Homoseksualne fantazje...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sollat
    Erotoman
    • Feb 2010
    • 629

    O jakiś gejowskich scenach w ogóle nie fantazjuję. Ale zobaczenie na żywo dwóch atrakcyjnych kobiet w "akcji" to moje wielkie marzenie.
    https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

    Skomentuj

    • Dżarlor
      Świętoszek
      • May 2015
      • 14

      Niedawno moja dziewczyna miała zajawkę na przygodę z dziewczyną Mi to nawet nie przeszkadzało na początku przytaknąłem jej. Ale ona później zmieniła zdanie bo nie podobało sie jej że jak ona z tą laską a później że ja będę chciał z obcą panną Nagle jej przeszły te myśli

      Skomentuj

      • Pony Luna
        Świntuszek
        • Sep 2014
        • 60

        Napisał Yakovv
        ja szczerze sprobowalem i lubie robic tzw. loooda :-) czasem zdarza sie cos wiecej
        Gratuluję odwagi, ja wiele razy też o tym myślałem, ale nie zdążyło mi się...
        Zapraszam do rozmowy na PW

        Skomentuj

        • Dżarlor
          Świętoszek
          • May 2015
          • 14

          Nie ukrywam że też miewałem myśli jak to jest..... ale na domyślaniu się kończy

          Skomentuj

          • gejlov
            Świętoszek
            • Jan 2015
            • 23

            Ja mam myśl o stosunku ze średniowiecznym rycerzem [gejem] w pełnym uzbrojeniu Chciałbym zrobić mu loda

            Oczywiście to nie możliwe xd

            Skomentuj

            • DSD
              Perwers
              • Jan 2010
              • 1275

              Napisał gejlov
              Ja mam myśl o stosunku ze średniowiecznym rycerzem [gejem] w pełnym uzbrojeniu Chciałbym zrobić mu loda

              Oczywiście to nie możliwe xd
              Wiesz, może znajdziesz rekonstruktora historycznego o zacięciu homoseksualnym

              PS. Nie mogłem się powstrzymać - jednym z klasycznych podszywów na F23 była skarga giermka 'Mój rycerz każe mi klękać do miecza'
              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

              Skomentuj

              • chocolate
                Świętoszek
                • Jul 2015
                • 2

                Ja od ponad roku marze o kochaniu sie z dziewczyna (zadna z kolezanek bo nie ufam im na tyle), ale ciezko o taką. Oczywiscie nie mam na mysli lesbijek wygladajacych jak facet bo to oblesne.

                Skomentuj

                Working...