W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy anal - wrażenia [mężczyźni homo, bi]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ygreko
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 557

    #31
    Wydaje mi się ze boli wtedy kiedy ktoś za bardzo się spina lub jest "niewytrenowany". Ja staram sie utrzymywać elastyczność tylnej strony za pomocą masturbacji analnej co jakiś czas - dzięki temu w razie czego nie boli, pierwszy raz bolał tylko na początku potem luzik
    0statnio edytowany przez Ygreko; 02-08-13, 07:54.

    Skomentuj

    • barmetr
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1399

      #32
      Nie ma się co dziwić, że pasywnych homoseksualistów penetracja boli. Damski, drobny paluszek z trudem wchodzi w męski odbyt. Męski tyłek nie jest przeznaczony do penetracji penisem, kobieca tylna dziurka jest z natury bardziej elastyczna i się do seksu nadaje.

      Skomentuj

      • Ygreko
        Erotoman
        • Sep 2006
        • 557

        #33
        barmetr, akurat ta część ciała nie jest zróżnicowana płciowo.

        Skomentuj

        • barmetr
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1399

          #34
          Ja mam w tym zakresie odmienną opinię. Anatomia kobiet i mężczyzn jest odmienna, co uwidacznia się mocno w miejscach ciała zakrywanych z przyczyn kulturowych.

          Skomentuj

          • Ygreko
            Erotoman
            • Sep 2006
            • 557

            #35
            Ja mowie o odbycie.
            Natomiast ku pewnej ciekawostce, to co "zakrywamy" to w przypadku kobiet ta czesc ciała która musi byc zakryta to zakrycie ma mniejszą powierzchnie niż w przypadku mężczyzn. męskie genitalia mają większa powierzchnie niż kobiecie, nawet wliczając konieczność zakrycia kobiecych sutków na piersiach.
            A w temacie odbytu, jego rozmiar wynika raczej z metabolizmu i układu kości jednak zasadnicze jego działanie i składowe jest niemal identyczne u kobiet jak i u mężczyzn.

            Skomentuj

            • tronko_mallorca
              Świntuszek
              • May 2009
              • 51

              #36
              Wtrącę się, bo widzę dyskusję na temat anatomii, a jestem lekarzem. Akurat jest taka sama w przypadku kobiet i mężczyzn. Układ kostny czy metabolizm nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Ewentualny ból podczas penetracji analnej wynika z braku doświadczenia strony aktywnej. Wiem co mówię z własnego doświadczenia kiedyś miałem chłopaka który nie dał się nikomu przede mną przelecieć, a ze mną nie miał problemów. I bynajmniej na wielkość swojego sprzętu nie mogę narzekać kwestia rozluźnienia partnera, właściwego nawilżenia i - co najważniejsze - jego podniecenia. Musi być naprawdę nieźle nakręcony żeby nie bolało. No i kwestia wyczucia - najpierw delikatnie, potem dopiero mocniej. Czytając niektóre komentarze naprawdę się zastanawiam, jak to robicie i czemu tak przedmiotowo i brutalnie. Seks to przecież gra, a nie akt fizjologiczny, ludzie...
              "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

              Skomentuj

              • Ygreko
                Erotoman
                • Sep 2006
                • 557

                #37
                tronko, chodzi mi o to ze jak facet nażre sie dajmy na to czegoś ostrego w dużych ilościach to przy ewentualnej penetracji może być bolące - pieczenie a zę faceci częściej maja taka skłonność
                Nalezy tez zwrócić uwage na to ze nie każdy ma możliwości takie jak "młodziaki" z czasem pojawiają ie inne problemy.
                Musi być naprawdę nieźle nakręcony żeby nie bolało. No i kwestia wyczucia - najpierw delikatnie, potem dopiero mocniej. Czytając niektóre komentarze naprawdę się zastanawiam, jak to robicie i czemu tak przedmiotowo i brutalnie. Seks to przecież gra, a nie akt fizjologiczny, ludzie...
                To prawda ze klucz to podniecenie jednak wielu jest tak zestresowanych ze dotkniesz tam palcem i od razu całe podniecenie z nich wyparowuje. TO delikatnie to tez nie zawsze działa, osobiście wole jednak jak jest ciut mniej delikatnie bo inaczej nigdy do tego nie dojdzie Co do gry, sam seks analny to już dla mnie końcówka seksu, wcześniej są fajniejsze rzeczy

                Skomentuj

                • Motywatore
                  Erotoman
                  • Jun 2006
                  • 639

                  #38
                  Odbyt jest taki sam u kobiet i mężczyzn.
                  Wiadomo że dojrzałe kobiety mają bardziej już wyeksploatowany a co za tym idzie łatwiejszy do penetracji.
                  Tyle że można trafić na taką z hemoroidami i innymi przypadłościami, które z medycznego punku widzenia nie powinny "przyjmować tam" członków.


                  Zagłębiając się bardziej - facet ma z tyłka bodźce z prostaty i pęcherzyków nasiennych- co zapewnia ponoć niesamowite orgazmy.

                  Kobieta nie ma tam takich atrakcji poza "bliskością pochwy" i macicy.

                  Skomentuj

                  Working...