Handjob - wasze przygody i doświadczenia.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Agusiaa
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 20

    Napisał grzesiu19335
    a gdyby było cieplej to byś pozwoliła?
    No, spoko przecież wyprać można

    Skomentuj

    • grzesiu19335
      Ocieracz
      • May 2009
      • 121

      Napisał Agusiaa
      No, spoko przecież wyprać można
      mimo że było zimno to w kieszonkę mógł się spuścić

      Skomentuj

      • Nolaan_2.0
        Erotoman
        • Aug 2014
        • 492

        Rzalus.maximus. Baby ni cholery zabrać się za to nie umieją. Targają jak ja buhajem na postronku przy zganianiu bydła po wypasie. A niby wszystkie takie doświadczone i wogle. Kumate my ass.
        Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
        Marek Hłasko

        Skomentuj

        • Agusiaa
          Świętoszek
          • Feb 2012
          • 20

          Napisał Homo_ergaster.
          Rzalus.maximus. Baby ni cholery zabrać się za to nie umieją. Targają jak ja buhajem na postronku przy zganianiu bydła po wypasie. A niby wszystkie takie doświadczone i wogle. Kumate my ass.
          No to poprostu jak narazie pecha miałeś i nie zadawałes sie z właściwymi kobietami

          Skomentuj

          • niepozorny
            Świętoszek
            • Aug 2014
            • 44

            Również to uwielbiam Kręci jak cholera, ten widok dłoni kobiety na nim, jeszcze jak ma paznokcie w kolorze który lubię, sperma na jej dłoni.. uh

            Co do dziwnych miejsc, fakt - podnieca bardziej, ta adrenalina że ludzie są obok, ktoś może przyłapać (jeszcze się nie zdarzyło). Od kamerki wolę kogoś z krwi i kości kto może patrzeć

            Jest tak, że często mi wystarczy sama zabawa dłonią, ale po tym jak się odwdzięczę mam ochotę się pieprzyć

            Podobało mi się jak kiedyś była, nie wyjęła go do końca z bokserek, fajnie ocierało, minus taki, że bokserki do prania

            Z kolei inna partnerka lubiła na to patrzeć w moim wykonaniu
            Tak samo też ja lubię działać palcami, w różnych nietypowych miejscach w zamian za handjoba
            Grzeszna natura, otoczona dobrymi manierami

            Skomentuj

            • 3_grosze
              Świntuszek
              • Feb 2009
              • 78

              Napisał Agusiaa
              Bo było zimno i chciałam ją po kinie założyć
              W kurtkę to nie bardzo. Ale można but podstawić (to dla fetyszystów kobiecych stóp lub szpilek) :-)

              Skomentuj

              • Marteenka
                Świętoszek
                • Aug 2014
                • 13

                Lubiłam takie akcje z moim byłym, ale zawsze robiliśmy to w domku.
                Zazwyczaj chłopak siadał w fotelu albo na sofie a ja dzielnie działałam rączką Najbardziej podkręcał mnie wyraz jego twarzy tuż przed i w czasie orgazmu
                Czasem zabawialiśmy się w też w ten sposób przed lustrem na stojąco

                Skomentuj

                • onona123
                  Ocieracz
                  • Jan 2014
                  • 141

                  żonka uwielbia robić mi dobrze reką

                  siada lub klęka przedemna, zdejmuje bluzkę i jest na samym biustonoszu i majteczkach i robi mi dobrze , uwielbia jak spuszczam się po prostu na ręce

                  albo ja sobie robie dobrze a ona przedemna tanczy, wije się w bieliznie i chce zebym doszedl na jej widok ale jest warunek, mam trysnąć po prostu tam gdzie poleci, przed siebie, bez zadnych chusteczek itp, tez fajna sprawa polecam

                  Skomentuj

                  • Omen_
                    Świętoszek
                    • Jul 2014
                    • 16

                    Z moja ex bylo tak, ze jesli nie bylem w niej w gumce, to musiala skonczyc w ustach i "nic nie moglo sie zmarnowac", a jesli odpuszczala, to tylko przez kiepski posmak gumki. Jej skupienie na tym bardzo mnie podniecalo, a jej dawalo satysfakcje, ze od niej "wszystko zalezalo".

