Niepelny wzwod

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ziom93
    Świętoszek
    • Mar 2016
    • 21

    Niepelny wzwod

    Witam przeczytalem duzo tematow ale zaden nie dotarl do mnie calkowicite. Mam problem z erekcją. Jak jestem sam stoi ladnie, jak z kobieta to jest problem. Stoi ale jest zbyt miekki by odbyc stosunek. Mysle ze to moja psycha ale nie wiem jak to zmienic i potrzebuje pomocy. U lekarza bylem przepisal sildenafil medana. Ok po zazyciu wszystko jest jak trzeba ale kilka dni pozniej probujac bez wspomagacza problem wystepuje dalej. W tym niepelnym wzwodzie kobieta doprowadzi mnie to wytryysku i wjego momecie staje siię twardszy.
    Ogolnie nie choruje ani nic.
    Morfologia w normie z wyjatkiem
    "Plytki krwi" 110 a norma 140-440
    Pdw 19,6 a norma 9-17
    P-lcr 46,1 a norma 13-43
    Ob 1 a norma 2-12
    LDL 2,47
    Hdl 1,97
    Trojglicerydy 0,63
    Tsh 1,9407
    Ft3 3,30
    Ft4 0,88
    Fsh 3,68
    Lh 3,28
    Estradiol 29,00
    Prolaktyna 8,70
    Testosteron 1031,00 norma do 923,14
    Psa calkowity 0,439
    Shbg 59,94 a norma do 54.10
    Testosteron wolny 30,50 a norma do 28,28
    Jestem osoba wysoka i szczupła, mam duzo ruchu.
    Do tego na udzie mam zylak, maly bo maly ale jest.
    Jak sobie z tym poradzic bo z kazda porazka coraz bardziej trace pewnosc siebie i mysle ze zawodze partnerke. Ona mowi ze rozumie i nie naciska.
  • Bobi25
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2009
    • 395

    #2
    Ok po zazyciu wszystko jest jak trzeba ale kilka dni pozniej probujac bez wspomagacza problem wystepuje dalej.
    Tego typu leki bierze się przez pewien czas aż nabierzesz większej pewności siebie i psychika przestanie płatać figle.

    Skomentuj

    • joedoe
      Perwers
      • Aug 2014
      • 1272

      #3
      Nie ma jak to suplement. Dobry na wszystko. Tyle ze to SUPLEMENT. Cos ZASTĘPCZEGO.
      Takie czasy. Istnieja juz suplementy kobiet. Japonia przykladem.

      Skomentuj

      Working...