W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Za ciasne ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • _mike
    Banned
    • Aug 2007
    • 820

    #16
    Napisał Kata
    Mike, jesteś jasnowidzem? Ja też nie.
    Jestem, w tej kwestii jestem.

    Skomentuj

    • Krrassi
      Świętoszek
      • Apr 2009
      • 19

      #17
      Też uważam, że rozmiar na 99.9% jest dobry bo nie chodzi o to że prezerwatywa jest za ciasna na całej długości.

      Ale cholera przy tym zakończeniu ( gdzie jeszcze troche zostaje zawinięte ).

      I w tym wypadku nie wiem co mam zrobić...

      Jeszcze pozostaje sprawa wzwodu, czy ten zanik występuje z powodu że to masturbacja, czy z powodu ucisku.

      Skomentuj

      • _mike
        Banned
        • Aug 2007
        • 820

        #18
        z powodu, że możesz być uczulony na lateks.

        Skomentuj

        • Krrassi
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 19

          #19
          Jeszcze lepiej -.-


          Ale żadnych innych objawów nie ma...

          Skomentuj

          • _mike
            Banned
            • Aug 2007
            • 820

            #20
            stary, skad mamy wiedziec? idz do wrozki albo poszukaj na google bo już trochę *******isz farmazony i wymyślasz.

            Skomentuj

            • Krrassi
              Świętoszek
              • Apr 2009
              • 19

              #21
              Chwila kolego, ja nic nie wymyślałem tylko pytałem o opinie...

              Piszę tu o swoim problemie z nadzieją o pomoc w sprawie, pisze swoje spostrzeżenia żebyście napisali czy mogą być trafne.

              Jeśli Wy mi nie odpowiecie to nie za bardzo mam kogo zapytać.

              Skomentuj

              • Karookarolina
                Perwers
                • May 2009
                • 1050

                #22
                Słuchaj moj facet tez nie ma 30 cm, ale ma za to taka srednice ze i mi ciezko było założyc gumkę. Spróbuj z durexami XL, nie zbankrutujesz moze.
                Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                Skomentuj

                • Astor
                  Świętoszek
                  • Aug 2009
                  • 40

                  #23
                  Ja tez nie mam strasznie długiego ale sporej średnicy i ze standardową gumką jest ciężko. Trzeba się nieźle namęczyć żeby założyć a w dodatku jest to śmieszne i psuje nastój

                  Skomentuj

                  • Greedo
                    Banned
                    • Dec 2006
                    • 1657

                    #24
                    Twoje problemy mogą wynikać z tego, że po prostu nie jesteś przyzwyczajony do prezerwatyw. Co do tych żył, na każdym penisie są żyły, ale ich ułożenie jest kwestią indywidualną. Jeżeli masz jedną, dużą i dobrze widoczną tętnicę zewnętrzną na całej długości penisa i nie możesz rozwinąć tak prezerwatywy, żeby jej zakończenie nie uciskało w którymś miejscu na tę tętnicę, to myślę że może być to powód do wiotczenia penisa.
                    Niemniej masturbacja w prezerwatywie nie jest doświadczeniem miarodajnym, nie możesz przez to wnioskować, że przy stosunku będzie podobnie. Znając jednak naturę ludzką, skoro masz wątpliwości teraz, to przy seksie dojdzie stres i oklapciuch gotowy.
                    Dziewczyny dobrze Ci radzą z tymi większymi prezerwatywami, spróbuj zobacz. Co do durex elite, to są cienkie prezerwatywy np. przy durex extra safe są po prostu ciut mniejsze.
                    Sam nie lubię prezerwatyw, jeżeli odpowiednio ich nie założę to też wpływają na mój wzwód.

                    Skomentuj

                    • spirit_of_orb
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Aug 2007
                      • 397

                      #25
                      zawsze miałem problemy z durexami, wydawały mi się ciasne chociaż do olbrzymów nie należę unimile za to były luz dosłownie i w przenośni.

                      całe szczęście od paru ładnych lat już nie muszę
                      przez pryzmat dialektyki sado maso

                      Skomentuj

                      • Samczyk
                        Świętoszek
                        • Apr 2010
                        • 23

                        #26
                        Kiedyś w ramach nagłego przypływu romantyzmu zatrzymałem się na jakiejś stacji benzynowej i tam kupiłem gumki koloru czarnego
                        (nie pamiętam czy wyszczuplały)
                        Z tego co pamietam były bardzo, ale to bardzo ciasne bo aż ciężko było ją założyć. U trzonu fujary pojawiła się taka czerwona obrączka już po wszystkim... Zużyłem pozostałe dwie i mimo że były nie za bardzo wygodne to odczuwałem że wzwód był wyjątkowo mocny przez cały stosunek,a i po nie bardzo chciał opaść, właśnie przez ten ucisk, coś jak te obrączki na penisa - tamujące odpływ krwi.

                        Więc może to nie koniecznie wina ucisku.

                        Skomentuj

                        • ja_pytam
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 102

                          #27
                          Ja też tak mam. Trzeba kupować XXL one sa idealne.

                          Skomentuj

                          Working...