Sprzedałam dziewictwo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • aniadoruchania
    Świętoszek
    • Apr 2016
    • 1

    Sprzedałam dziewictwo

    Jak doszło do tego, że jestem prostytutką? I dlaczego mówię o tym wprost?

    W wieku 13 lat byłam uzależniona od internetu. Swoją każdą wolną chwilę spędzałam online. Trafiłam pewnego dnia na czat erotyczny, gdzie spotkałam mnóstwo napalonych facetów oferujących seks za pieniądze czy cyberek. Byłam młoda, więc nawet nie wiedziałam, na czym polega intymne zbliżenie, ale strasznie mnie to zafascynowało. Napisałam do jednego z mężczyzn, od razu ujawniając, ile mam lat. Był ucieszony, że może poopowiadać młodziutkiej dziewczynce co nieco na temat seksu. Nie proponował spotkania, bo bał się konsekwencji, z racji mojego wieku. Nie spotkaliśmy się nigdy, ale to jemu zawdzięczam decyzję o sprzedaży swojego dziewictwa. Wystawiłam je na aukcji po piętnastym roku życia. Wcześniej uprawiałam tylko drobne pieszczoty intymne z moim kolegą (oczywiście nigdy nie doszło z nim do penetracji mojej cipki - nie był nawet moim chłopakiem). Kiedyś je z chęcią opiszę, ale dziś pragnę podzielić się z Wami historią utraty mojej cnoty.
    Ogłoszenie na portalu z aukcjami

    Na moje ogłoszenie odezwało się mnóstwo mężczyzn, a że jestem umysłem ścisłym, od razu wpadłam na pomysł, żeby wybrać ofertę, dzięki której zdobędę najwięcej pieniędzy - w końcu nie ma nic za darmo =). Oczywiście zadbałam o to, żeby nie trafić w ręce jakiegoś niebezpiecznego typa. Mieliśmy spotkać się pierwszy raz w centrum Warszawy, a potem umówiliśmy się w luksusowym hotelu. Był 15 lat starszy, ale nie wyglądał na swój wiek. Zadbany, przystojny, dobrze zbudowany i umięśniony, ale bardzo zboczony. Od razu to zauważyłam, ponieważ każdy temat, który poruszaliśmy prędzej czy później dotyczył seksu.

    całość na... Ciach, albo piszesz tutaj a raczej w dziale opowiadań albo usuwamy wątek.
    Last edited by iceberg; 30-04-16, 17:19. Powód: Linkowanie zewnętrzne
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #2
    Cos mi tu smierdzi.
    Tez jestem umyslem scislym...
    I czuje tu jakas manipulacje.

    Masz konto na roksie?
    Twoj nick wypisz wymaluj z anonsu.

    Skomentuj

    Working...