W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Spodziectwo - jak sobie poradzić z tym problemem?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ines
    Ocieracz
    • Jun 2009
    • 164

    #61
    Wydajesz się być rozsądnym facetem Boro, więc pewnie znajdziesz rozsądną dziewczynę, która nigdy by Cie nie skrzywdziła. Tego Ci życzę. Oczywiście może się zdarzyć, że trafisz na idiotkę, która potraktuje Cię okropnie, ale to już od Ciebie zależy jaka kobietę dopuścisz do siebie

    Jeśli o mnie chodzi, to gdyby facet którego kocham miał taki problem to dla mnie nie miałoby to żadnego znaczenia. Ani długość (która i tak wcale nie jest zła - przecież kobiecie można dać orgazm nawet za pomocą palca wskazującego) ani wygląd.

    Pomyśl o tym w inny sposób - jesteś wyjątkowy mi to od razu przyszło do głowy
    "A brudne łona kobiet złych istotą poezji w mig stają się"

    Skomentuj

    • BORO
      Świntuszek
      • Nov 2006
      • 92

      #62
      Dzięki za miłe słowa. Dziewczyny zawsze mówią że wielkosc nie ma znaczenia itp. No jestem ciekaw czy to prawda a nie tylko kurtuazja. Faktycznie coś w tym jest jesli że palce i język dają zadowolenie w100%

      ps. ale nawet tutaj na forum jest wiele dziewczyn któe mówią otwarcie że ta tego typu gabaryt im nie odpowiada i chyba są w większości. Pozdro

      Skomentuj

      Working...