Strefy erogenne mężczyzny..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    Usta, szyja, moszna, penis, sutki - kolejność przypadkowa

    Skomentuj

    • Dani
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 46

      Brzuch i prawa lopatka (nie mam pojecia dlaczego, ale lewa w ogole mnie nie rusza )

      Skomentuj

      • Arkhan
        Erotoman
        • Nov 2012
        • 557

        Brzuch, szyja i uszy .. damskie dłonie na całym moim ciele, sam dotyk wyrażający pragnienie mnie kreci
        Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
        Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

        Skomentuj

        • Max33
          Świętoszek
          • Jun 2014
          • 4

          Hmmm ... moze i ja coś dorzucę. Kiedyś kiedy piękna Pani ujeżdżała mnie siedząc tyłem do mnie chwyciła mnie za duze palce od stóp ... szepnęła tylko "ponoć to lubicie" nie wiem jak i skąd to wiedziała i nigdy tego nie próbowałem ale chyba zamknęła jakiś "obwód elektryczny" i nigdy bym sie nie spodziewał, ze coś takiego moze spowodować tak mega sexowne wrażenie ... sprawdźcie i dajcie znać czy warto. Pozdrawiam

          Skomentuj

          • Betina
            Erotoman
            • Mar 2011
            • 596

            Na mojego męża oprócz oczywistej strefy erogennej działają pieszczoty/pocałunki szyi, uszu. No i uwielbia się całować, lubi tańce naszych języków.
            "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

            Skomentuj

            • 495f50
              Perwers
              • May 2011
              • 1117

              Ja powoli dochodzę do wniosku, że strefy erogenne to mam chyba wszędzie, kwestia w jaki sposób się nimi zajmować Jednymi z ostatnich "odkryć" były dolna część pleców i dłonie

              Skomentuj

              • Naturysci

                Mój uwielbia gdy zajmuję się jego tyłkiem, sutkami(lekkie przygryzanie) pachami i palcami stóp.

                Skomentuj

                • rapallo1
                  Banned
                  • Feb 2015
                  • 10

                  Każdy ma inne strefy i fajnie poznać je u drugiej osoby i pieścić ją tam

                  Skomentuj

                  • Kathy
                    Ocieracz
                    • Nov 2011
                    • 125

                    To prawda
                    1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
                    "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
                    * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
                    "Nie z kim ,a jak"

                    Skomentuj

                    • Komisarz
                      Świętoszek
                      • Mar 2015
                      • 26

                      Oprócz miejsc oczywistych, lubię kiedy kobieta wgryza się w moją szyję i całuje moją klatę, nie lubię natomiast kiedy całuje uszy, w ogóle mi nie sprawia to przyjemności

                      Skomentuj

                      • smurfette
                        Świętoszek
                        • Aug 2015
                        • 20

                        Mam cienką skórę więc praktycznie całe ciało a najbardziej uda i dupeczka
                        http://beztabu.com/

                        Skomentuj

                        • yanib
                          Świętoszek
                          • Feb 2006
                          • 5

                          Stopy. Wszyscy wiedzą, że są strefą erogenną, ale uprzedzenia robia swoje.

                          Kobiece - co innego - są obiektem seksualnym, popularnym fetyszem. Kobiety mają świadomośc ich "potencjału" seksualnego, są przyozdabiane, malowane, pielęgnowane i wystawiane na pokaz. A mężczyźni otwarcie przyznają się do tego, że ich podniecają.

                          Męskie - nawet jeśli zadbane ( a to dalej rzadkość ) są niemal zupełnie pomijane, jakby nie istniały. Nie mają tego atrybutu atrakcyjności, jak mało która część ciałą różnią się tak diametralnie jeśli chodzi o postrzeganie w zależności od płci. A są tak samo wrażliwe na dotyk, jak kobiece. Dodatkowo ta sfera "tabu" może dodatkowo wywoływać spore wrażenia

                          Osobiście "odlatuję" jak jestem tam dotykany i pieszczony, niesamowicie intymne i intensywne doznania.

                          Skomentuj

                          • gabriela123
                            Świętoszek
                            • Dec 2017
                            • 8

                            Pieszczoty dla mężczyzny

                            Mężczyźni mają mniej wrażliwą skórę na pieszczoty. Czy to oznacza, że wcale ich nie potrzebują? Z mojego doświadczenia wynika, że większość facetów faktycznie tego nie potrzebuje. A może nie lubią przyznawać się do tego, że delikatne pieszczoty sprawiają im przyjemność? Jak sądzicie?

                            Skomentuj

                            • barmetr
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1399

                              Delikatnie to pieścić można dziewczynę. W pieszczenie mężczyzny trzeba włożyć więcej zaangażowania.
                              Zresztą kobieta z natury jest mniej leniwa od mężczyzny, można od niej wymagać intensywnych pieszczot.

                              Skomentuj

                              • Big_dick
                                Świntuszek
                                • May 2017
                                • 52

                                Napisał barmetr
                                Delikatnie to pieścić można dziewczynę. W pieszczenie mężczyzny trzeba włożyć więcej zaangażowania.
                                Zresztą kobieta z natury jest mniej leniwa od mężczyzny, można od niej wymagać intensywnych pieszczot.
                                Nie chcę hejtować Twojej wypowiedzi kolego ale nie wiem skąd bierzesz te mądrości... Upodobań co do pieszczot jest tyle co ludzi chodzących po tym świecie. Do tego nastrój- ja osobiście nie zawsze lubię ostre pieszczoty, delikatnie i czule? A i owszem. Nie zawsze musi być intensywnie i szybko. Nie zgadzam się też co do zaangażowania- kobiety potrzebują go znacznie więcej od nas. Tak stworzyła nas natura. U facetów działają dużo prostsze mechanizmy w odczuwaniu przyjemności. Kobiety są leniwe? Współczuję przykrych doświadczeń...
                                "Bo życie jest za krótkie na kiepski seks i nieszczęśliwe związki. Więc znajdź kogoś kto Cię szczerze pokocha i dobrze przeleci..."

                                Skomentuj

                                Working...