W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakich perfum używacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tabula rasa
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    #46
    Trussardi-Jeans,Azzaro-Chrome
    Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

    Skomentuj

    • szym_
      Świętoszek
      • Aug 2005
      • 2

      #47
      Ja urzywam Nivea for man dry lub fresh pod pachy ewentualnie niebieski adidas ale doszedlem do wniosku ze nivea utzrymuje dluzej zapach i jest poprostu lepszy . I po goleniu woda .. Na Bossa mnie nie stac bo jeszcze nie zarabiam

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #48
        A mialktos moze stycznosc z hugo boss'em in motion?
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • KIKUNIA28
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 236

          #49
          a ja ubolewam ,bo zlikwidowali męska serie Aztek z firmy Yves Rocher ten zapach zwala mnie z nóg buuu
          Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #50
            co do perfum to ja obecnei uzywam... LACOSTE - Touch of pink
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • Avery
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2005
              • 293

              #51
              ja mam MEXX Pure Life i Dolce Gabbana - Dolce sa super ...mexx juz mnie nie kreci
              Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #52
                zauwazylem ze touch of pink jest o9statnio bradzo modny... juz 5 osoba ktora go uzywa... To zatracanie indywidalnosci
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  #53
                  nie koneicznie poprostu wszsycy chca uzywac takich perfum jak ja stad popularnosc dla tego zapachu hehe
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #54
                    A ja jeszcze nie spotkałam dziewczyny, która pachnie Tommym Hillfingerem...
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #55
                      imho to wtedy traci sens
                      po to sa perfumy zeby sie wybic z tlumu, a jak sie wejdzie do jakiegos klubu i kazda dziolcha pachnie tak samo to nie dosc ze zadna sie nie wybije to jeszce bedzie zaduch i sobie faceci moga zrobic potem awersje do danego zapachu...
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Sama słodycZ
                        Erotoman
                        • Jun 2005
                        • 482

                        #56
                        oj tam przesadzasz ja nie spotkalam dziewczyny ktora pachnie tak jak ja
                        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                        Skomentuj

                        • nowicjusz
                          Ocieracz
                          • Feb 2005
                          • 101

                          #57
                          Wsrod moich znajomych tylko ja uzywam czarnego adidasa i tez jakos nie spotykam facetow pachnacych tak jak ja, a moze poprostu ich nie wacham i tu tkwi problem

                          Skomentuj

                          • Sama słodycZ
                            Erotoman
                            • Jun 2005
                            • 482

                            #58
                            hehe ja mam jakies skrzywienie na punkcie wachania ide sobie spokojnie miastem i wacham panow nie wszystkich ale wiekszosc i kazdy pachnie inaczej ale slicznie...
                            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                            Skomentuj

                            • Avery
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • May 2005
                              • 293

                              #59
                              widac ze DOLCE GABBANA tylko ja wymienilem..niewiecie co dobre
                              Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #60
                                Lubię zapachy unisex.
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...