W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odpowiedni romantyczny nastrój

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    Rozumiem,że to ma być w mieszkaniu... twoim lub jej.
    Myślę, że miłą niespodzianką po ciężkim dniu byłaby dla kobiety odprężająca kąpiel z solą, olejkiem (n.p. lawendowym), lub naparem z ziół. Kiedy wyjdzie z wanny, można by podać jej ręcznik i szlafrok. Na pewno się ucieszy, jeśli w pokoju czekać będzie sporządzona przez ciebie przekąska, większa lub symboliczna. Co do oświetlenia pokoju- to nie wiem, co ci poradzić. Ja do jakiejkolwiek akcji ;-) muszę mieć bardzo jasne światło. Na świeczki trzeba uważać- lepszym źródłem zapachu może być odświeżacz powietrza, taki elektryczny. Jeśli chodzi o wystrój łóżka to niezła jest satynowa pościel, ale ja lubię też flanelową. Jeśli upierasz się na jej ukwiecenie, to ładniej i oryginalniej będzie rozsypać na niej stokrotki. Muzykę też trudno mi doradzić, ja w takich momentach lubię Rammsteina ;-) ale jeśli ma być słodko i romantycznie, to dobry będzie Mozart na klawesyn.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • qwerty20
      Ocieracz
      • Jun 2005
      • 175

      #32
      rozje, tylko kurcze, nie mam wanny - mam natrysk, ale widzisz, my sie jeszcze tak daleko (o ile to mozna tak nazwac) nie posunelismy (choc napewno byloby ciekawie). Wiec na te chwile kapiel odpada (chociaz za jakis miejmy nadzieje niedlugi czas skorzystam z tej rady ze szlafroczkiem ).

      Rammstein, nie no to nie jest zbyt romantyczne, nie na taka okazje, np. niezrecznie by bylo sie z kims kochac , a w tle leci ryk "Mutter!! Mutter"

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #33
        mowie ci khmer, enigma albo smooth jazz.
        Ja osobiscie lubie jak graja mocniej... ale podczas seksu jakos mi to nei lezy ;] Tzn nie z twoim wystrojem. Sciagnij album Khmer (albo daj mi znac)
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • qwerty20
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #34
          bender posciagalem dzis jakies piosenki khmera:
          Khmer Rap - TRG - 1 Mind - Thugg Girl.mp3
          Azn Rap- Khmer Boyz- I Miss U Like Crazy.mp3
          Khmer Kid- Smoke Weed.mp3
          azn rap Khmer Kid TRG - Getting High Tonite.mp3

          i ju narazie tyle jest, ale spoko muzy to ja mam duzo, ale dzis pierwszy raz uslyszalem o czyms takim jak khmer thx, bo nawet fajne

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #35
            To ja jeszcze polecę ci muzykę z filmu "Królowa Margot", autorstwa Gorana B.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • qwerty20
              Ocieracz
              • Jun 2005
              • 175

              #36
              bo wogule to ja mam taka plytke mp3 z balladami, ale te plyte juz puszczam od ... chyba lutego, wiec czas na jakies nowe propozycje. Enigmy to mam tez troche smooth soul - w tej chwili w kolejce do sciagania jest rowno 20 utworow do sciagniecia.

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #37
                nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy... khmer to album by Nils Petter Molvćr. wysle ci jedna na maila.
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • qwerty20
                  Ocieracz
                  • Jun 2005
                  • 175

                  #38
                  aaa, no to jednak nie zrozumielismy, to poprosze jak mozna

                  Skomentuj

                  • omg
                    Ocieracz
                    • Jun 2005
                    • 175

                    #39
                    Cześć Chciałem sie tylko zapytać czy już coś zdecydowałes w związku z całym wystrojem i ogólnie z tym jak ma być??? Aha i napisz jak Ci poszło po wszystkim bo jestem holernie ciekawy Może jakieś nowe pomysły!!! Moze masz jeszcze jakieś pytania warte rozstrzygnięcia?? Bo nie ma nic nowego i troche nudno sie tu zrobiło

                    Skomentuj

                    • qwerty20
                      Ocieracz
                      • Jun 2005
                      • 175

                      #40
                      OMG ->pisałes wczesniej
                      "Primo - wszystko juz było na filmach ( i może wydawac sie oklepane)"

                      mam takie szczescie (lub nieszczescie) , ze moja Ukochana nie ma pamięci do filmow , a ja mam i to bardzo dobra, wiec czasmi zaciagam rozne cytaty lub "czyny" z roznych filmow (rzadko, ale zdarza sie ).

