Brutalny seks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    Ja w sobotę się nasłuchałam od mojego lubego, że czasem ma chęć mnie tak przerżnąć, żebym nie miała sił blagać o jeszcze, szkoda tylko, że do niczego nie doszło. Ja lubie ostry seks, ale łatwiej mi dojść przy delikatnym, tylko, że po takim czułym seksie za kilka godzin chce mi się jeszcze, a po jednym ostrym potrafię mu nawet trzy dni dać spokój
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • psotka
      Świntuszek
      • May 2009
      • 71

      wg mnie brutalny to pojecie wzgledne i dla kazdego oznacza co innego... ja tez lubie "rznac sie" z tym ze dla mnie to oznacza mocny, gleboki i szybki seks.... nie ma mowy o biciu i o totalnej dominacji partnera...

      Skomentuj

      • ankka84
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 491

        Napisał psotka
        wg mnie brutalny to pojecie wzgledne i dla kazdego oznacza co innego... ja tez lubie "rznac sie" z tym ze dla mnie to oznacza mocny, gleboki i szybki seks.... nie ma mowy o biciu i o totalnej dominacji partnera...
        mrr..nom.rozmarzylam sie

        bita bym nie chciala byc,bic tez nie zamierzam.maly klaps czemu nie ale nic ponadto(poki co...).

        Skomentuj

        • alexandra191
          Świntuszek
          • Jul 2007
          • 45

          Napisał a-fly-woman
          Ja też uwielbiam ostry, brutalny seks. Nie lubię się kochać tak powoli, romantycznie... Tracę wtedy połowę przyjemności...
          dokładnie;]

          Skomentuj

          • Bambiii
            Perwers
            • Feb 2009
            • 852

            Ostatnio podczas masturbacji w mojej głowie non stop pojawiają się fantazje dotyczące brutalnego stosunku, podczas którego byłabym bita po tyłku, cyckach i twarzy. Nie byłyby to jednak lekkie ani nawet trochę silniejsze uderzenia i klapsy, tylko po prostu bicie. Bardzo mi się marzy, by ktoś mnie zdzielił po twarzy, jak będę mu robić loda. Niestety nie miałam jeszcze okazji spróbować
            Eat shit.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              kobicie jedyne za co moge w*******ic to za przesolona zupe albo zapalone światło w lodówce


              wszelakie numerki z biciem z wykorzystaniem rąk zupełnie mi nie leży, nie ma wyczucia

              ale jesli chlastać fają bo pyzach, po dupsku, po cycach to jak najbardziej tak!

              Skomentuj

              • panm

                Od czasu do czasu zdarza się :-)

                Skomentuj

                • Holy inquisitor
                  Erotoman
                  • Aug 2009
                  • 756

                  Napisał Rojza Genendel
                  Hmm...ostry seks jest ok,pod warunkiem,że JA dominuję.
                  Popieram lubię, być czsami zdominowany przez kobietę. Ciągle muszę namawiać do tego moją partnerkę, bo sama z siebi to jeszcze tego nie zrobiła. Zawszę to ja prowadzę.
                  Ostry seks, jest ok ale w granicach zdrowego rozsądku i dopuszczanych przez obie strony.
                  W moim związku na codzień to jednak delikatny seksik.

                  Skomentuj

                  • kris45
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 9

                    Brutalnosc seksualna. Oczywiscie ze lubie takie podejscie do seksu.Seks o lekkim zabarwieniu gwaltu to cos co wywoluje w naszym zwiazku dodatkowe emocje.To walka ,obrona i czasem ostre slowa ktore jednak nie rania naszej psychiki i nie prowadza do klotni.Zabawy o ktorych pisze trwaja czasem kilka dobrych minut,poczym jedna ze stron ulega i wtedy jest ten moment ktory nazywamy poddaniem.Potem kochamy sie namietnie i dziko.Przy calej tej zabawie pamietamy jednak o slowie.Dosc.Koniec.Nie chce.
                    Te znamienne slowa bezpieczniki musza byc akceptowane w kazdej sytacji ,bez potrzeby tlumaczenia dlaczego sie to powiedzialo .
                    Last edited by kris45; 05-10-09, 11:34.

                    Skomentuj

                    • Vaniliowy_Joe
                      Ocieracz
                      • Jul 2006
                      • 156

                      Napisał Eris
                      Dlaczego kreci was bycie zdominowanym/zdominowana? Przeciez w normalnych sytuacjach czlowiek nie lubi byc kontrolowany.
                      Atawizm ..ukryty w genach porządek. Tak było od tysięcy lat. A że seks, to zachowania jedne z najbardziej pierwotnych, to mamy to w genach. Seks na wczesniejszym etapie naszej ewolucji, obywał sie bez zbednych (z punktu widzenia podtrzymania gatunku) zachowan, takich jak np gra wstepna. Dlatego dziski wyuzdany z zahamowan seks siedzi w naszej glebokiej podswiadmosci i dlatego daje nam najwiekszą, pierwotną radosc i dziką przyjemnosc..
                      Moim zdaniem, jesli kobieta nie lubi mocniejszego seksu z nutą dominacji, to jeszcze nie trafila na odwopiwedniego partnera, ktory wyzwoliłby w niej tą ukrytą potrzebę.
                      Ja uwielbiam zaczac delikatnie i doprowadzic takimi pieszczotami partnerke do szalenstwa, a skonczyc ostro i mocno, tak zeby przejsc przez wszystkie odcienie i kolory seksu.... Super sprawa!! Polecam

                      .
                      Last edited by Vaniliowy_Joe; 13-10-09, 11:29.

                      Skomentuj

                      • brzoskwineczka
                        Perwers
                        • Sep 2009
                        • 824

                        Uwielbiam, nienawidzę zaś jak mi się odmawia. Niestety często przemawia przez partnera strach, że może stać się krzywda, ale ja chcę dużo, ja chcę mocno i ja chcę natychmiast. Da lub sama wezmę.
                        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                        Skomentuj

                        • iceman
                          Świntuszek
                          • Mar 2006
                          • 87

                          ostry sex to jest coś co misie lubią najbardziej

                          Skomentuj

                          • pop
                            Świntuszek
                            • Sep 2006
                            • 54

                            Brzoskwineczko, jeśli masz takie podejście chyba żaden facet Ci nie odmawia. Ja bym tak nie odmówił ;-)

                            Patrząc steretypowo dużo trudniej jest znaleźć kobietę naprawdę lubiącą ostry seks niż mężczyznę w nim gustującego. Ale... może tak naprawdę, to tylko stereotyp?

                            Skomentuj

                            • Andrzej012
                              Świętoszek
                              • Sep 2009
                              • 19

                              Ach te kobietki.Spokojne i potulne a jak co do czego to dzikie kocice sie robia.Ale ja to lubie.

                              Skomentuj

                              • marta.wroc
                                Świntuszek
                                • Dec 2009
                                • 50

                                ja mam tak ze to zalezy od nastroju...jak mnie juz tak ostro pobudzi to czasem lubie jak mnie mocniej złapie za nadgarstki i czuje sie taka bezbronna ale to tylko czasem;p
                                grzeczne dziewczynki idą do nieba...niegrzeczne mają raj na ziemi

                                Skomentuj

                                Working...