W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Grunt to oryginalny poczatek kawału :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Man
    Świntuszek
    • Apr 2005
    • 74

    Grunt to oryginalny poczatek kawału :)

    (o dowcipie przypomniał mi Raine )

    Przychodzi baba do lekarza
    -Pania doktorze mam strszny problem ciągle mi mało seksu i na dodatek wszystko mi się z nim kojarzy?
    - a Brom brała pani?
    -Nie, dzis jeszcze nie brombrałam.

    0statnio edytowany przez Man; 20-05-05, 17:56.
    Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5249

    #2
    Hehe, dobre ;D Chyba gdzies to juz slyszalem, ale nie ma to jak wcisnac mi we lbie przycisk "Odswiez"

    Na Starym Rynku od ładnych paru lat siedzi zagrzybiały żul, zbierając drobne na wino. Pewnego dnia przejeżdża tamtędy piękna blondynka w niesamowitym kabriolecie. Staje na wysokości żul i mówi żulowi, żeby wsiadał. Gdy przekonała go, że nie żatuje, żul wsiada. Odjeżdżają z piskiem opon.
    Dojeżdżają po 15 minutach do jej willi na przedmieściach, dom basen, żyć nie umierać. Po wejściu oferuje mu kąpiel. Po kąpieli ostrzygła żula, podała mu Malibu. Po dłuższej rozmowie przy kominku rzeczy dzieją się same. Ona całuje go w policzek, on ją w czoło. Dochodzi do pozycji 69, obie strony są zadowolone. W tej pozycji nagle ona puszcza bąka.
    Jaki wniosek?



























    Biednemu zawsze wiatr w oczy

    ... i bonus specjalny, z dedykacja dla niejakiego Bendera:

    "A doctor walked into a bank. Preparing to endorse a check, he pulled a rectal thermometer out of his shirt pocket and tried to 'write' with it. Realizing his mistake, he looked at the thermometer with annoyance and said, "Well that's great, just great... some asshole's got my pen."

    (oba dorwalem na www.rotfl.pl - notabene, swietny portal )

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #3
      Dzieki za dedykacje... a dowcipy przednie
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Paulineczka
        Świntuszek
        • Jun 2005
        • 96

        #4
        biednemu zawsze wiatr w oczy

        Skomentuj

        • ympans
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 8

          #5
          Dobre dobre

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5249

            #6
            Napis z tylu koszulki harleyowca:
            "Jeśli możesz to przeczytać - zatrąb. Moja dupeczka spadła."

            (z joemonster.org )

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            Working...