W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Własnoręcznie wykonane, drewniane dildo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Flying_Cat
    Świętoszek
    • Aug 2014
    • 16

    #31
    Zbierając do kupy to, co wyczytałem i dowiedziałem się ostatnimi dniami:
    Dildo spełniające normę EN 71.3 powinno być bezpieczne dla pochwy. Spełniają ją choćby drewniane dilda produkowane w Szwajcarii itp. Piszę "powinna" bo nigdy nie ma na nic 100% pewności...

    Co do podśmie*****ów o kijkach od szczotki, czy Pinokiu() itd.. To trochę wydaje mi się nie rozumiecie samej koncepcji wykonania.. Mam na myśli, każda średnio inteligentna małpa jest w stanie kupić gumowego penisa i owszem, może będzie sprawiał on kobiecie więcej radości itd..
    Ale mnie chodzi o wykonanie czegoś ręcznie. Zrobienie czegoś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju, a nie kolejnej, produkowanej masowo seks zabawki, którą może mieć każdy. Robiąc coś własnymi dłońmi, spędzając nad danym kawałkiem drewna kilka godzin, planując, rozrysowując, myśląc o tym, przelewam w niego część siebie. To, co partnerka dostaje to nie "wystrugany kawałek kołka", a emocje, czas spędzony nad stworzeniem tego przedmiotu z myślą o niej. Przedmiotu, który jest jeden, jedyny na świecie i nigdy nikt nie zrobi identycznego..

    Jak coś wystrugam, wstawię może zdjęcia (jeśli będę pamiętać :p), nie mam ostatnio zbyt wiele czasu więc to może trochę potrwać, ale... kto wie

    Skomentuj

    • PZ IV
      Ocieracz
      • Dec 2015
      • 152

      #32
      Hahaha bdb.
      Super prezent. Drewno to bardzo wdzięczny materiał, każdy kawalek jest inny - to czyni go wyjatkowym. Do tego własnoręcznie wystrugany. Taka laurka. Piękne!
      Ale widziałbym go raczej stojącego na serwecie krochmalonej, jako tzw bambulec niż w cipie.

      Wstawiaj zdjęcia. Jak bedzie dobre, to jeszcze zarobisz.
      Myślałeś o drewnie cisowym?

      Skomentuj

      • imagine x
        Świętoszek
        • Sep 2010
        • 25

        #33
        Mogę w pełni profesjonalnie lakierować za niewielką odpłatnośćią. Też miałem kiedyś toczoną pałę zrobić.

        Skomentuj

        • paul_78
          Erotoman
          • Jul 2007
          • 470

          #34
          Pomyślałem o drzazgach...
          Non serviam

          Skomentuj

          • PSJ
            Ocieracz
            • Dec 2016
            • 198

            #35
            Dildo wykonane własnoręcznie musi być wyjątkowe

            Skomentuj

            • Nadika
              Świętoszek
              • Dec 2016
              • 39

              #36
              Napisał Kalilah
              Też nie byłabym zadowolona z takiego prezentu.
              Ja też nie

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                #37
                Czytam to sobie i myślę: jak mocno trzeba się nawalić, aby uważać coś dennego za rzecz wyjątkową?
                Oraz, o każdej średnio inteligentnej małpie mającej świadomość, że didlo ma sprawiać przyjemność użytkowniczce, a nie wykonawcy idiocie, spuszczającemu się pomiędzy kolejno zdejmowanymi wiórami, czy pociągnięciami pędzla.
                Jedź autorze do Japonii. Znajdziesz tam więcej zrozumienia i nawet mnich ci pobłogosławi twoje dzieło. Stuknąć w dzwon parometrowym, ręcznie "dziarganym" kutasem - to dopiero będzie dla ciebie "wielkopomne" doznanie
                Europejskie małpy są mniej uduchowione, bardziej praktyczne, lub cenią sobie przyjemność partnerek.
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                Working...