Nastroje przy tabletkach

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinSz
    Świntuszek
    • Jun 2011
    • 51

    Nastroje przy tabletkach

    Witajcie,
    mam pytanie, moja Wife zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne niestety przy tym jest tak poddenerwowana, że aż jej nie poznaję coś w stylu PMS ale 24h 7 dni w tygodniu. Straciła radość z seksu i w ogóle ma wręcz awersję na cokolwiek z tym związanym.
    Czy ktoś miał podobne przygody z pigułkami? Jak sobie z tym poradziliście.



    -jeśli już gdzieś był podobny temat to przepraszam moja szukajka nic nie znalazła.
  • elKoj69
    Perwers
    • Sep 2012
    • 1195

    #2
    Odstawienie i potem zmiana tabletek?
    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2689

      #3
      U mnie było podobnie i jak to co zrobiłam? Zmieniłam tabletki rzecz jasna.
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • Jamie
        Ocieracz
        • Sep 2011
        • 111

        #4
        Ja też tak miałam. Niestety...przetestowałam chyba wszystkie dostępne na rynku tabsy i...nic. Najgorsze był to, że wszystkie one powodowały u mnie totalny brak ochoty na seks czy wręcz awersje.
        W związku z czym dałam sobie spokój z chemią
        Ale może Twojej żonie pomoże zmiana tabletek. Dużo ich na polskim rynku.
        ...ale to tylko MOJE zdanie...

        Skomentuj

        • MarcinSz
          Świntuszek
          • Jun 2011
          • 51

          #5
          oj będzie ciężka przeprawa. Moja żona nie dopuszcza psychicznie innej formy antykoncepcji niż tabletki. A sprawę komplikują problemy zrowotne z jajnikami i nie wszystkie tab może brać. no to w najbiższym czasie rytm GIN->nowe tab->test->Gin->nowe tab aż do skutku. A są na rynku prezerwatywy inne niż lateksowe?

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2689

            #6
            Spróbujcie może plasterki antykoncepcyjne, na mnie podziałało.
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • MarcinSz
              Świntuszek
              • Jun 2011
              • 51

              #7
              Napisał Kalilah
              Spróbujcie może plasterki antykoncepcyjne, na mnie podziałało.
              a jak jest z ich używaniem? "ludzie gadaja", że się odklejają i są mało skuteczne. ja to jest w twoim przypadku?

              Skomentuj

              • truskawka313
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2009
                • 240

                #8
                Ja tak jak Jamie,przetestowałam większą ilość tabsów pod kontrolą doskonałego lekarza i co... zmieniłam na plastry które uczuliły mi pośladek i ramię... Pozostały tylko gumki!
                A po tabletkach,które nie obniżają podobno libido (jeanine) jestem zawiedziona!!!
                Na tabletkach seks to wróg i chyba to jest ich metoda.Totalnie nie masz ochoty.
                Odstawiłam teraz i wszystko wróciło do normy.Nawet ponad normę :-)
                Nic nie trwa wiecznie...

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Administrator
                  • Mar 2012
                  • 2689

                  #9
                  Napisał MarcinSz
                  a jak jest z ich używaniem? "ludzie gadaja", że się odklejają i są mało skuteczne. ja to jest w twoim przypadku?
                  O, sorry że tak późno, ale nie zauważyłam odpowiedzi.

                  Jak to mało skuteczne? Uprawiam seks bardzo często, a dziecka nie ma więc działa
                  Jeśli chodzi o skuteczność to jest porównywalna z tabletkami.

                  Odklejają się tylko kiedy ostro ćwiczę lub pływam. Z tym pływaniem to w sumie przy 30 minutowym pobycie w wodzie wszystko było ok, gorzej jak już się zbliżało do godziny.
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • truskawka313
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2009
                    • 240

                    #10
                    Astrajka a jakie tabsy bierzesz bądź brałaś? Ja byłam w szpitalu,robili mi badania ze względu na PCO. Przeszłam dobieranie leku i jakoś nie dobrali...
                    Chciałabym brać jakieś ale boję się kolejnych prób!
                    Nic nie trwa wiecznie...

                    Skomentuj

                    • Margo82
                      Perwers
                      • Mar 2013
                      • 937

                      #11
                      Trzeba szukać takich, które będą odpowiednie. Też przeszłam przez to piekło, rozdrażnienie, migreny, no i libido właściwie zerowe. Ale się uparlam, ze znajdę i znalazłam.
                      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                      Skomentuj

                      • Aslana

                        #12
                        JA brałam tabletki przez pól roku i tylko się po nich roztyłam i dostałam depresji. Huśtawki nastrojów itp. Ale to chyba dlatego że źle dobrane były. W sumie do tej pory już nie biorę.

                        Skomentuj

                        Working...