czy jest jakis sposob na nieopadanie penisa po wytrysku , przeciez niebede cale zycie spuszczal sie tylko jeden raz bo potem mi opadnie

        Skomentuj

        • Greedo
          Banned
          • Dec 2006
          • 1657

          #5
          Niestety będziesz i się do tego przyzwyczaj. Większość facetów "gra" do jednego wytrysku. Więc albo przedłużasz swój jednostrzałowy seks albo licz się z opadaniem kutasa.

          Skomentuj

          • Bobi25
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2009
            • 395

            #6
            poprostu chce ją godnie , przynjamniej częsciowo zadowolić swoim penisem , niewiem czy jest jakis sposob na nieopadanie penisa po wytrysku , przeciez niebede cale zycie spuszczal sie tylko jeden raz bo potem mi opadnie
            Spokojnie ćwiczenie czyni mistrza z czasem długość stosunku powinna sie wydłużyć. Penis zawsze opadnie po wytrysku. Kwestią indywidualną jest to jak szybko się "zregenerujesz" i będziesz gotowy do działania. jedni mogą po 10 minutach inni po godzinie a jeszcze inni po kilkunastu. Wszystko zależy od predyspozycji, stylu życia, diety itp

            Skomentuj

            • Duke

              #7
              I przestań się tak intensywnie masturbować(zanim pojawi się u Ciebie uwarunkowanie-jak nie wiesz o co chodzi, to po prostu weź się za tę dziewczynę i tyle) i stresować tak.

              Skomentuj

              • Maoam
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 714

                #8
                Napisał Mateosz
                Witam Państwa
                Sprawa wygląda tak:
                mam 18 lat , jestem jak to mowią prawiczkiem , chcemy uprawiac seks z dziewczyną , moj problem polega na tym , że mój duży penis (jestem z niego dumny) ma wytrysk po paru minutach iiii opada , poprostu nagle robi się miękki i maly , taki paradoks , najpierw duży i twardy , potem mały i miękki...
                Paradoks?
                A myślałeś, że jak to wygląda? Nie wiesz, że penisy mężczyzn nie są cały czas duże i twarde? Że po wytrysku, albo kiedy nie jesteś podniecony i nie myślisz w ogóle o seksie, penis jest mały i miękki? Czego Ty się spodziewałeś? Nie zaglądałeś nigdy wcześniej do majtek? Skąd pomysł, że penis ma być cały czas stojący i twardy jak kamień?

                Poza tym myślisz, że Twój pierwszy seks będzie trwał w nieskończoność i dziewczyna, która też nie ma doświadczenia, będzie kilkakrotnie szczytowała?

                Jak zejdziesz na ziemię, to będzie Ci łatwiej i nie będziesz się musiał tak bardzo rozczarować
                Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                Skomentuj

                Working...