Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gasior
    Świętoszek
    • Oct 2020
    • 27

    Napisał mientus
    Kobieta z naprawde malymi piersiami. To za mna chodzi od jakiegos czasu. Drobne piersi, male sutki. Przyssac sie do nich, lizac, podgryzac, calowac, mietosic maly biust i patrzec jak bedzie reagowac.
    Coś w tym jest, zawsze gustowałem w dziewczynach o pełnych kształtach ale czasem nachodzi mnie ochota na małą drobną kobietkę taką z malutkim piersiami i chudym tyłkiem.

    Skomentuj

    • mientus
      Erotoman
      • Feb 2019
      • 607

      A jeszcze taka zwiazac czy zalozyc smycz z obroza to w ogole musi byc ekstra. Trzeba sprobowac.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator

        Demoniczna Bogini

        • Mar 2012
        • 2688

        Dalej niezmiennie jedno ze spełnionych marzeń, ale i tak wiecznie na liście - seks w wielokącie.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • HornyBoy

          Hmmm a moim marzeniem jest, żeby tak się zamknąć na popularną teraz, kwarantannę z kilkoma pięknymi kobietmi i żeby panował nakaz chodenia nago. Mógłbym wtedy podziwiać, te piękne panny w każdej sytuacji, w każdej pozycji z różnych ujęć mój penis nie spocząłby przez całą kwaratanne

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator

            Demoniczna Bogini

            • Mar 2012
            • 2688

            I to jest marzenie, które chcesz spełnić? Będzie ciekawie!
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • HornyBoy

              Napisał Kalilah
              I to jest marzenie, które chcesz spełnić? Będzie ciekawie!
              Oj tak, tak 3 lub 4 piękne kobietki, całkiem nago przez 2 tygodnie. Ahhh a potem seksik z nimi

              Skomentuj

              • mientus
                Erotoman
                • Feb 2019
                • 607

                Znalezc dwie zboczone, chetne, (mlode , to niekoniecznie ale kusi mnie ) ktore naprzemiennie/jednoczesnie zajmuja sie moim tylkiem. Dlugi, mokry, pelny sliny i zaangazowania rimm. A potem zrzucic co nieco na ich buzki.

                Skomentuj

                • Sixsixsix
                  Ocieracz
                  • Oct 2006
                  • 133

                  Dalej 2+1 w takiej sferze marzeń, lub spotkanie w lesie onanizującej się dziewczyny lub faceta

                  Skomentuj

                  • Scaramanga
                    Perwers
                    • Dec 2010
                    • 849

                    Mam taki plan od jakiegoś czasu już. Wibratorek w jej dupcię, w cipcię wibrujące jajeczko, które wpycham swoim penisem XD

                    Skomentuj

                    • Kalilah
                      Administrator

                      Demoniczna Bogini

                      • Mar 2012
                      • 2688

                      Napisał Scaramanga
                      Mam taki plan od jakiegoś czasu już. Wibratorek w jej dupcię, w cipcię wibrujące jajeczko, które wpycham swoim penisem XD
                      Przerabiałam to kiedyś, odlot! Po jakimś czasie zaczęłam bardzo brzydko przeklinać i wrzeszczeć, a później to niewiele kojarzę
                      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                      Regulamin forum

                      Skomentuj

                      • Scaramanga
                        Perwers
                        • Dec 2010
                        • 849

                        Dzięki. Już wiem, że plan skuteczny Tylko ofiary brak

                        Skomentuj

                        • Wiracha
                          Ocieracz
                          • Oct 2006
                          • 146

                          Jak miło spojrzeć po latach na wątek, który założyłem :-)

                          Ostatnio chodzi mi po głowie trójkąt z matką i jej córką. Córka - nastolatka w wieku 'legalnym', matka odpowiednio starsza.

                          Skomentuj

                          • Kalilah
                            Administrator

                            Demoniczna Bogini

                            • Mar 2012
                            • 2688

                            Masz trochę nadrabiania w czytaniu odpowiedzi
                            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                            Regulamin forum

                            Skomentuj

                            • Roxy
                              Świętoszek
                              • Jun 2021
                              • 1

                              Wybrać się samej do swingersklubu, niekoniecznie cos robić... być samej i patrzeć, szukać emocji...
                              Poszłabym również bardzo chętnie z koleżanką...tylko gdzie taką znaleźć...

                              Skomentuj

                              • Wiracha
                                Ocieracz
                                • Oct 2006
                                • 146

                                Napisał Roxy
                                Wybrać się samej do swingersklubu, niekoniecznie cos robić... być samej i patrzeć, szukać emocji...
                                Publikujesz to w wątku "Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić", więc ciśnie się na usta pytanie: dlaczego tego nie zrobisz? Singielka zwykle wchodzi za darmo, więc to nie jest kwestia braku funduszy.

                                Skomentuj

                                Working...