W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wasza dziewczyna zamiast striptizerki na wieczorze kawalerskim

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gagatka
    Banned
    • Mar 2010
    • 329

    #16
    Napisał Aśka
    Mnie i mojego faceta również. Niczego co teraz ma nie zabronię mu po ślubie , wiec żegnianie swobody,wolności nie ma sensu dla mnie
    Owszem, ale jeżeli będzie chciał - nie mam nic przeciwko temu. Coby tradycji stało się zadość.

    Skomentuj

    • Candice
      Ocieracz
      • Oct 2009
      • 172

      #17
      Co do wieczoru kawalerskiego , to ok. O striptizerke nie byłabym zazdrosna. Mogłby sobie pooglądać, ale potem sama mogłabym mu wystąpić w sypialni sto razy lepiej ;-) (skromność bije po oczach )
      To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

      Skomentuj

      • swawolna_n
        Erotoman
        • Nov 2009
        • 503

        #18
        Striptizerka na wieczorze kawalerskim, by mi nie przeszkadzała. Mój nie jest tak głupi, żeby się z nią przespać. Sama mogłabym dla mojego zrobić striptiz bez problemu, ale tylko dla niego, bez żadnych gapiących się kolegów.
        "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
        a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

        Skomentuj

        • Wesoly Jas
          Banned
          • May 2009
          • 239

          #19
          Jakby zatrudnic swoja kobiete jako striptizerke na wieczory kawalerskie to nawet nie glupi pomysl.. ale zeby na moim wieczorze mi tanczyla to odpada wolalbym juz jakas nieznajoma ktora pozniej i tak bym stuknal chwalac sie po calym zajsciu przyszlej zonce

          Skomentuj

          • Lilith.
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 439

            #20
            Jeśli bardzo by chciał mieć ten wieczór kawalerski to niech chłopak ma i się cieszy ostatnią taką okazją . Ale na pewno nie z moim udziałem, jak ktoś już wcześniej napisał, jestem tylko dla niego. Chociaż nie popieram takich pomysłów, sama wieczoru panieńskiego ze striptizerem w roli głównej zdecydowanie nie chciałabym mieć.
            Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

            Skomentuj

            • lukaszzek
              Ocieracz
              • Apr 2010
              • 129

              #21
              Nie noo.. po co Ci Twoja przyszła żona na wieczorze kawalerskim? hee? to byłoby bez sensu ;p
              Reklamy w podpisie zabronione!

              Skomentuj

              • Karookarolina
                Perwers
                • May 2009
                • 1050

                #22
                Dla faceta i Jego kolegow nie zgodzilabym sie tanczyc, ale nie widze sensu wieczorow kawalerskich/panienskich. Wolalabym zebrac wszystkich znajomych i Jego i moich i wypic za udany slub i za nowe zycie.
                Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                Skomentuj

                • spirit_of_orb
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2007
                  • 397

                  #23
                  wieczory kawalerskie/panieńskie to taka sama "tradycja" jak helołin czy walentynki, jak ktoś idzie do slubu jak do tureckiej niewoli to proszę bardzo, poza tym bez sensu
                  przez pryzmat dialektyki sado maso

                  Skomentuj

                  • Pasek102
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2009
                    • 211

                    #24
                    W moim odczuciu byłoby to pewną formą "kastracji psychicznej"

                    Skomentuj

                    • Napalona kotka
                      Banned
                      • May 2010
                      • 98

                      #25
                      Na wieczorze kaalerskim nie wiem czy jakis chlopak chcialby zeby jego dziewczyne ogladali jego koledzy chyba ze ma takie podejscie zeby sie nia pochwalić.

                      Skomentuj

                      • kama1990
                        Świntuszek
                        • Aug 2010
                        • 53

                        #26
                        wedlug mnie to fajny pomysl,ale pod warunkie ze po calym wystepie bym sciagnelam np peruke i maske,to by dopiero byla niespodzianka;p gorzej by tylko bylo gdyby nieswiadomy niczego chlopak zaczal macac niby nieznana tancerke...wrr

                        Skomentuj

                        • AD_69
                          Świntuszek
                          • Jul 2010
                          • 67

                          #27
                          A co ten temat ma wspólnego z seksem??

                          Skomentuj

                          Working...