Seks z policjantem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • aleana
    Świętoszek
    • May 2015
    • 11

    Seks z policjantem

    witam mam 21 lat i powalona fantazje, bo nigdy takiej nie mialam a nie dawno ją odkrylam, tak jak swoja nimfomanie. Kreca mnie strasznie policjanci, oczywiscie na służbie . widze policjanta nogi mi sie robia jak z waty . Kiedys policjant wszedl do sklepu to nie moglam sie przestać smiac i wyszłam stamtąd jak najpredzej . jak widze jakiegos wyobrazam sobie co moglby ze mna zrobic i wgl. oczywiscie musi byc przystojny a nie taki gruby dziadek ;p bardzo przesladuje mnie ta fantazja i mysle ze nie przestanie, do póki jej nie spełnię. Moze to smieszne, ale fajne zwracam sie do Was macie jakies pomysly? jak wyrwac policjanta? moze sprowokowac jakos?
    moze macie podobne fantazje o mundurowych? pozdrawiam
  • parka1178
    Świntuszek
    • Mar 2015
    • 74

    #2
    Mamy uczyć cie podrywać? na pewno masz wiele sposobów na to bo chy nie chcesz odegrać scenki ze złodziejem ?

    Skomentuj

    • Andrzej18
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2012
      • 291

      #3
      Jeździj tak żeby dostać mandat a później zaproponuj,ze możecie to inaczej załatwić Albo Cie wsadzą za łapówke, albo bedziesz miała 2 policjantów na raz.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #4
        Zgłoś się do pracy w komisariacie.
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          #5
          Autorka jest JP na 100%
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • aleana
            Świętoszek
            • May 2015
            • 11

            #6
            haha no JP ;D podrywac umie ale wiesz. prawa jazdy nie mam, ile kosztuje mandat za jazde bez tego ?

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              #7
              Jazda bez prawka, zapewne zakończyła by się zbiorówką.
              Zacznij trenować przechodzenie na czerwonym światełku po pasach.
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • aleana
                Świętoszek
                • May 2015
                • 11

                #8
                Może lepiej zaczne chodzić z flaszka wódki po mieście ;p ze niby pije np juz raz mandat za piwo dostalam

                Skomentuj

                • wiarus
                  SeksMistrz
                  • Jan 2014
                  • 3264

                  #9
                  Strasznie Cię ciągnie do recydywy.
                  Z tego co czytałem, masz ochotę na psa, a nie na kundelka wsiowej straży.
                  Prawdziwa fantazja wymaga poświęceń - jedź do siedziby najbliższej szkółki i zacznij patrole po okolicznych knajpach. Tak robiły laski jak byłem w woju - zawsze się im trafił jakiś wyposzczony elew
                  "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                  James Jones - Cienka czerwona linia

                  Skomentuj

                  • aleana
                    Świętoszek
                    • May 2015
                    • 11

                    #10
                    haha o dobre ;D . kundlów to niee..

                    ale jakiej szkółki? policyjnej?

                    Skomentuj

                    • chondryt
                      Świętoszek
                      • Apr 2011
                      • 13

                      #11
                      Zawsze mnie to ciekawiło: czy dziewczyny, które marzą o seksie z policjantem mają takie fantazje, bo chcą zerżnąć samca alfa? Na co dzień dominującego faceta - no bo przecież taka to służba - chcą zdominować w łóżku? Czy raczej chcą same być zdominowane i stąd taka fantazja?

                      Ja bym chętnie policjantkę zdominował przy użyciu jej kajdanek.

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        #12
                        Napisał chondryt
                        Zawsze mnie to ciekawiło: czy dziewczyny, które marzą o seksie z policjantem mają takie fantazje, bo chcą zerżnąć samca alfa? Na co dzień dominującego faceta - no bo przecież taka to służba
                        Hahaha, no chyba za dużo filmów z Ameryki się naoglądałęś
                        90% policjantów to nieudacznicy z kompleksami którzy rekompensują sobie tą pseudo władzą traumy z podstawówki czy małego fiuta. To nie samce alfa.
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • roksana_p
                          Ocieracz
                          • Nov 2015
                          • 178

                          #13
                          Napisał znowuzapilem
                          90% policjantów to nieudacznicy z kompleksami którzy rekompensują sobie tą pseudo władzą traumy z podstawówki czy małego fiuta. To nie samce alfa.
                          Dokładnie. Nie rozumiem fantazji, ale to może dlatego, że mam awersję do panów z tego zawodu. Spotkałam kilku lamusów z takim wybujałym ego i poczuciem bycia ponad prawem, że mnie wręcz odrzucają. Ale życzę powodzenia i jakby co to koniecznie zdaj relację!

                          Skomentuj

                          • chondryt
                            Świętoszek
                            • Apr 2011
                            • 13

                            #14
                            Napisał roksana_p
                            Dokładnie. Nie rozumiem fantazji, ale to może dlatego, że mam awersję do panów z tego zawodu. Spotkałam kilku lamusów z takim wybujałym ego i poczuciem bycia ponad prawem, że mnie wręcz odrzucają. Ale życzę powodzenia i jakby co to koniecznie zdaj relację!
                            Roksano, spróbuj porozmawiać z policjantami z krótkim stażem służby i z niskim stopniem (posterunkowy - max sierżant). Oni nie mają jeszcze wybujałego ego, co więcej bywają bardzo pomocni. Policjantki też. Niestety służbę mają taką, że podczas interwencji muszą być pewni siebie i nie mogą okazać słabości, więc z czasem pewnie psychika im się zmienia i wchodzi im to w krew.

                            Fakt faktem - im wyższy stopień i dłuższy staż - tym gorzej.

                            Skomentuj

                            • roksana_p
                              Ocieracz
                              • Nov 2015
                              • 178

                              #15
                              Napisał chondryt
                              Roksano, spróbuj porozmawiać z policjantami z krótkim stażem służby i z niskim stopniem (posterunkowy - max sierżant). Oni nie mają jeszcze wybujałego ego, co więcej bywają bardzo pomocni. Policjantki też. Niestety służbę mają taką, że podczas interwencji muszą być pewni siebie i nie mogą okazać słabości, więc z czasem pewnie psychika im się zmienia i wchodzi im to w krew.

                              Fakt faktem - im wyższy stopień i dłuższy staż - tym gorzej.
                              Myślę, że ci niżsi stopniem też mają wybujałe ego, bo uważają, że jak przeszli testy to są jakimiś super inteligentnymi i wysportowanymi facetami. Nie lubię stereotypowego podejścia, ale niestety każdy jakiego spotkałam na swej drodze był gościem, który przed każdym machał swoją blachą i traktował innych jak plebs myśląc, że zrobi to wrażenie..

                              Skomentuj

                              Working...