W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Boskie triki facetów...czyli jak sprawić by odleciała

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • psik
    Świętoszek
    • Aug 2010
    • 8

    Boskie triki facetów...czyli jak sprawić by odleciała

    Na początek podzielę się tym, co jakiś czas temu pokazał mi mój D., a co doprowadziło mnie do istnego szaleństwa. Długo, długo po nadal drżałam.

    Na początku delikatnie pieścił całe moje ciało, uwielbiam gdy dotyka szyi... ah... potem zaczęło się dość zwyczajnie ( co nie znaczy kiepsko), całował uda, zbliżył się do niej, całował ją, delikatnie szczypał ustami, "pukał" językiem prosto w łechtaczkę,już było mi bosko. Ale to był dopiero początek. Potem wsunął we mnie palec, delikatnie nim poruszał, dalej coraz mocniej, pieścił językiem i palcem w tym samym tempie. Drugą dłonią masował piersi, panowie, uwielbiamy gdy OSTROŻNIE ściskacie sutki. Mój D. doskonale o tym wie. Potem wsunął kolejny paluszek, tym razem w pupę. Zaskoczyło mnie to totalnie, mówił co prawda, że zawsze tego chciał, na początku się spinałam, ale w miarę tego jak idealnie udawało mu się zgrywać ruchy języka, warg, dłoni, robiło się coraz przyjemniej...Aż wreszcie nie wiedziałam co się ze mną dzieje, kręciło mi się w głowie, nie mogłam złapać oddechu, chciałam więcej i więcej... zaczęłam się cała trząść, było mi na przemian zimno i gorąco... orgazmów było kilka, jeden po drugim. głośno krzyczałam. każdy z nich odczuwałam inaczej, były długie jak nigdy wcześniej,w miarę jak przychodziły chciałam więcej.
    A wszystko trwało jak się okazało ponad 2 godziny.
    Później moje kochanie długo musiało mnie mocno przytulać, cała drżałam...
    Życzę Wam Panowie takich umiejętności, jakie posiada mój D.
    Dziewczęta, dzielcie się dokonaniami Waszych mężczyzn!
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    #2
    nauczy mnie twój D. kilku sztuczek? dam zarobić! ja tez bym chciał tak ruchać!!!!!!!!

    Skomentuj

    • Sexy_man
      Perwers
      • Feb 2007
      • 1163

      #3
      Psik, dziękuję bardzo, też chcę być takim D.
      Przychylam się do prośby Jajka.
      Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

      Skomentuj

      • psik
        Świętoszek
        • Aug 2010
        • 8

        #4
        hm... poproszę moje kochanie, może uchyli rąbka tajemnicy...

        Skomentuj

        • MalaMegi
          Świętoszek
          • Aug 2010
          • 34

          #5
          Dam swojemu do przeczytania, chociaż w sumie nie mogę na niego narzekać, ale niech się chłopak nauczy czegoś nowego

          Skomentuj

          • mongoł32
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 48

            #6
            powiem szczerze, że włączenie komputera i przeczytania czegoś takiego o sobie jest...tak niesamowite, że nie do opisania...

            nie spodziewałem się tego, tym bardziej takiej liczby odpowiedzi...

            całość nie jest trudna, ona daje mi więcej radości niż pieszczenie mnie...

            "Pan chwili i orgazmu" każdy facet o tym marzy...

            najważniejsze to dobre porozumienie ze swoją kobietą, zawdzięczam to godzinnym rozmowom o seksie, o budowie "magicznego miejsca", o tym co jest fajne, a co nie-no i oczywiście...tematom z BT :-)

            ja już się nauczyłem (chociaż nadal sprzeczne jest to z moim pojęciem przyjemności), że nie można dotykać jej mocno, a właśnie delikatnie, im delikatniej-tym lepiej.

            luźny, delikatny język to podstawa (sprawdziła się jedna z opinii Pań piszących na forum) no i zdania mojej M.

            paluszek, jak najdelikatniejszy, a ten w pupie-jak najbardziej nawilżony, to jest niesamowicie kręcące.

            co w tym wszystkim jest najważniejsze?

