W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ale siara (największa wpadka podczas pettingu)...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ...aneta...
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 107

    #16
    jak narazie nie mialam chyba takich sytulacji albo ich juz nie pamietam

    Skomentuj

    • zakompleksiony
      Ocieracz
      • Aug 2007
      • 139

      #17
      Hmmm ... ja sobie przypominam tylko że kiedyś tam, dziewczyna mnie przez około godzinę (jak nie więcej) usiłowała zadowolić rączką i nic ... twardy ze mnie zawodnik

      Skomentuj

      • maxibon_22
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 46

        #18
        może to nie podczas pettingu ale też było śmiesznie
        kochamy się, ja już czuje że zaraz dojde... chcę się spuścic na brzuch a tu nagle sperma leci idealnie do buzi mojej partnerki!
        nie miała nawet śladu wokół ust bo wszystko z okoł metra wpadło do buzi
        to było o tyle śmieszne że nigdy wcześniej nie miała spermy w ustach... i kiedy już tak połknęła to uśmiechnęła się i powiedziała- bez smaku

        Skomentuj

        • Damian15747
          Świętoszek
          • Mar 2007
          • 17

          #19
          Napisał maxibon_22
          może to nie podczas pettingu ale też było śmiesznie
          kochamy się, ja już czuje że zaraz dojde... chcę się spuścic na brzuch a tu nagle sperma leci idealnie do buzi mojej partnerki!
          nie miała nawet śladu wokół ust bo wszystko z okoł metra wpadło do buzi
          to było o tyle śmieszne że nigdy wcześniej nie miała spermy w ustach... i kiedy już tak połknęła to uśmiechnęła się i powiedziała- bez smaku
          Hahahahahahh nie moge z tego owned

          Skomentuj

          • truciak20
            Świntuszek
            • Mar 2007
            • 55

            #20
            mialem za mlodu ciekawa wpadke my po 16 lat , pierwsze kroki w sexie ja po 2 piwkach , zalozyla mi gume i jeddziemy , jedziemy , wychodze z niej ( nie konczylem w niej) siegam reka zeby zdjac gume a tu zonk nie ma siedze cicho i jej szukam macajac lozko reka .. nie ma dokoknczyla mi ustami , rano znow nas naszla ochota ... wkladam palce do srodka i cos czuje wyjmuje patrze a tu zguba z wczoraj sie znalazla i od tego czasu nie lubie gum

            Skomentuj

            • AlinaK
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2007
              • 229

              #21
              Heh... robiłam mojemu partnerowi "dobrze" tak energicznie, ze naderwałam mu wędzidełko. Druga, to jak robiłam loda chłopakowi i weszła jego matka do pokoju. Przykrył się biedak mapą (to było pod ręką) i udawaliśmy że coś tam sprawdzamy. Matka tymczasem zapaliła światło (bo nic na tej mapie nie widzimy)

              Skomentuj

              • Kinia_18
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 4

                #22
                heh no ja przywaz wymiekam ale ja mam prawie zawsze nietylko od tyłu że z moiej pochwy uchodzi powietrze no i całkiem niedawno kiedy partner najpierw piścił mnie paluszkami a potem ustami to z mojej pochwy uszło powietrze akurat jak on był tam usteczkami głupio mi sie zrobiło i myślałam, że padne ze wstydu ale naszczęście on wiedział o co kaman

                Skomentuj

                • rainbow
                  Świętoszek
                  • Nov 2006
                  • 40

                  #23
                  Może to nie wpadka i na pewno nie przy pettingu, a przy zabieraniu się do niego, ale bardzo żenujące Chciałam zrobić lodzika mojemu partnerowi, zabrałam się do rozpinania ogromnego :O paska do spodni, a on mnie odsunął, a ja głupia wypaliłam " A CO, NIE MYłEś ? " .... do dziś się z tego śmiejemy
                  ~~~~ rainbow ~~~~

                  Skomentuj

                  • heroinka
                    Świntuszek
                    • Jan 2010
                    • 42

                    #24
                    Napisał padme
                    Mój partner ostatnio nie wyjął gumy z buzi i została na moich łoniaczkach. Zabić go tylko czasami
                    może chciał zasugerować depilację?
                    Nie słucham już tych smutnych słów
                    Nie martwię się, poznaję śmiech [...]
                    Czy mógłbyś dziś gdzieś ze mną iść?
                    Nie mówiąc nic, po prostu być [...]

