W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks hiszpanski

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Deicide
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2012
    • 232

    Uprawiałem i bardzo lubię, ale trudno znaleźć kobietę, która ma warunki do porządnego hiszpańskiego, bo między małe cycki to nie to.

    Skomentuj

    • rimmingator
      Perwers
      • Apr 2009
      • 967

      Lubie i to bardzo.

      Pozycja najczesciej gdy dziewcze lezy na plecach a ja nad nia pochylony do przodu. Zdecydowanie do najlatwiejszych nienalezy. Trzeba sie nakrecic wczesniej bo od poczayku do konca miedzy cyckami, chyba bym sie zajechal na amen.

      Czasami przerywane by zapodac w gorna pole, czy ball-licking tudziez facesitting - wariacji cala masa

      Skomentuj

      • onatanczy
        Świętoszek
        • Jan 2013
        • 15

        Też lubię ten widok penisa wysuwającego się spomiędzy piersi. Nakręca mnie to bardzo

        Skomentuj

        • ritaom
          Świętoszek
          • May 2014
          • 24

          Bardzo mnie to kręci. Próbowałam tylko w jednej pozycji (ja leżę na plecach, on nade mną, taki misjonarz) i jedyne, co może się w tym nie podobać to sperma spływająca z szyi na włosy.

          Skomentuj

          • Wuefista
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2014
            • 316

            Bardzo lubię ten rodzaj seksu, ale ostatnio bardzo rzadko praktykuję. Nie twierdzę też, że panie muszą mieć do niego odpowiednie wymiary. Znacznie ważniejsza jest technika.

            Skomentuj

            • nienastolatek
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2013
              • 335

              ja lubie posmyrać swoim po cyckach, jednak do dobrego hiszpana potrzebne duże piersi i duży fiut, a u nas jednego i drugiego brakuje

              Skomentuj

              • malzenstwomlode
                Banned
                • Oct 2014
                • 5

                Mąż lubi jak jego kutasek ląduje między moimi piersiami a ja nie mam nic przeciwko.

                Skomentuj

                • Pablo__82
                  Świętoszek
                  • Oct 2014
                  • 1

                  Super sprawa, niestety moja ma małe piersi i w zzwiązku z tym jestem nieco poszkodowany. A uwielbiam ten rodzaj pieszczot

                  Skomentuj

                  • mistertygrys
                    Świętoszek
                    • Apr 2013
                    • 39

                    Piękna sprawa... Zarówno na ppczątku w ramach gry wstępnej jak i na milusi koniec.

                    Skomentuj

                    Working...