Miłość do piosenkarki ;-)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lol555
    Banned
    • Jul 2012
    • 16

    #16
    no ale weź, przecież ona nie żyje, to wiadomo, że ci przeszło...

    Skomentuj

    • nylonowa
      Świętoszek
      • Aug 2014
      • 11

      #17
      Kiedyś samo przejdzie, po prostu trzeba czasu...

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        #18
        Napisał Falanga JONS
        Ile razy to ja się cieszyłem, gdy sobie myślałem, że K. waży jednak o 1,5 kg za dużo, że ma o 2 cm za duży obwód w biodrach, że na zdjęciach wychodzi tylko na ładną dziewczynę a nie na nieziemsko piękną, jaką jest w wersji live. To było po prostu za****ste - to, że ona nie jest ideałem z plakatu a naturalną, żywą, za****stą laską.
        Kaśka S?

        Ja mam 3 dychy na karku a zakochany jestem w Ewie Farnej
        Powaga. Plan jest taki żeby mocno sie dorobić do 40stki i ją zbajerować jakąś m5 + urokiem osobistym Potem pierścionek, rodzina, dom z białym płotkiem, dzieciaki, dwa amstaffy...
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • Falanga JONS
          Banned
          • Feb 2012
          • 1156

          #19
          Kaśka S? Nie znam takiej? Jedyne inicjały kibicowskie kojarzą mi się z głęboką północą, ale to nie mój rejon.

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            #20
            Katarzyna Skowrońska
            Tylko dla niej się chodziło na siate
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • Falanga JONS
              Banned
              • Feb 2012
              • 1156

              #21
              Aha, no mi nie o nią. Ale też bym się w niej zakochał.
              A zresztą u siebie miałem fajne koszykarki, co nie tylko fajnie wyglądały

              Skomentuj

              • flexior
                Banned
                • Nov 2013
                • 19

                #22
                Moja miłość skierowana jest do aktorki, Emilii Komarnickiej.
                Staram się o Niej nie myśleć, bo wtedy popadam w lekką depresję, ponieważ zdaję sobię sprawę, że nigdy w życiu nie spotkam jej na własne oczy, a co dopiero myśleć o jakiejś rozmowie...

                Skomentuj

                • OFI
                  Świntuszek
                  • Apr 2010
                  • 72

                  #23
                  Dajcie sobie spokój z miłością platoniczną, do piosenkarek, aktorek, itp itd... jeżeli nie jesteście bogaci, lub ewentualnie nie macie osiągnięć sportowych...

                  Skomentuj

                  • lol555
                    Banned
                    • Jul 2012
                    • 16

                    #24
                    i teraz Lisowska wydała nowy teledysk, ona jest tak piękna że w głowie sie nie mieści

                    Skomentuj

                    • flexior
                      Banned
                      • Nov 2013
                      • 19

                      #25
                      Napisał OFI
                      Dajcie sobie spokój z miłością platoniczną, do piosenkarek, aktorek, itp itd... jeżeli nie jesteście bogaci, lub ewentualnie nie macie osiągnięć sportowych...
                      Hehe nie ma tak łatwo, bo kobieta po prostu mi się bardzo podoba i nie mam na to wplywu.
                      Jedynie co się staram, to jak najrzadziej oglądać filmy z jej udziałem

                      Skomentuj

                      • Buddha
                        Świętoszek
                        • Sep 2014
                        • 8

                        #26
                        Napisał lol555
                        i teraz Lisowska wydała nowy teledysk, ona jest tak piękna że w głowie sie nie mieści
                        Lisowska jest piękna? Ok, o gustach się nie dyskutuje. Twardym faktem jest jednak to, że ma na sobie makijaż. Obudziłbyś się raz koło takiej Lisowskiej, a zobaczyłbyś, że to zwykła dziewczyna. Pewno nawet nie jedną piękniejszą w swoim otoczeniu byś znalazł.
                        Makijaż naprawdę robi cuda, także znajdź sobie jakąś ciemnowłosą panienkę, daj jej znaleziony na youtube poradnik "Makijaż a'la Lisowska" i doklej gwiazdkę na twarzy.
                        W wieku 12 lat cholernie podobała mi się Emma Watson, ale zaraz potem, w gimnazjum zaczęły się na moich oczach rodzić prawdziwe cycki, a jeszcze później panna Watson obcięła się krócej ode mnie. Takie to moje smutne love story...

                        Skomentuj

                        • znowuzapilem
                          SeksMistrz
                          • Nov 2010
                          • 3555

                          #27
                          Napisał Buddha
                          Obudziłbyś się raz koło takiej Lisowskiej, a zobaczyłbyś, że to zwykła dziewczyna. Pewno nawet nie jedną piękniejszą w swoim otoczeniu byś znalazł.
                          Przecież tu nie chodzi o wygląd. Chodzi o fejm połaczony z wyglądem.
                          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                          Skomentuj

                          • rimmingator
                            Perwers
                            • Apr 2009
                            • 967

                            #28
                            Napisał znowuzapilem
                            Kaśka S?

                            Ja mam 3 dychy na karku a zakochany jestem w Ewie Farnej
                            Powaga. Plan jest taki żeby mocno sie dorobić do 40stki i ją zbajerować jakąś m5 + urokiem osobistym Potem pierścionek, rodzina, dom z białym płotkiem, dzieciaki, dwa amstaffy...
                            Uwazaj bo jak na****na wsiadzie w to m5 to za chwile.dopiszesz rozwod i podzial majatku i lament, ze J.Lo juz za stara a mogles sie brac a amarnowales zycie dla.Farny

                            Skomentuj

                            • lol555
                              Banned
                              • Jul 2012
                              • 16

                              #29
                              tu nie chodzi tylko o makijaż, ale o to jak mówi, jak sie zachowuje

                              Skomentuj

                              • Gandalf71
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Dec 2014
                                • 208

                                #30
                                Napisał lol555
                                Zapewne nie jestem jedynym, który w wieku dojrzewania podkochiwał się w jakiejś idolce. Mam 18 lat i od zeszłego roku zabujałem się w Ewelinie Lisowskiej. ...
                                Ja w Twoim wieku podkochiwałem się w Sandrze , ale dla Ciebie to ona stara piosenkarka jest
                                Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                                Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                                Skomentuj

                                Working...