W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Feromony!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anieliczka
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 7

    Feromony!!!!!!!!!!

    Czy ktoś z Was ich używał? Jakie mieliście ciekawe sytuacje i przygody po zastosowaniu ich? I jakie polecacie?

    Kolor "red" jest tylko dla modów! A.
    0statnio edytowany przez Astraja; 14-07-07, 14:06.
  • ziomalos111
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 15

    #2
    używac nie używałem ale gdzieś na twardzielu mam poradnik jak je produkować.

    Skomentuj

    • tymbark9
      Ocieracz
      • May 2007
      • 128

      #3
      watpie w az taka skutecznosc o jakiej pisza..
      "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
      że spełnią się wszystkie pragnienia....."

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3900

        #4
        Napisał ziomalos111
        używac nie używałem ale gdzieś na twardzielu mam poradnik jak je produkować.
        Nie wyprodukujesz tych związków bez porządnie wyposażonego laboratorium i długotrwałych badań
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • ziomalos111
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 15

          #5
          Napisał anduk
          Nie wyprodukujesz tych związków bez porządnie wyposażonego laboratorium i długotrwałych badań
          Moze i tak ale poradnik mam

          Skomentuj

          • aaron
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 13

            #6
            produkt w stylu pompek do penisa, zelow powiekszajacych i innych chinskich much ktore zwyczajnie nie dzialaja.

            Skomentuj

            • ktos-z-daleka
              Wspomógł BT
              • Nov 2005
              • 345

              #7
              pisali o tym np tutaj: http://beztabu.com/showthread.php?t=...ht=afrodyzjaki
              Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

              Skomentuj

              • logimen

                #8
                kiedys kupilem na allegro ajkies za 20pln i nie zauwazylem zadnej roznicy. Moim zdaniem nie dzialaja.

                Skomentuj

                • kazimierz
                  Świętoszek
                  • Mar 2006
                  • 3

                  #9
                  swego czasu, a było to już dawno więc mogłem coś pokręcić, czytałem gdzieś o feromonach, mowa była o tych które produkują nasze ciała, a przedstawione to było bodajże na przykładzie zwierząt. Wiemy co to jest kazirodztwo żeby temu zapobiec matka natura kojarzy pary na zasadzie odmienności genetycznej. Feromon produkowany przez danego osobnika (bądź osobniczkę ;p)zależy od jego genów i będzie pobudzał tym bardziej osobnika innej płci im ich genotypy są bardziej odmienne. Jeśli taka jest prawda, to spryskując sie feromonem możemy sprawić, że "poleci na nas" nie upragniona np. Justyna, ale np pani Jadzia spod trójki, albo, co najbardziej prawdopodobne żadna z nich, bo to co sprzedano nam jako feromon jest jakimś bliżej nieokreślonym badziewiem szumnie nazwanym feromonem.

                  Brzmi jakbym był nadęty i przemądrzały....
                  Ja tak tylko czytałem gdzieś :pp

                  Skomentuj

                  • anieliczka
                    Świętoszek
                    • Jul 2007
                    • 7

                    #10
                    Napisał ziomalos111
                    Moze i tak ale poradnik mam
                    hej przeslij mi ten podadnik śmieszny heheh jezeli mozesz i masz na kompie na maila [email protected] pozdrawiam

                    Skomentuj

                    • kuglarz
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2006
                      • 307

                      #11
                      Napisał ziomalos111
                      Moze i tak ale poradnik mam
                      Ze zwykłej ciekawości też bym chciał go przeczytać. Możesz rzucić go na jakiś serwer?

                      Skomentuj

                      • carllos 99
                        Świętoszek
                        • Jun 2009
                        • 1

                        #12
                        Perfumik na Laski

                        Wtam klubowiczow mam pytanko chce sobie kupic feromony czy to dział albo czy ktos uzywa jakiegos perfumu na kobiety z tej seri i czy to działa i w jaki sposob.
                        Wielkie dzieki za odp

                        Skomentuj

                        • kicia!
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 629

                          #13
                          po jaką cholerę kupować feromony, skoro każdy produkuje własne?

                          Skomentuj

                          • oczak
                            Erotoman
                            • May 2007
                            • 377

                            #14
                            Ja myślę, że te feromony w buteleczkach to pic na wodę. Przeważnie tam wogóle nie ma żadnych feromonów. A jeśli są, to zwierzęce, które nie działają na ludzi. Człowiek ma własne feromony i co ciekawe zabija je zbyt częstym myciem i dezodorantami.

                            Jeśli Twoje męskie feromony podobają się kobiecie, Twoja spocona koszulka będzie dla niej miło pachnieć. Serio.

                            Ja się nie daję robić w konia i mam w dupie te cudowne chiszpańskie muchy, feromony i inne takie wynalazki. Jeśli jest się dobrym kandydatem dla jakiejś pani, nie będą jej potrzebne te specyfiki.
                            oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                            --------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                            Skomentuj

                            • kicia!
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 629

                              #15
                              dokładnie. Tyle że dla mnie przepocona męska koszulka NIGDY nie będzie ładnie pachnieć, bo to śmierdzący pot, a nie feromony. Feromony czuć wtedy, kiedy czysty partner ładnie pachnie, nie pachnąc de facto absolutnie niczym.

                              Skomentuj

                              Working...