W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Bzykanie na sianie ;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Stela7
    Tygryska
    • Aug 2009
    • 985

    #16
    Teraz tyle alergików,jestem posiadaczką stodoły ale dzierżawie ją,raczej nie pojade się tam sexić..w sumie nie lubie kurzu a z siana na pewno się kurzy.
    "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

    Skomentuj

    • hazeme
      Świętoszek
      • Jul 2010
      • 44

      #17
      Polecam jeśli lubisz swąd, ciężki zapach, słomki w tyłku.

      Skomentuj

      • Mestiv
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2010
        • 317

        #18
        Ja mam mocne uczulenie na trawę/siano więc takie zabawy skończyły by się dla mnie w najlepszy wypadku płaczem i swędzeniem w wielu miejscach...

        Gdyby nie alergia to głównym przeciwwskazaniem by było to, że po prostu nieprzyjemnie bo cały czas coś by kuło

        Skomentuj

        • gal_anonim
          Ocieracz
          • Mar 2006
          • 107

          #19
          Ja polecam latem na kocyku na łące. Już sama trawa się może wbijać a co dopiero siano. Więc raczej odpada. A na łące świetne wrażenia, tu traktory jeżdzą, tu drzewa rosną, tu chmurki na niebie. Supcio;p

          Skomentuj

          • outgoing
            Perwers
            • Apr 2009
            • 807

            #20
            Dupsko i plecy mnie później bolały bo byłem na dole, a moja dziewczyna miała całe poharatane kolana i piszczele....oczywiście byliśmy tak "genialni" że koca nie wzieliśmy...
            The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #21
              Siano drapie, nieprzyjemna sprawa, do tego dochodzi pot i już myśleć o seksie się nie da, tylko żeby jak najszybciej stąd sp...c :-)
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • georginio
                Świntuszek
                • Apr 2011
                • 77

                #22
                NO tego jeszcze nie robiliśmy, ale pomysł wydaje się być ciekawy

                Skomentuj

                • marzenka5
                  Banned
                  • Jan 2011
                  • 239

                  #23
                  To musi by ć przyjemne. Chciałabym by ć bzyknięta na sianie...

                  Skomentuj

                  • tynefrugi99
                    Świntuszek
                    • Apr 2009
                    • 60

                    #24
                    Tak filmowo się wydaje, muszą być do tego dobre warunki na pewno, jak coś to zgłaszam się na ochotnika hihi

                    Skomentuj

                    • Betina
                      Erotoman
                      • Mar 2011
                      • 596

                      #25
                      Brrrr... Siano jest wszędzie... We włosach, na ciele i , za przeproszeniem, w kroku również.

                      A jeśli ktoś jest alergikiem to wysypka gwarantowana. Nie polecam.
                      "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5252

                        #26
                        Była kiedyś taka gra słów, zamieniało się pierwsze litery (głoski) lub początki wyrazów, np. Chór wujów czy Stój, Halina!

                        No to:
                        Domki w słupsku.
                        :-)

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • hapysmile

                          #27
                          Żeby sex uprawiać na sianku to trzeba mieć naprawde dużo cierpliwości

                          Skomentuj

                          • AllieM
                            Świntuszek
                            • Apr 2011
                            • 92

                            #28
                            Oooo nie, siano nie. Siedzą w nich takie małe robaczki różne, i gryzą, potem swędzi skóra, wizja bycia ugryzionym przez nie w niektóre miejsca jest baaardzo niepociągająca, ja nawet nie potrafię siedzieć na sianie przez nie... poza tym ostatnim razem odkryłam że po seksie na trawie został mi liść, więc siano jakoś mnie odpycha Chociaż jakby mój facet miał na tym punkcie jakąś obsesję, to okej, ale tak sama z siebie, to nie bardzo.

                            Skomentuj

                            Working...