            żeby facet odleciał emocjonalnie bardziej niż kobieta, im bardziej takie pieszczoty staną się dla niego zabawą, tym dłużej, lepiej i bardziej zaangażowanie będzie to robił.

            zgranie wszystkich elementów daje niesamowitą radość i satysfakcję.
            kiedyś wydawało mi się, że nigdy się tego nie nauczę, teraz wiem ile jeszcze przede mną-ale aż chce się uczyć dla tej miny, delikatnego potu, dotyku i zapachu... no i dla możliwości przeczytania takich słów na forum, które są niesamowitym dającym kopa do działania impulsem.

            już mam kilka nowych pomysłów :-)

            -------------

            najważniejsza uwaga, o której wysłuchanie poprosiłbym kobiety.
            pozwólcie swojemu facetowi poczuć się Panem. poczucie bycia facetem jest chyba najważniejszym z uczuć, od którego wszystko się zaczyna

            Skomentuj

            • Sexy_man
              Perwers
              • Feb 2007
              • 1163

              #7
              Napisał mongoł32
              nie spodziewałem się tego, tym bardziej takiej liczby odpowiedzi...
              Tak, aż 3, w tym 2 prześmiewcze.

              Fajnie, że Wam się układa w łóżku, ale żeby urządać z tego powodu tutaj taką szopkę? Hmm...
              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

              Skomentuj

              • psik
                Świętoszek
                • Aug 2010
                • 8

                #8
                No cóż, jeśli nie chcesz nie musisz czytać. Czy prześmiewcze, trudno ocenić, ale powiem Ci, że niektórym takie wskazówki mogłyby się przydać. A jeśli uważasz, że jesteś na tyle świetny, że ich nie potrzebujesz, opisz swoje "triki", zawsze warto poczytać co też ciekawego robią inni .
                Założyłam ten temat, aby móc wymieniać się doświadczeniami, a nie chwalić tym jak rewelacyjnie układa się nam w łóżku. Stąd też pod koniec pierwszego posta zachęcam do dzielenia się dokonaniami innych panów.

                Skomentuj

                • MalaMegi
                  Świętoszek
                  • Aug 2010
                  • 34

                  #9
                  Zazdrośnik

                  Skomentuj

                  • Sexy_man
                    Perwers
                    • Feb 2007
                    • 1163

                    #10
                    Napisał psik
                    Czy prześmiewcze, trudno ocenić
                    Tak, zwłaszcza, że jedną z nich była moja wypowiedź.
                    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                    Skomentuj

                    • Strzelec85
                      Świętoszek
                      • Sep 2009
                      • 23

                      #11
                      2 godziny Ci ten trik robił?

                      Skomentuj

                      • jkjkkkt
                        Banned
                        • Dec 2006
                        • 146

                        #12
                        Ten cały "trick" polegał na pieszczeniu jednocześnie wszystkich najważniejszych miejsc erogennych kobiety. Przy czymś takim nie ma siły, żeby nie było dobrze. Żadnego wielkiego tricku tu nie widzę

                        Skomentuj

                        • Strzelec85
                          Świętoszek
                          • Sep 2009
                          • 23

                          #13
                          Nie ma moim zdaniem szablonu na trick który bedzie kluczem do sukcesu tak jak np minetka jest dla niektórych czyms boskim a na niektóre wogóle nie działa lub nawet denerwuje. Moja kobieta jak zaczne czułe i namietne pieszczoty zaraz prosi zeby zaczac stosunek bo jest tak rozgrzana ze jedyna rzecza ktora ja do konca doprowadzi do stanu błogosci jest seks. Wiec jedna kobieta ma jedne potrzeby druga ma inne. Kluczem do sukcesu jest rozmowa o potrzebach i odkrywanie samemu tego co kobiecie sprawia najwiecej radosci. moze sie myle ale takie jest moje zdanie

                          Skomentuj

                          • Arctor
                            Ocieracz
                            • Oct 2006
                            • 134

                            #14
                            Dokładnie. Nie ma jednej uniwersalnej "sztuczki" na kobiety. To co jedną doprowadzi do totalnego odlotu, drugą będzie nudziło i drażniło.

                            Skomentuj

                            • AD_69
                              Świntuszek
                              • Jul 2010
                              • 67

                              #15
                              D robi mi taką minetkę, że odlatuję gdzieś w hiperprzestrzeń, a dzisiaj to już w ogóle przeszedł samego siebie ten mój czort, bo minetka w połączeniu z wibratorem to dla mnie megaorgazm, mimo że na początku trochę się dziwnie czułam, plus później jeszcze jedna, ssał moją łechtaczkę i jednocześnie lizał ją języczkiem, ehh, to było naprawdę boskie

                              Skomentuj

                              Working...