Moja fantazja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darek.slask
    Świętoszek
    • Sep 2015
    • 1

    Moja fantazja

    Witam wszystkich. Chciałbym napisać o mojej fantazji którą kiedyś zrealizowałem w realu. Pierwsza fantazji skutkowała dłonią na moim policzku a druga fantazja namiętnym sexem w pociągu.
    Moje marzenia polegają na tym, że gdy widzę sexi kobietę w spódniczce moje ręce chcą wejść pod nią.
    Ogólnie mimo że jestem już prawie 40 latkiem ( zadbanym, podobającym się ) ciągnie mnie do chudych kobiet i mam takie zdanie- tu pewnie dostane po uszach od kobiet na forum - że kobieta w spódniczce prosi się o sex.
    Jak pisałem wyżej mój wacek jest sprawny - chyba bardziej niż gdy miałem 18 lat gdy widzę kobietę w banku, sklepie, kościele wszędzie chce jej włożyć ręke i pieścić.
    Pytanie do kobiet - czy to jest chore ? czy jakbyś kucała i gdybym podszedł do ciebie rozszerzył ci nóżki i włożyłby rękę co byś zrobiła?
  • Margo82
    Perwers
    • Mar 2013
    • 937

    #2
    Dałabym po mordzie
    "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

    Skomentuj

    • elumar
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2015
      • 289

      #3
      Odpowiem w imieniu mojej pani - dostałbyś w mordę, a potem wylądowałbyś na glebie.
      Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

      Skomentuj

      • Goedendag
        Banned
        • Feb 2015
        • 178

        #4
        Darek...leczenie Cie czeka.

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          #5
          Zacznij znów brać pigułki brachu bo kiedyś trafisz na kobitę, której facet też stwierdzi, że chce położyć łapy na tobie... tylko w innym celu

          Skomentuj

          Working...