                    Skomentuj

                    • ZimnyŁokieć
                      Świntuszek
                      • Jul 2014
                      • 66

                      Napisał Omen_
                      Z moja ex bylo tak, ze jesli nie bylem w niej w gumce, to musiala skonczyc w ustach i "nic nie moglo sie zmarnowac", a jesli odpuszczala, to tylko przez kiepski posmak gumki. Jej skupienie na tym bardzo mnie podniecalo, a jej dawalo satysfakcje, ze od niej "wszystko zalezalo".
                      To trafiłeś na sztabkę złota

                      Skomentuj

                      • houston007
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 10

                        ,
                        Napisał Omen_
                        Z moja ex bylo tak, ze jesli nie bylem w niej w gumce, to musiala skonczyc w ustach i "nic nie moglo sie zmarnowac", a jesli odpuszczala, to tylko przez kiepski posmak gumki. Jej skupienie na tym bardzo mnie podniecalo, a jej dawalo satysfakcje, ze od niej "wszystko zalezalo".
                        ,

                        Bez kitu trafiłeś na sztabkę złota

                        Skomentuj

                        • nienastolatek
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2013
                          • 334

                          Napisał Omen_
                          Z moja ex bylo tak, ze jesli nie bylem w niej w gumce, to musiala skonczyc w ustach i "nic nie moglo sie zmarnowac", a jesli odpuszczala, to tylko przez kiepski posmak gumki. Jej skupienie na tym bardzo mnie podniecalo, a jej dawalo satysfakcje, ze od niej "wszystko zalezalo".
                          chyba mielismy te samą Ex

                          Skomentuj

                          • niepozorny
                            Świętoszek
                            • Aug 2014
                            • 44

                            Napisał Astraja
                            Najważniejsza w pieszczotach prócz umiejętności jest pasja i cieszenie się sprawianiem partnerowi przyjemność. Kiedy ktoś się zmusza to ni cholery nic z tego nie będzie.
                            Podpisuję się pod tym, czym tylko mogę
                            Grzeszna natura, otoczona dobrymi manierami

                            Skomentuj

                            • Gandalf71
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Dec 2014
                              • 208

                              Napisał Agusiaa
                              Witajcie

                              ....
                              Trzepalam mu juz np. na plazy, w kinie, w samochodzie, w przebieralni , na basenie , a ostatnio nawet na czacie przed kametka tak ze kazdy mogl to widziec
                              ...
                              Moje pytanie do Was:

                              Czy jest w Waszych zwiazkach podobnie jak u nas ze czasami wystarczy Wam tylko reka partnera?
                              Czy jest to normalne ze w czym bardziej nietypowym miejscu to tym bardziej jest to podniecajace dla faceta?
                              Gdzie robiliscie to juz swojemu partnerowi albo Wasza partnerka Wam?
                              Moze zostaliscie juz na tym gdzies przylapani?

                              ...
                              Moze podsuniecie mi jakies nowe pomysly i bede mogla zaskoczyc mojego chlopaka czyms nowym

                              ...
                              Pozdrawiam

                              Aga


                              Co prawda nie moja robota, ale może to jakiś pomysł

                              Mnie podnieca jak mnie żona w publicznych miejscach dotyka, tak, żeby nikt nie widział, ale to chyba normalne. Ja ją wtedy też zaczepiam, a potem jak jesteśmy sami jest niezły sex... 17 lat po ślubie trzeba sobie jakoś życie urozmaicać nie ?
                              Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                              Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                              Skomentuj

                              • Komaczo
                                Świętoszek
                                • Sep 2009
                                • 28

                                Moja Pani nie lubi takich "zabaw", kilka razy zrobiła mi dobrze ręką, ale widziałem, że nie ma na to ochoty, a już przy spuście to uciekała jak poparzona, dlatego stwierdziłem, że nie ma co, nie będę jej zmuszał. Lodzik tym bardziej odpada, zostaje seks w wersji klasycznej

                                Skomentuj

                                Working...