Masturbacja na Skype

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • valgo
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 8

    #31
    Tak, podnieca mnie to... Wiem, że gusta są bardzo różne. Mnie akurat kręci mocno głos, świadomość tego, że ta druga osoba, nieraz niemal całkowicie nieznajoma, jest również mocno podniecona... Ale - co kto lubi. I oczywiście - nie ma mowy, by to tego miała ograniczać się aktywność seksualna. Wtedy to chyba byłoby zboczenie... Ale jako urozmaicenie - jak najbardziej.

    Skomentuj

    • Piter L
      Banned
      • May 2009
      • 124

      #32
      Napisał technics
      siemano..mam pytanko...yyy czy lubicie sie masturbowac razem z druga osoba oczywiscie plci przeciwnej nas skype...ib razem dochodzisc, sluchac siebie nawzajem ?
      Myślę że lubiłbym bo na samą myśl o tym czuję już podniecenie ale...nie mam z kim
      Last edited by Astraja; 18-04-10, 14:26.

      Skomentuj

      • accused
        Świętoszek
        • Mar 2010
        • 4

        #33
        mhm Ciekawa odmiana, można patrzeć na partnera, słuchać go i razem się zabawić.

        Rzeczywiście - cybersex nie zastąpi prawdziwego, ale według mnie jest lepszym rozwiązaniem niż jazda na ręcznym przed redtube ;D

        Skomentuj

        • lukaszzek
          Ocieracz
          • Apr 2010
          • 129

          #34
          Nie noo bez sensu takie coś..
          Reklamy w podpisie zabronione!

          Skomentuj

          • Neverminder
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2007
            • 229

            #35
            Nie czytałem wszystkich postów, także odniosę się tylko do tytułowego. Nie miałem takiej okazji, na zabawy przez skype'a i nie mam ochoty jej mieć, zupełnie mnie to nie kręci, samotna masturbacja w zupełności mi wystarcza (w zakresie masturbacji oczywiście).

            Skomentuj

            • bi.girl
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 380

              #36
              wspólna masturbacja jest czymś zupełnie innym i podniecającym, ale na skypie mi się nie zdarzyło, tylko na żywo
              but if you gimme your love, you won't regret it.
              now gimme your touch, you won't forget it.

              Skomentuj

              • Malinowa_panna
                Świętoszek
                • Apr 2010
                • 5

                #37
                Ogólnie nie praktykuję, ale z racji tego że z moim ukochanym obecnie mieszkamy od siebie trochę daleko i na seks czasem trzeba poczekać troszkę zdarzyło się nam ostatnio ; )

                Skomentuj

                • makaryld
                  Świętoszek
                  • Nov 2006
                  • 15

                  #38
                  Jedno jest pewne. Taka forma seksu zaspokaja ciekawość. Okazuje się że inni mają takie same "problemy" jak my. Kiedyś myślałem że mając żonę nie powinienem się onanizować. Jakież było moje zdziwienie po jakimś czasie że robi to 70% żonatych facetów. Od tej pory pewne sprawy między mną i żóna zaczęły układać się bardziej ciepło. Zrozumiałem że nie ma zawsze ochoty na seks a ja mogę TĄ czynnośc potraktować jako dodatek do prysznica... dla higieny...

                  Skomentuj

                  • se)(y_student
                    Ocieracz
                    • Mar 2009
                    • 125

                    #39
                    ja uwielbiam i chetnie z każda dziewczyną Jak coś to PW

                    Skomentuj

                    • brzoskwineczka
                      Perwers
                      • Sep 2009
                      • 824

                      #40
                      Nie przepadam. Kojarzy mi się to z moim byłym. Jego laska mu nie dawała to mi takie paskudztwa pokazywał. Myślałam, że jak to zniosę i parę innych to wróci. O ja naiwna.
                      ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                      "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                      Skomentuj

                      • se)(y_student
                        Ocieracz
                        • Mar 2009
                        • 125

                        #41
                        No to rzeczywiscie zle skojarzenie...

                        Skomentuj

                        • grrr
                          Erotoman
                          • Mar 2007
                          • 368

                          #42
                          Mi to osobiscie nie przeszkadza mam znajoma z ktora nieraz sobie male seanse robimy
                          "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

                          Skomentuj

                          • zly.on
                            Świętoszek
                            • Jun 2010
                            • 11

                            #43
                            lubie, bardzo, skype i gg ;p ale nie ma z kim za bardzo bo ciezko znalesc chetną

                            Skomentuj

                            • befel
                              Świętoszek
                              • Dec 2006
                              • 17

                              #44
                              Zabawa swietna, zwłaszcza jeśli obie strony potrafią pójść na całość. Z jedną znajomą z Anglii bawimy się już tak od 2 lat, mimo że oboje jesteśmy w związkach. To bardzo pobudzający fantazję dodatek. Więc jeśli są tu kobiety otwarte...

                              Skomentuj

                              • red_orange
                                Świętoszek
                                • Jul 2010
                                • 8

                                #45
                                Stare dobre czasy Skypecastów

                                Oczywiście wolę to dzisiaj robić na żywo ale zdarzyło mi się to kiedyś
                                z parę razy. Jeszcze za czasów Skypecastów można było szybko i
                                łatwo poznać kogoś do rozmowy a więc nie było z tym problemów.

                                Było całkiem fajnie.. i można się było fajnie nakręcić.
                                One zdejmowały staniki a ja masowałem ..

                                Różne dziewczyny mi się trafiały. Jedne młodsze drugie dojrzałe.
                                Ale wspomnienia z tego naprawdę miłe. Nie powiem, że nie!

                                Chwilami nawet denerwowałem się tak jakbym to robił na żywo.

                                Dobra przeprawa antystresowa przed pierwszym razem.
                                Polecam zdecydowanie komuś bez doświadczenia.

                                - - - - -

                                Też mam z jedną taką z którą do dzisiaj utrzymuje kontakt.
                                28 letnią młodą kobietę z jędrnymi dużymi piersiami.

                                Niestety coś problemy z narzeczonym przez tego skype miała
                                i dziś już nie jest chętna by mi cokolwiek pokazać. Szkoda.

                                Widocznie bardzo się nakręcała takimi pokazami i
                                musiała zostać przez kogoś nieźle przyłapana.


                                Wszystko dla ludzi ale przy takich zabawach trzeba czasami trochę uważać.
                                A tym bardziej na kręcących się w naszym pobliżu domowników heh.


                                Szkoda, że zlikwidowali Skypecasty
                                Last edited by red_orange; 30-07-10, 12:58.
                                Petting, sex z młodą dziewczyną.. tylko gdzie i jak trafić na chętną ?

                                Skomentuj

                                Working...