Wasze zespoły itp

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adriano
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 91

    #16


    tam są moje piosenki...nagrywam hip hop
    Bonificato...

    Skomentuj

    • Falanga JONS
      Banned
      • Feb 2012
      • 1156

      #17
      Ja.
      Recytowałem pod perkusję brata, ale to było dwadzieścia lat temu, zanim ktokolwiek w Polsce poznał definicję hip hopu*.
      Potem, na początku XX wieku, ponowiłem zajawkę, już w nieco lepszych warunkach.
      Ale samokrytycznie uznałem, że robię to źle, więc dałem sobie spokój.
      W przeciwieństwie do pisania samych tekstów, którymi wygrywałem różne konkursy. Ale to też skończyło się dobrą dekadę temu.

      * - napinka rzecz jasna, ale faktem jest, że boom na hh miał dopiero nadejść za kilka lat.

      Skomentuj

      • Dis4st3r
        Ocieracz
        • May 2007
        • 118

        #18
        Napisał Diva195
        Najs
        Ja kiedyś za gówniarza pisałam wiersze,ale jakoś się zniechęciłam. Raz nawet wygrałam jakiś konkurs wojewódzki. <fejm>

        Dziś śpiewam. Dużo różnych rzeczy śpiewuję.

        Miałam zespół, ale nasz perkusista nie żyje. Niestety.
        Tak samo- mam jakiś tam materiał jeśli chodzi o wiersze (a nawet krótkie opowiadania mi się zdarzało pisać), teraz sporo śpiewam ale do ścian, ewentualnie psa Kilku znajomych mnie ciśnie, żebym zaczął coś z tym robić, bo się marnuję, ale teraz znowu ciężko mi cokolwiek napisać.

        Kiedyś grałem w pewnej kapeli, później nawet jakieś demo nagrali, już beze mnie, ale szybko się rozpadli- próby przerodziły się w libacje i nie zaszło to dalej...

        Skomentuj

        Working...