W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ginekolog a masturbacja...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maped

    Ginekolog a masturbacja...

    Hej. Szukałam tego tematu na forum ale nie mogłam nic wychaczyć. Mam wątpliwości co do mojej pierwszej wizyty u ginekologa. Czy lekarz będzie wiedział, że się masturbuje?
    Zastanawiam się jeszcze czy musi on powiadomić moją mamę o diagnozie? Nie wiem co zrobić aby ta wizyta była bardziej prywatna. Boję się tego. Dziewczyny prosze o pomoc.
  • Bujda
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 725

    #2
    No to tak, lekarza obowiązuje tajemnica lekarska, więc Twoja mama o niczym się nie dowie. A co do masturbacji, jeśli nie podrażniłaś, nie skaleczyłaś, poobcierałaś się to nic nie będzie widać. A jeśli już to masturbacja to normalna rzecz, więc nie przejmuj się.
    Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

    Skomentuj

    • Stedman
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 38

      #3
      Co do tajemnicy lekarskiej: jeśli dziecko jest niepełnoletnie, to lekarz ma obowiązek (nie tylko ginekolog) powiadomić rodzica o potencjalnych obawach o stanie zdrowia pacjenta.

      Skomentuj

      • oczak
        Erotoman
        • May 2007
        • 377

        #4
        Po pierwsze co ma Twoja mama do tego, że się masturbujesz? To przecież normalne zachowanie i nie może Ci tego zabraniać!

        Po drugie masturbacja nie zostawia żadnych śladów na narządach, chyba, że używałaś w tym celu jakiś nietypowych przedmiotów, albo skaleczyłaś się np. paznokciami. Nie masz się więc co martwić!
        oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
        --------------------------------------------------------------------------------------------------
        Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

        Skomentuj

        • Maped

          #5
          No dobrze ale mam juz prawie te 18 lat i mama chyba nie musi być ze mną w trakcie tej wizyty, prawda? Zaznaczam, ze idę do tego samego lekarza co ona. Mam spore problemy z miesiączką i regularnością cykli. Postanowiłam się przebadać i się tego boję...

          Skomentuj

          • Stedman
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 38

            #6
            Twoja mama nie musiałaby być, nawet gdybys miała 12 lat.

            Skomentuj

            • Gurgun
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 707

              #7
              Maped, jak idziesz to lekarza ogólnego z katarem, to mama nie musi iść z Tobą, a ginekolog to taki sam lekarz jak ten ogólny, z tym, że troszkę inną rzeczą się zajmuje. Ale zasady są te same.
              Gurgun - jaki jest każdy widzi

              Skomentuj

              • oczak
                Erotoman
                • May 2007
                • 377

                #8
                Masz 18 lat i się obawiasz, że ginekolog się dowie, że się masturbujesz? W Twoim wieku wiele dziewczyn ma spore doświadczenia seksualne lub posiada już dzieci!

                Idź do ginekologa sama i się wogóle niczym nie przejmuj.
                oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                --------------------------------------------------------------------------------------------------
                Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                Skomentuj

                • turtle
                  Świntuszek
                  • Apr 2009
                  • 64

                  #9
                  Najpierw się masturbuje, a potem się tego wstydzi...

                  Skomentuj

                  • Wujek

                    #10
                    Napisał turtle
                    Najpierw się masturbuje, a potem się tego wstydzi...
                    A ty idziesz do mamy i mówisz "właśnie sobie zwaliłem" ?

                    Skomentuj

                    • anduk
                      Koci administrator
                      • Jan 2007
                      • 3900

                      #11
                      Napisał Maped
                      Mam spore problemy z miesiączką i regularnością cykli. Postanowiłam się przebadać i się tego boję...
                      Maped nie wiem w jaki sposób ginekolog miałby dojść do tego, że się masturbujesz - zresztą taka wiedza nie jest mu potrzebna i nie będzie tym zainteresowany

                      Idź, przebadaj się i nic się nie martw
                      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                      Skomentuj

                      • curious
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 562

                        #12
                        Ginekologa absolutnie masturbacja nie obchodzi. Idź sama i niczym się nie martw, nic Cię tam strasznego nie czeka.
                        ...I dobry Boże spraw...
                        żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

                        Skomentuj

                        • Schatten
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 608

                          #13
                          Napisał Maped
                          Hej. Szukałam tego tematu na forum ale nie mogłam nic wychaczyć. Mam wątpliwości co do mojej pierwszej wizyty u ginekologa. Czy lekarz będzie wiedział, że się masturbuje?
                          Zastanawiam się jeszcze czy musi on powiadomić moją mamę o diagnozie? Nie wiem co zrobić aby ta wizyta była bardziej prywatna. Boję się tego. Dziewczyny prosze o pomoc.
                          To bardzo rozstropnie z Twojej strony, że się wybierasz do ginekologa... - sądząc po opisie Twoich obaw będzie to 1-sza wizyta...
                          Nie martw się, ginekologa nie interesuje, czy się masturbujesz...
                          Nie wiem, jakiej diagnozy się obawiasz. gdybyś miała jakiś poważny problem - co wynikałoby z wizyty - wskazany jest 'support' ze strony Twojej mamy, ale z pewnością nie usłyszysz niczego złego
                          ...some like it dirty/some like it clean/
                          some like it tender/and some like it lean/
                          some fuck for fun/some for prestige...

                          Skomentuj

                          • lotnik'
                            Świętoszek
                            • May 2009
                            • 1

                            #14
                            Obojętnie jaki lekarz ma obowiązek zapytać rodzica osoby nie pełnoletniej przy konieczności wykonania zabiegu. Do zwykłego badania nie musi być rodziców.

                            Skomentuj

                            Working...