W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziwne objawy u dziewczyny - ginekolog nie pomógł :/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter84
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 174

    Dziwne objawy u dziewczyny - ginekolog nie pomógł :/

    Tak w skrócie - dziewczyna brała 5 miesięcy tabletki yasminelle, współżyliśmy bez problemu, denerwujące były tylko jej wahania nastrojów i grymasy itp (najprawdopodobniej źle dobrane tabletki), teraz po wizycie u ginekologa pani doktor tabletki jej zmieniła twierdząc że to już któryś przypadek z yasminelle - ale mniejsza o to.. Problem polega na tym, że moja śliczność ma problemy - jakby to trafnie ująć - no z myszką Ma częste upławy, bardzo drażliwą skórę w dolnych okolicach, czasem suchość mimo podniecenia, właściwie każdy stosunek jest chociaż częściowo dla niej bolesny, gdy w niej skończe narzeka na mocne szczypanie i podrażnienie. Wszyscy napiszą - do ginekologa. Problem w tym, że była tam i oczywiście rozmawiała o tym. Pani ginekolog spojrzała jeszcze raz i stwierdziła, że nic nie widzi, że wszystko jest ok a objawy są zapewne od golenia i że poleca iść na wosk ;]. Dziewczyna goli się od paru lat i dopiero niedawno zaczeły się dolegliwości, dla pewności nawet odpuściła na dłuższy czas (heh ciekawe doznanie ) ale oczywiści nic to nie dało. Zasugerowała pani doktor może badanie cytologiczne ale te miała robione ze 3 miesiące temu i wszystko było ok.. Dostała odpowiedz typu "wszystko ok, proszę wracać do pracy". Pani doktor przepisała nawet jakieś globułki brane w seri 7mio dniowej ale i one nic nie dały.. Jakieś rady ew. sugestie co to może być? O ile raz dwa to nie przeszkadza ale coraz częściej uświadamiam sobie że myślę bardziej, żeby nie sprawić jej bulu niż o tym, żeby było nam przyjemnie a nie o to w seksie chyba chodzi.. Nie muszę dodawać chyba, że dziewczyna dba o higienę Stan taki utrzymuje się od ponad miesiąca
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3900

    #2
    Wszyscy napiszą - do ginekologa. Problem w tym, że była tam i oczywiście rozmawiała o tym.
    peter84 ja myślę, że nie chodzi o fakt pójścia do ginekologa a o wybranie dobrego ginekologa, który potrafi pomóc Twojej kobiecie Spróbujcie, może efekt będzie lepszy
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Napisał peter84
      Nie muszę dodawać chyba, że dziewczyna dba o higienę
      Może to jest przyczyna problemów? Zbyt intensywne zabiegi higieniczne są zabójcze dla naturalnej flory bakteryjnej.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        #4
        Powtórzę za Andukiem: do dobrego ginekologa.

        Skomentuj

        • Sprężynka
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 265

          #5
          Anduk dobrze prawi
          Dobry ginekolog nie poprzestaje na stwierdzeniu, że nic nie widzi i robi kompletne badania.
          Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

          Skomentuj

          • Saphire
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 97

            #6
            dobry ginekolog po 1. po 2 ja bym sprobowala dopochwowych globulek wyrownujacych flore bakteryjna (z paleczkami kwasu mlekowego) np floragyn. jak to nie pomoze... to nie dobry ginekolog tylko zaje...sty ginekolog ;p

            Skomentuj

            • Christophero
              Banned
              • Feb 2009
              • 1039

              #7
              zmień ginekologa.

              pieczenia swędzenia wskazują na grzybeczki...
              no ale nie znam sie na tyle

              Skomentuj

              • peter84
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 174

                #8
                Puki co jest jeszcze raz zapisana do tej babki.. W między czasie miała robione badania krwi (przed zmianą tabletek), pójdzie jakoś na dniach to może jeszcze się coś wyjaśni.. Jak babka powie że "wszystko ok" to pewnie będzie ostatnia wizyta u niej

                Skomentuj

                • Sajana
                  Perwers
                  • Mar 2009
                  • 852

                  #9
                  może to wina niedostatecznego nawilżenia?
                  skoro piszesz że to objawy są związane z seksem;
                  ja miałam podobnie, nawet jak mi sie wydawało że jestem dostatecznie nawilżona, to i tak po odczuwałam dyskomfort - tak jakbym była poobcierana, bolało, piekło itd. czasem nawet po krótkim seksie (nie mylić z szybkim numerkiem).
                  częste problemy typu stany zapalne, swędzenie tez mam.
                  od swojej ginekolog dostaje "na wszelki wypadek" jakby się coś działo- typu upławy- gynoxin.

                  a samodzielnie radziliśmy sobie tak: zmieniłam płyn do higieny intymnej ze zwykłych typu 'ziaja' na 'laktacyd - emulsja' do codziennego użytku; dodatkowo dokupiłam sobie 'laktacyd -płyn' - o niskim pH, do użytku tylko w stanach własnie problematycznych,
                  kupiliśmy też kilka lubrykantów durexa no i sie polepszyło trochę

                  poza tym nie zapominaj o swojej higienie, bo jak mój Pan nie był świeżo umyty to też zauważyłam że miałam problem.

                  Taka to już natura niektórych z nas
                  Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                  Skomentuj

                  • no_body
                    Ocieracz
                    • Mar 2006
                    • 116

                    #10
                    Moim zdaniem nie jest to kwestia golenia miejsc intymnych, a właśnie tabletek. Generalnie przyjmuje się, że przez ok. 3 miesiące organizm przyzwyczaja się do tabletek. W tym czasie mogą zdarzyć się upławy, a nawet krwawienie. Suchość może wynikać z tego, że tabletki (przynajmniej niektóre) oprócz zahamowania jajeczkowania dodatkowo powodują zagęszczenie śluzu (aby utrudnić poruszanie się plemników). Aby uniknąć podrażnień i obtarć stosujcie żele nawilżające. Co do samego uczucia dyskomfortu związanego ze skończeniem w środku – czasami zdarza się takie coś, nie wiem z czego to wynika może z powodu kontaktu spermy z miejscami obtartymi, podrażnionymi. Nie można oczywiście też wykluczyć jakiegoś zapalenia - stosowanie środków hormonalnych powoduje, że kobieta jest bardziej narażona na stany chorobowe, ponieważ zmienia się odczyn środowiska pochwy na bardziej zasadowy. To co mogę poradzić to po prostu zaobserwowanie, czy upławy nie mają charakteru chorobowego, czy nie występuje swędzenie, pieczenie (nie tylko w trakcie stosunku, czy bezpośrednio po nim, ale w ogóle). Jeżeli nie zauważy żadnych objawów chorobowych, to spróbujcie jeszcze tego nawilżenia. Jak to nic nie da to trzeba się udać do ginekologa (najlepiej innego niż ten obecny), również wtedy gdy dziewczyna uzna, że objawy są dla niej wyjątkowo uporczywe.

                    Skomentuj

                    Working...