Będzie dobrze? - on ma dużego penisa, boję się pierwszego razu

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • miki12345
    Świętoszek
    • May 2011
    • 3

    Będzie dobrze? - on ma dużego penisa, boję się pierwszego razu

    witam
    strasznie martwi mnie jedna sprawa, otóż planuję wkrótce zacząć uprawiać seks z moim chłopakiem z tym ze strasznie boję się że coś nie wyjdzie, ma dość wielkiego penisa max. 21 cm, ja jestem dziewicą, czy skazani jesteśmy na porażkę?
    dręczy mnie to, bo jeśli nie dopasujemy się w seksie to pewnie rozstaniemy się a ja tego piekielnie nie chcę!
    z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi
  • miki12345
    Świętoszek
    • May 2011
    • 3

    #2
    taak, miał już nawet dziewicę hah
    hm czytając temat tutaj 'jaki był największy' trochę się przeraziłam, bo w 90% żadnej dziewczynie nie podobało się z tak dużym penisem do tego ja jestem dziewicą i już w ogóle katastrofa..

    Skomentuj

    • Hal
      Perwers
      • Oct 2010
      • 1366

      #3
      Miki to wszystko się dopasuje zobaczysz, nie ma się czego bać. To tylko na początku na takie wielkie wygląda.
      Nie będę snuć wspomnień ale moja Pani też sie bała a dzisiaj chciałaby jeszcze większego.

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        #4
        Napisał RedJane
        No bo to trzeba mieć wyczucie. Przecież nie ma obowiązku wpychania aż po jądra :]
        właśnie. nie ma się co martwić na zapas. skoro on jest doświadczony to pewnie będzie robić to pomału, a Ty mu powiesz, gdy będzie bolało za bardzo. możesz mu przecież powiedzieć, żeby był delikatniejszy, albo że jest za głęboko. a poza tym nawet nie musi boleć. zapewniam Cię, że to nie jest takie straszne, jak Ci się wydaje, ale skoro aż tak się boisz, to może warto jeszcze poczekać.
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • miki12345
          Świętoszek
          • May 2011
          • 3

          #5
          uf ok, no to będzie dobrze. dzięki

          Skomentuj

          • gal_anonim
            Ocieracz
            • Mar 2006
            • 107

            #6
            Zaopatrz się w żel nawilżający durexa i jakąś folie/ręczniki żeby nie zabrudzić krwią pościeli i łózka. Może boleć i nie wejść za pierwszym razem, zależy od wytrzymałości błony.

            Skomentuj

            Working...