Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • FUTRZAK
    Świętoszek
    • Nov 2011
    • 22

    A co sadzicie o tych kurtkach,mi uosobicie pasuje bardziej czarna.
    Attached Files
    Last edited by FUTRZAK; 28-08-22, 10:51.

    Skomentuj

    • piter_ulegly
      Ocieracz
      • Nov 2010
      • 121

      No fajne chociaż mi bardziej taliowane się podobają lub bomberki

      Skomentuj

      • mjskbs
        Świętoszek
        • Dec 2009
        • 9

        Ta czerwona jest fajna.

        Skomentuj

        • teranowa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 249

          Podsyłam trochę klasyki na ożywienie tematu.
          W kolejności The North Face Metropolis Parka, Camaieu, Cropp, H&M, Camaieu
          Attached Files

          Skomentuj

          • piter_ulegly
            Ocieracz
            • Nov 2010
            • 121

            Jak się wam te podobają ?
            Attached Files

            Skomentuj

            • abcd6
              Świętoszek
              • Jan 2013
              • 14

              Niedawno znalazłem się w dziwnym układzie, niektórzy tutaj stwierdziliby, że to raj. Ostatnio wprowadziłem się do mieszkania z trzema lokatorkami - przyjaciólkami, jak się później okazało bardzo rozwiązłymi obyczajowo. Oferta wynajmu była bardzo korzystna, dla mężczyzny, niski czynsz. Już od początku działy się dziwne rzeczy, wprowadzając się umówiłem się z jedną dziewczyną, że będzie na mnie czekać pod blokiem, czekały dwie z trzech, przywitaliśmy się, poszliśmy do mieszkania, drzwi otworzyła nam trzecia, stała całkiem naga od stóp do głów i jak gdyby nigdy nic eksponujac swoją waginę i piersi. Wszyscy grubo ubrani, opatuleni szalikami i czapkami, grube długie puchowe kurtki, buty zimowe, a ona na golasa, boso, i jeszcze się witała i przytulała. Zapytałem od razu co tu się dzieje, powiedziały, że panuje pełna wolność i swoboda, mogę chodzić jak chcę, nosić co chcę i robić co chcę i gdzie chcę. Trochę nie dowierzałem ich słowom i z drobną ironią powiedziałem, że ok, to teraz otwieram drzwi wejściowe na oścież, rozbieram się, kładę na podłogę i będę się masturbował. One najpierw się zaśmiały a potem dopingowały żebym to zrobił. Ta trzecia powiedziała, że idzie się ubrać, a te dwie czekały na nią bo szły do sklepu. Pierwsza otworzyła drzwi na oścież, i dalej namawialy żebym zrobił co powiedziałem. Odparłem, że to był żart, na co one żebym się rozbierał bo same to zrobią. Rozbierałem się, jedna brała mi ubrania i wrzucała do swojego pokoju, razem z resztą moich rzeczy. Najgorszy moment przyszedł kiedy zdejmowałem majtki, czułem strach i wstyd połączony z ogromnym podnieceniem, które urosło gwałtownie gdy zabrała mi je i też wrzuciła do swojego pokoju, który zamknęła na klucz. W trakcie przyszła trzecia i ubierała już buty i kurtkę. Sytuacja była taka, że teraz ja stałem całkiem goły, boso, i eksponowałem swoje gołe ciało i penisa przy otwartych drzwiach do mieszkania (każdy sąsiad mógł mnie zobaczyć), przed trzema ubranymi i opatulonymi obcymi dziewczynami, w grubych zimowych długich kurtkach puchowych, zimowych grubych butach, szalikach, czapkach i rękawiczkach, które cieszyły się z tego widoku.

