W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy warto stracić dziewictwo dopiero w noc poślubną?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GrWr
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 18

    #16
    Na 100% nie warto. Mysle, ze zarowno kobiety jak i mezczyzni powinni miec paru partnerow przed slubem.
    Skad wiesz, ze dany owoc najbardziej Ci smakuje, jezeli nie masz zadnego porownania. Co jezeli po paru latach bedziesz myslal/a o tym, zeby jednak tego zasmakowac ?

    Nie wiem jak Wy, mi natomiast potem chodzilo by caly czas po glowie jak to jest z kims innym. Nie mialam w zyciu wielu partnerow, mozna ich policzyc na palcach jednej reki, ale dopiero z obecnym odczuwam 100% satysfakcji z tego co przezywam, jest mi tak dobrze, ze normalnie po nocach mi sie sni codziennie i pragne jego calym cialem.

    Skomentuj

    • GrWr
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 18

      #17
      A czy fakt, ze miales przed danym zwiazkiem kontakty z kobietami ma jakikolwiek wplyw na pozycie malzenskie ?
      Moze rzeczywiscie sprzyja pojawieniu sie wiekszej wiezi, ale budzi tez pytania, jakby to bylo z kims innym, co w konsekwencji tez moze prowadzic do rozlamu w malzenstwie.

      Ja lubie bardzo namietny seks, nie jestem spokojna w lozku, czesto zmieniam pozycje, czasami pragne ostrego, szybkiego seksu, ktory nie musi kazdemu odpowiadac.
      Mam kolege, ktory wrecz wzdrygnal sie, gdy przyszla moja kolej na opowiadanie jak wyobrazam sobie moj wymarzony seks ... Jego zdaniem stosunek to cos mistycznego, czule, wolne pocalunki, nastrojowa muzyka, klasyczne pozycje etc. Po dwoch tygodniach rzucalabym talerzami po scianach
      0statnio edytowany przez GrWr; 16-08-07, 17:23.

      Skomentuj

      • truciak20
        Świntuszek
        • Mar 2007
        • 55

        #18
        sex po slubie nie nie nie .. niewyobrazam sobie ze kocham sie po slubie z zona a ona np, raz na 3 miesiace ,po bozemu , bez zadnych orali itp

        Skomentuj

        • AlinaK
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2007
          • 229

          #19
          Nie warto :-)

          Lepiej dużo wcześniej, ale jeżeli już ktoś z tym czeka, to w samą noc poślubną to też jest kiepski pomysł. Zmęczenie, emocje itd.

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            #20
            Napisał truciak20
            sex po slubie nie nie nie .. niewyobrazam sobie ze kocham sie po slubie z zona a ona np, raz na 3 miesiace ,po bozemu , bez zadnych orali itp
            czyli że co? przed ślubem tak, po ślubie nie? hehe ciekawa teoria :p

            Skomentuj

            • laleczka12
              Świntuszek
              • Jul 2007
              • 71

              #21
              mi kiedys chlopak powiedział ze dopiero seks po slubie..

              i nigdy sie nie zeszlismy w pare

              zgadzam sie z poprzednikami, nie kupuje sie kota w worku, poza tym- kto by tyle czasu wytrzymał ????!!!!!!

              bynajmniej nie ja

              Skomentuj

              • jet-set
                Ocieracz
                • Oct 2006
                • 117

                #22
                Na pewno nie w noc poślubną bo tej zazwyczaj nie ma, bo albo się bawi do rana albo śpi.
                A czy warto czekać, dla niektórych jest to ważne i czekają. Wcześniej zaspokajają się wzajemnie w inny sposób i tak im wystarcza, dopiero od ślubu współzyją.
                Jeżeli są dla siebie pierwszymi partnerami to pewnie jeszcze długo minie zanim się zgrają, ale zazwyczaj po to jest miesiąc miodowy.
                Jet-Set
                lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                Skomentuj

                • olivia
                  Świntuszek
                  • Jun 2007
                  • 74

                  #23
                  Ja tam bym nie czekała, a bo po co hehe i nie zamierzam, jak go kocham i wiem , że akurat z nim to chce zrobic to po co czekac z tym do ślubu

                  Skomentuj

                  • bsk
                    Ocieracz
                    • Jul 2006
                    • 101

                    #24
                    heh a ktora ich nie ma

                    Skomentuj

                    • Poli
                      Ocieracz
                      • Jan 2007
                      • 167

                      #25
                      Nie warto, poniewaz co bedzie jesli okaze sie ze nasz ukochany to impotent, albo jest wybrakowany. A wtedy juz bedzie za pozno na odwrót .

                      Skomentuj

                      • Eumonia
                        Świętoszek
                        • Aug 2007
                        • 5

                        #26
                        Moim zdaniem nie warto, lepiej przetestować przed, dzięki temu potem nie będzie żadnych niespodzianek

                        Skomentuj

                        • ktos69
                          Erotoman
                          • May 2007
                          • 757

                          #27
                          Ja również jestem za tym, aby nie czekać do nocy poślubnej.

                          Napisał Poli
                          Nie warto, poniewaz co bedzie jesli okaze sie ze nasz ukochany to impotent, albo jest wybrakowany. A wtedy juz bedzie za pozno na odwrót .
                          No co będzie? Zerwałabyś z nim? Jesteś z facetem z miłości czy dla seksu? :>

                          Skomentuj

                          • Poli
                            Ocieracz
                            • Jan 2007
                            • 167

                            #28
                            Napisał ktos69
                            J

                            No co będzie? Zerwałabyś z nim? Jesteś z facetem z miłości czy dla seksu? :>

                            Ale aby dopelnic ta milosc do konca potrzebny jest seks.
                            Jasne wezme slub tylko po to abysmy gawędzili sobie, a w mojej sypialni bede miala kolekcje wibratorow

                            Skomentuj

                            • Enea
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1010

                              #29
                              Nie warto. Takie wyolbrzymianie pierwszego razu moze sie potem okazac ogromnym rozczarowaniem.....
                              Czekasz na noc poslubna, biala suknia, loze, kwiaty, swiece tyle na to czekaliscie ma byc cudownie no bo przeciez to noc poslubna, a potem okazuje sie ze cholernie bolalo, posciel zakrwawiona, facet nie mogl dojsc bo za duzo alkoholu.Po kilku mieiacach okazuje sie, ze twoja partnerka jest w lozku kloda lub partner ma zapedy sadomaso... eh lepiej uniknac rozczarowan.

                              Skomentuj

                              • niewinna
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 6

                                #30
                                A ja uważam, ze jednak warto. Seks nie jest najważniejszy a o temperamencie i zapędach można się również przekonać w czasie róźnych pieszczot...

                                Skomentuj

                                Working...