W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z Babcia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pissingboy
    Świętoszek
    • Jul 2015
    • 23

    Seks z Babcia

    Witam chciałbym podzielić się z wami swoja fantazja , perwersja . Bardzo podnieca mnie myśl sexy z kobieta powyżej 60 roku życia , ja mam 28 lat , często oglądam tego typu filmy i zdjęcia i coraz bardziej chce zrealizować to marzenie , ma ktoś z was tak jak ja ? Mieliście przygody z Granny ? moze jakiś pomysł jak poderwać taka starsza babke na sex ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
  • al64
    Świntuszek
    • May 2015
    • 57

    #2
    Jedż do Ciechocinka

    Skomentuj

    • Margo82
      Perwers
      • Mar 2013
      • 937

      #3
      Mam nadzieję, że jesteś trollem.
      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

      Skomentuj

      • Anioka.M
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 102

        #4
        Napisał Margo82
        Mam nadzieję, że jesteś trollem.
        ... a podobno to forum "bez tabu"!! Podobają mu się starsze babki, to gó..no ci do tego. Nie lubisz starszych kobiet? Mam nadzieję, że nie gustujesz w małych dziewczynkach albo chłopcach

        anka

        Skomentuj

        • Margo82
          Perwers
          • Mar 2013
          • 937

          #5
          Oho, ktoś tu chyba ma okres.
          Słuchaj no, czy ja coś do ciebie pisałam? Ja tylko wyczułam trolla i chyba się nie pomyliłam bo autor jakoś się więcej nie odezwał.
          Jak masz zły dzień to idź se pobiegaj czy coś. Jak sama zauważyłaś to forum "bez tabu", a nie "mam zły dzień muszę komuś przyp...yć".
          "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

          Skomentuj

          • Pissingboy
            Świętoszek
            • Jul 2015
            • 23

            #6
            Anioka.M dzięki za poparcie . Nie niejestem trollem naprawdę podniecają mnie starsze kobiety , nie do związku lecz sexy bez zobowiązań , znajdzie się ktoś podobny ? Napewno kazda z was zrobię panie będąc po 60 chciała by przeżyć przygodę z młodym przystojnym facetem

            Skomentuj

            • Anioka.M
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 102

              #7
              Napisał Margo82
              Oho, ktoś tu chyba ma okres.
              Słuchaj no, czy ja coś do ciebie pisałam? Ja tylko wyczułam trolla i chyba się nie pomyliłam bo autor jakoś się więcej nie odezwał.
              Jak masz zły dzień to idź se pobiegaj czy coś. Jak sama zauważyłaś to forum "bez tabu", a nie "mam zły dzień muszę komuś przyp...yć".
              Ale Autor się odezwał. No i jak ci teraz w mordce? Umyj zęby, bo trochę zalatuje .

              anka

              Skomentuj

              • Margo82
                Perwers
                • Mar 2013
                • 937

                #8
                Kurde kobieto, o co ci chodzi? Masz jakiś problem, że postanowiłaś sobie poobrażać obcych ludzi w sieci czy jak? Wyluzuj trochę. Na tym forum za obrażanie dają punkty więc przystopuj może.

                PS. Dla mnie to nadal troll i tyle.
                "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                Skomentuj

                • Anioka.M
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 102

                  #9
                  Autor jest trollem, a ja mam okres. A ty jesteś ideałem. I lubisz kochać się z dziećmi.

                  Skomentuj

                  • Margo82
                    Perwers
                    • Mar 2013
                    • 937

                    #10
                    Lecz się
                    "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                    Skomentuj

                    • kocham_cipki
                      Świntuszek
                      • May 2009
                      • 75

                      #11
                      Są na świecie tysiące, pewnie dziesiątki tysięcy facetów, którzy wolą dojrzałe kobiety. Mnie również takie pociągają. Zadbana, elegancka, szczupła, dobrze ubrana i seksowna "pięćdziesiątka" czasem może bardziej zadziałać niż głupiutka małolata, która przytrzasnęła się w solarium. Dojrzałe kobiety są prawdopodobnie najlepszymi kochankami.

                      Skomentuj

                      • Margo82
                        Perwers
                        • Mar 2013
                        • 937

                        #12
                        Wcale nie neguję, że są tacy mężczyźni. Sama znam jednego trzydziestolatka, którego kręcą zadbane pięćdziesiątki. Tyle, że tacy panowie nazywają je "dojrzałym kobietami" a nie tak jak autor tego tematu "granny" czy "babcią". Dla mnie już sama nazwa tego tematu miała wywołać zgorszenie, bo "seks z babcią" można rozumieć na różne sposoby. Stąd myślę, że autor trolluje.
                        "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                        Skomentuj

                        • Pissingboy
                          Świętoszek
                          • Jul 2015
                          • 23

                          #13
                          Margo82 jest trolem , wypowiada się na temat który jej nie dotyczy byle tylko nabic sobie posty tylko po co ? Margo82 ciebie na starość z takim podejściem nikt nie tknie nawet kijem pozdrawiam . Ja uwarzam ze w każdej kobiecie jest coś pięknego nie zależnie od wieku , jeżeli oczywiście dba o siebie , jeżeli dla kogoś to za mocna perwersja to moze musi zmienić forum bo tu za ostro

                          Skomentuj

                          • Kalilah
                            Administrator
                            • Mar 2012
                            • 2704

                            #14
                            Ludzie, co się z wami dzieje... Mnie akurat seks z osobą powyżej 60 lat zdecydowanie nie kręci, ale odmienne zdanie na dany temat nie jest powodem aby zachowywać się na poziomie przedszkolnym. Ogarnijcie się trochę.
                            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                            Regulamin forum

                            Skomentuj

                            • Margo82
                              Perwers
                              • Mar 2013
                              • 937

                              #15
                              Pissingboy, twierdzisz że nie jesteś trollem ale jak można brać na poważnie kogoś kto jedyne posty na forum zamieścił w tematach "scat" i "seks ze staruszką"?

                              PS. O moje życie erotyczne to ty się nie martw. Martw się o swoje, bo jeśli jedyne co cię kręci to scat, piss i staruszki to chyba jednak ze znalezieniem partnerki spełniającej twoje fantazje będziesz miał większy problem niż ja.
                              "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                              Skomentuj

                              Working...