              Powiedziały żebym się teraz położył i łapał za fiutka. Powiedziałem, że już nie chcę, i niech mi oddadzą ubranie. Ta trzecia co była naga podeszła do mnie i powiedziała żebym się nie krępował, sama stała naga przede mną i tak rozmawiała i była pełna swoboda. Druga powiedziała, że mogą mnie teraz zostawić, oswoję się z mieszkaniem, skoczą na zakupy i porozmawiamy jak wrócą. Poszły zostawiając mnie nagiego w zimnym przedpokoju. Za późno zorientowałem się że nie mogę się ubrać bo pokój, w którym były ubrania był zamknięty a ta druga miała klucz. Nawet majtek nie mogłem ubrać. Jedyną rzeczą jaką mogłem się zakryć i okryć była wisząca na wieszaku zimowa kurtka jednej z nich. Wziąłem ją i zakryłem jak ręcznikiem. Czekałem aż wrócą.
              Last edited by sister_lu; 08-02-23, 11:32.

              Skomentuj

              • alessandronesta
                Świntuszek
                • Feb 2013
                • 59

                Jak wam się takie coś podoba? Dla mnie bomba, za****sty krój podkreślający figurę, śliski materiał, długość jak znalazł, kolor też dodaje uroku i jeszcze sexi modelka. Czego chcieć więcej? Jaka szkoda że kobiety wyjątkowo rzadko się tak ubierają, jeśli w ogóle.
                Attached Files

                Skomentuj

                • piter_ulegly
                  Ocieracz
                  • Nov 2010
                  • 121

                  Jak dla mnie to za****scie


                  Napisał alessandronesta
                  Jak wam się takie coś podoba? Dla mnie bomba, za****sty krój podkreślający figurę, śliski materiał, długość jak znalazł, kolor też dodaje uroku i jeszcze sexi modelka. Czego chcieć więcej? Jaka szkoda że kobiety wyjątkowo rzadko się tak ubierają, jeśli w ogóle.

                  Skomentuj

                  • grzesiu19335
                    Ocieracz
                    • May 2009
                    • 121

                    I co było później. Szczerze mówiąc to trochę to zakręcone i brzmi bardziej jak fantazja erotyczna albo jakieś opowiadanie niż sytuacja z życia. Aczkolwiek też się bawię kurtką koleżanki na jej oczach

                    Skomentuj

                    • piter_ulegly
                      Ocieracz
                      • Nov 2010
                      • 121

                      Znalazłem cudowne , mega fajne płaszczyki co sądzicie o nich ?
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      • teranowa
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jan 2011
                        • 249

                        Napisał piter_ulegly
                        Jak się wam te podobają ?
                        Jolina zawsze spoko. Wygląda świetnie tyle że w dotyku nie jest zbyt przyjemna. Gumowata...

                        Skomentuj

                        • martin2
                          Świętoszek
                          • Jul 2014
                          • 6

                          To miejsce nie może tak po prostu zgasnąć, bo to jest chyba jedyne miejsce w polish internecie, gdzie można było pogadać o tym fetyszu.

                          Wrzucam parę fot w moim płaszczu z House'a, który był chyba najlepszym zakupem mijającej zimy Filmy z zabaw mam na TT, jak ktoś zainteresowany @coatrPL

                          Sezon się kończy, szkoda. Ktoś tu jeszcze jest? Wrzucajcie najlepsze foto minionej zimy
                          Attached Files

                          Skomentuj

                          • mjskbs
                            Świętoszek
                            • Dec 2009
                            • 9

                            Ta z futerkiem jest piękna, można wiedzieć jakiej jest firmy??

                            Skomentuj

                            • mjskbs
                              Świętoszek
                              • Dec 2009
                              • 9

                              Napisał piter_ulegly
                              Szkoda, albo nie wiedza gdzie można pisać ��, albo nie musza pisa bo realizują swoje fantazje , zabawy ��

                              Dzisiejsza sesja ,znaczy mały jej kawałek
                              Ta czerwona jest piękna.

                              Skomentuj

                              • Dresik
                                Świętoszek
                                • Apr 2023
                                • 4

                                Kurcze, szkoda że tu się nic nie zmienia.....
                                Mój poprzedni nik to śliski_dresik, ale coś tak namieszałem że nie jestem w stanie odzyskać hasła do konta więc założyłem nowe konto.
                                Może znajdą się jeszcze fascynaci i uzależnieni od tego fetyszu 😉.

                                Skomentuj

                                Working...