                      No racja, cos wątek upadl,od wczoraj nikt ne pisal, tylko sie jeszcze musze zapytac starszych jak wychodza dokladnie (zeby wiedziec mniej wiecej ile mam(y) czasu.

                      Jak to sobie wyobrażam? hmm wiec przyjade z Nią do mnie (to bedzie kolo 17.45), myslaem, zeby -jak zawsze-zaczac od filmu najpierw zagrac troche w pingla. Dzis padla propozycja zebysmy grali tylko w bieliźnie, wiec po calym graniu, pojdziemy na góre (do mojego pokoju), przy samych drzwiach powiem Jej żeby poczekała chwike przed wejsciem bo musze cos zrobic (wersja 2:troche glupio ją zostawiac przed samym wejsciem, wiec mozemy po pinglu pojsc na kompa, tam Ja na chwile zostawie, przygotuje pokoj i do Niej po chwili zejde). Potem wejdziemy, w tle beda lecialy nowe mp3-jki romantyczne (ktorych wczorja chyba ze 40 zgralem), w kazdym roku naroznika bedą świeczki o zapachu waniliowym. Pomysle o tych platkach, ale ciezko je bedzie zdobyc. No a potem masażyk i wogule.

                      Ale wszystko zalezy od tego kiedy starych nie bedzie w domu

                      Jakies sugestie?

                      Skomentuj

                      • omg
                        Ocieracz
                        • Jun 2005
                        • 175

                        #41
                        Co wy macie z tym ping pongiem sugesti nie ma!!! Mi sie tam wszystko podoba a temat nie upadł tylko ludzie mało pomysłowi Coś mi przyszło do głowy... Może by tak jakieś winko albo coś takiego!!! Zawsze potem jakoś tak sie przyjemniej rozmawia Ja coś też niedługo bende musiał takiego wymyśleć bo mi sie rocznica zbliża tylko sie nie zestresuj! jak ja sie zaczynam denerwować to mi sie zawsze wszystko pier...

                        Skomentuj

                        • qwerty20
                          Ocieracz
                          • Jun 2005
                          • 175

                          #42
                          OMG ->
                          co tak długo?? czekam od prawie 3 godzin na posta

                          1)ping-pong:mam stół w piwnicy, lubie sobie czasem pograc zapraszam na partyjke

                          2)winko: tu jest taka sprawa, ze ja Ją zawsze odworze do domu kolo 22-22.30 (ost. autobus jest o 22.20 a nocnych nie ma tam gdzie mieszkam), ale nie pozwole Jej samej do domu wracac o tej porze, zbyt niebezpieczne. Dlatego nie pije, jak jest u mnie.

                          3)no ja mialem ostatnio (3 tyg. temu )połrocznice, nie mo, raczej sie nie bede stresowac

                          p.s. czekam na posty, max 20 minut i ide spac, bo spiacy jestem, wiec OMG sprezaj sie

                          Skomentuj

                          • omg
                            Ocieracz
                            • Jun 2005
                            • 175

                            #43
                            sorki ze dopiero teraz przez tel z moja Pania gadałem!!! Jak przyjdzie kolo 18. o 19 podasz winko, wypijesz 2 kieliszki dla towarzystwa to o 22 możesz jechac!!! Ja tak zawsze robie!!! Tylko ze potem jade bardzo powoli

                            Skomentuj

                            • qwerty20
                              Ocieracz
                              • Jun 2005
                              • 175

                              #44
                              omg ->masz troche racji, bym musial najpierw kupic jakies winko (bo od starych nie wezme, bo sie skapna, a oni nie sa za bardzo za tym, zeby pic a pozniej jechac po kilku godzinach, ehh szkoda slow). Tylko pozostaje jeszcze jedna sprawa - jak powiedzmy wypijemy te 2 lampki, a potem w ruch pojdą paluszki TAM, to nie wiem jaka bedzie Jej reakcja (ze wiecie, winko + zupelnie nowe rzeczy, nie jest to pierwszy raz, ale zawsze jakas tam nowa rzecz) na to, ze dopiero sie TAM dobieram po alkoholu, ale chyba bedzie spoko

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                #45
                                Dobieranie po alkoholu to raczej pasuje jakbys ja spil zeby sie chwiala na nogach, przelatywala ci przez rece. Po lampce wina to najwyzej troszke sie zrelaksuje i odprezy.
                                To tak jakbys zapraszajac ja na kolacje mial uslyszec ze zanim cos z nia podzialsz to musisz ja "zasponsorowac"....
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...