                    Skomentuj

                    • Vorenus
                      Świętoszek
                      • May 2009
                      • 22

                      #25
                      Ja i moja Luba mieliśmy takie coś: parę lat temu mój brak wyjechał do Angli do roboty. I dzwonił co kilka dni, żeby pogadać. Akurat wtedy przyjechała do mnie Moja. Bylismy wcześniej ze znajomymi na browarku i jak wracaliśmy i naszła nas ochota na pieszczoty. Juz leżymy w łóżeczku, nastawiłem w komputerze muzyczkę, a że komputer stary był to chałasował strasznie. Oboje już z tylko w majtach zostalismy, było bardzo przyjemnie. Tak przyjemnie, że nie słyszałem jak mój rodziciel woła mnie z dołu, czy chcę z bratem pogadać i wparowuje z telefonem w ręku do mojego pokoju. Zobaczył i chyba sie speszył , dał mi telefon i wyszedł. Pogadałem chwile z bratem i się rozłączyłem. Moja sie przestraszyła, czy coś ojciec będzie mówił. Schodzę potem do niego a mój staruszek powiedział tylko jedno zdanie które zwsze będę pamiętał:
                      -Każdy był kiedyś młody
                      Teraz się z tego śmiejmy, ale wtedy nie było nam do śmiechu.

                      Skomentuj

                      • londonerka
                        Świntuszek
                        • Aug 2010
                        • 74

                        #26
                        spoko tate masz

                        Skomentuj

                        • TaajGer
                          Świntuszek
                          • Jul 2010
                          • 77

                          #27
                          Napisał Belleteyn
                          Dobre.

                          Nie pamiętam wpadki podczas pettingu, ale za to przypominam sobie jedną podczas seksu od tyłu. Jak to w tej pozycji było moja pochwa puszczala 'baczki'. Gdy zaczelam wyjasniac o co chodzi mojemu facetowi ten zbaranial, zrobil glupia mine i stwierdzil ' a ja myslales, ze tak sobie popierdujesz od czasu do czasu'. Smialam sie chyba z 15 minut.
                          Konkretnie heheh !

                          A wracajac do tematu.
                          Raz mialem taka wpadke.
                          Zabieralem sie ze swoja partnerka do sexu.
                          Rozebralismy sie naga.
                          I nagle uslyszalem, przekrecanie zamka w drzwiach.
                          Powiem wam, ze ubralem sie w ekspresowym tempie, tylko co z tego jak kazdy ciuch byl zalozony na lewa strone...
                          Raz nie zawsze.

                          Skomentuj

                          • Tilia
                            Erotoman
                            • Feb 2005
                            • 560

                            #28
                            "kazdy ciuch byl zalozony na lewa strone..."

                            Łącznie z butami?






                            .
                            To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                            Kto ma cycki, ten rządzi!

                            Skomentuj

                            • Bouncer_Lublin
                              Świętoszek
                              • Sep 2010
                              • 16

                              #29
                              W czasie solowego pettingu zwanego masturbacją

                              Będąc jeszcze nastolatkiem, siedziałem sobie na łóżku, marszcząc freda (ew. waląc niemca po hełmie) ;D W momencie jak dochodziłem i byłem już w tym punkcie 'bez odwrotu' usłyszałem jak do mieszkania wchodzi mój ojciec i idzie szybko prosto do mojego pokoju. Nakryłem się kocem, chwyciłem podręcznik od geografii i w momencie orgazmu z niewinną minką powiedziałem do ojca 'No co, uczę się'

                              Do dziś nie wiem czy się zorientował, czy jestem tak doskonałym aktorem że po mojej twarzy nic sie nie dało poznać

                              Skomentuj

                              • koneser666
                                Erotoman
                                • Aug 2010
                                • 502

                                #30
                                Napisał TaajGer
                                Konkretnie heheh !

                                A wracajac do tematu.
                                Raz mialem taka wpadke.
                                Zabieralem sie ze swoja partnerka do sexu.
                                Rozebralismy sie naga.
                                I nagle uslyszalem, przekrecanie zamka w drzwiach.
                                Powiem wam, ze ubralem sie w ekspresowym tempie, tylko co z tego jak kazdy ciuch byl zalozony na lewa strone...
                                Miałem podobnie, z tym że w moim przypadku przekręcanie klucza w zamku było tuż po orgazmie.. Kochaliśmy się u moich przyszłych teściów w ich pokoju i spieprzaliśmy do drugiego pokoju w tempie ekspresowym, a tam ubieraliśmy się nie mniej pospiesznie. Po drodze na korytarzu pogubiłem drobne z kieszeni w gaciach, potem się dziwili skąd kasa leży na podłodze :-D
                                HATE ME!

                                Skomentuj

                                Working...