Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamil220288
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 4

    facet posiada odpowiednik punktu g jest to prostata można ją stymulować na kilka sposobów ale najlepszym jest właśnie straponja osobiście to uwielbiam
    dla panów których kręci ból naprawdę polecam ja z partnerką nawet myślimy o tym aby sztucznego członka zamienić chociaż raz na prawdziwego
    dla kogoś kto powie że jest to ******kie odpowiadam
    ***** też człowieka serio to do panów mnie nie ciągnie a jestem poprostu otwarty

    Skomentuj

    • walle

      witam.
      Ja lubie gdy dziewczyna bawi sie moja dziurką, narazie tylko lizanie i palce, ale w przyszłości chętnie bym spróbował zabawy ze strapon'em. podoba mi sie taka wizja zamiany ról, a pozatym to jest bardzo przyjemne!!

      Skomentuj

      • oral lover
        Świntuszek
        • Jul 2005
        • 99

        lubie lubie chociaz to zupelnie inne doznanie niż prawdziwy kutas w dupie

        Skomentuj

        • walle

          Napisał oral lover
          lubie lubie chociaz to zupelnie inne doznanie niż prawdziwy kutas w dupie

          a co miałeś?
          ja jestem bi i nie powiem chętnie bym spróbował ale jestem w związku z kobietą którą kocham więc odpada.

          Skomentuj

          • oral lover
            Świntuszek
            • Jul 2005
            • 99

            Napisał walle
            a co miałeś?
            ja jestem bi i nie powiem chętnie bym spróbował ale jestem w związku z kobietą którą kocham więc odpada.

            też jestem bi miałem w dupie juz kilka kutasów

            Skomentuj

            • walle

              Napisał oral lover
              też jestem bi miałem w dupie juz kilka kutasów
              Pewnie lepszy od takiego gumowego
              a pierwszy raz boli mocno? a lubisz na ostro czy tak łagodnie?

              Skomentuj

              • oral lover
                Świntuszek
                • Jul 2005
                • 99

                Owszem, zdecydowanie lubie bardziej być ****ny przez kolesia niż dildo!!! Czy pierwszy raz bolał....powiem CI ze juz nie pamiętam zresztą pierwszy prawdziwy kutas to w zasadzie nie byl pierwszy raz dla mojego tyłka....wcześniej bawiłem sie wibratorami. Zdecydowanie bardziej wolę ostre ****nie - najlepiej od tylca

                Skomentuj

                • faffik
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 1

                  Witam

                  Ostatnio zaczelismy sie tak zabawiac z moją panną i musze przyznać żę.....było niesamowicie!!! Byłem strasznie podniecony...a mojej niuni juz nie wspomne hehe... Na początku było troche dziwnie ale pozniej...gdy juz sie rozluźnilismy...było po prostu bosko...mega orgazm...a moja kobietka też to bardzo polubiła

                  Skomentuj

                  • Diabolistka
                    Świętoszek
                    • Jul 2009
                    • 2

                    W sumie nigdy nic nie wiadomo. Sztuczny penis może Cię wcale nie podniecać, zaś z drugiej strony takie nowe doświadczenie... ;> Warto próbować Ja też chciałabym spróbować tego z laską. Może kiedyś, jak mi facet pozwoli ;P

                    Skomentuj

                    • slask25ona
                      Świętoszek
                      • Mar 2010
                      • 4

                      ja szukam partnerki do mojego faceta .chcialabym popatrzec jak zabawia sie z nim inna ,jak wchodzi w niego strap-onem poprostu jak go ``bierze ostro od tylu``

                      Skomentuj

                      • karaluch0
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 21

                        Caly czas delikatnie prubuje namuwic swoja kobiete ale natal nic z tego
                        Linkowanie w podpisie zabronione.

                        Skomentuj

                        • Karookarolina
                          Perwers
                          • May 2009
                          • 1050

                          a ja znow chcialabym namowic swojego faceta, delikatnie podrzucam mu temat, ale chyba mysli, ze zartuje. No,moze nawet niekoniecznie zaraz strapon, ale jakis maly wibratorek
                          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                          Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                          Skomentuj

                          • Jacky_1
                            Świętoszek
                            • May 2010
                            • 3

                            A ja odkąd zobaczyłem na filmie jak dwie panny w pończoszkach dymają gościa na dwa baty to o niczym innym nie myślę.
                            No, chyba, że o framcuzie

                            Skomentuj

                            • blick
                              Świętoszek
                              • Jun 2010
                              • 16

                              Jak dla mnie to nie ma nic bardziej przyjemnego i sprawiającego niesamowite uczucia jak pieszczoty analne jakie można robić z ukochaną partnerką.

                              Razem z dziewczyną jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na seks ze strap-on'em. Wyszło to tak, że podczas jakiejś gadki ona zaproponowała żebyśmy spróbowali seksu analnego, z tym że tym razem to ona przejmie moją rolę. Kupliśmy sobie zabawkę i pewnego razu po powrocie z jakiejś tam imprezy, jak byliśmy trochę wstawieni, zaczeliśmy się kochać i zabawa tak się potoczyła, że moja dziewczyna zajęła się moim tyłkiem właśnie w ten sposób. Sam moment wejścia jest dziwny, cięzko opisać , ale później było już tylko lepiej i lepiej, podniecenie z każdą chwilą było coraz większe zarówno z mojej strony i z jej. Bawimy się w ten sposób w miarę często, mniej więcej raz na tydzień. Naprawdę warto spróbować.

                              Skomentuj

                              • krakus31
                                Świętoszek
                                • Mar 2007
                                • 2

                                ...

                                heh - a ja bym chetnie sprobowal.... Ale samemu ciezko

                                Skomentuj

                                Working...