Chwila zapomnienia z inną dziewczyną (k+k)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • outgoing
    Perwers
    • Apr 2009
    • 807

    #46
    Napisał spacemonkey
    A to ciekawe, bo gdy miałyśmy obserwatorów, to spodobało im się to do tego stopnia, iż nie mieli wcale ochoty przerywać tej kontemplacji. Siedzieli tak, masturbowali się i nie spieszno im było włączyć się w akcję
    A czy ja pisałem o dołączaniu się Pewnie w końcu by się na tym skończyło ale to raczej później niż wcześniej. Ja wzrokowcem jestem, a dodatkowo lubię akty więc patrzenie byłoby dla mnie zwyczajną frajdą. A jakbym mógł sobie zdjecia popstykać to już w ogóle / najlepiej czarno - białe
    The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

    Skomentuj

    • netmaniac
      Świntuszek
      • Jun 2010
      • 76

      #47
      Napisał Zwyczajnie
      Nie zdarzyło mi się, ale nie powiem.. miałabym ochotę na taką chwilę zapomnienia z kobietą, jedynie z ciekawości. Podobno każdy z nas ma coś z biseksualisty. : )
      po przeczytaniu tego i wieeeelu innych tematow na tym forum, niestety (a moze stety) jestem zmuszony nie zgodzic sie z Toba.
      ja osobiscie nie ma ŻADNYCH ciągot do drugiego faceta

      natomiast z tego co widzę, kobiety są znacznie bardziej skłonne do zabaw z inną kobietą. nie bez powodu kobieta nazywana jest płcią piękną... podoba sie nie tylko facetom i wygląda to znacznie lepiej, niz zabawa 2 facetow. (flech)

      taki maly OT
      pozdrawiam

      Skomentuj

      • cigar
        Ocieracz
        • Jul 2010
        • 103

        #48
        A co wy na taką chwilę zapomnienia?!?!?

        W pierwszej klasie z podstawówki udałem się do koleżanki jeszcze z przedszkola. Była tam też jej koleżanka z klasy, a babcia poszła na zakupy - w kolejke.
        Jak wszedłem to od razu: "to się bawimy w tatę i mamę". Ki czort jaka zabawa???. Koniecznie chciały żebym pokazał "swojego" to one mi też pokażą. O ile zobaczyć cipkę bym chętnie zobaczył, ale już pokazać swojego dziewczynom - za chiny, a w ogóle co za głupia zabawa i olałem temat, tym bardziej że się zaczynał "Zwierzyniec"

        No to jak nie, to nie. Jedna pobiegła do łazienki, przyniosła gąbkę, wsadziła se w majty (teraz wiem że była tatusiem). Druga się położyła, rozłożyła nogi ... jedna na drugą i dalej wojować dupkami.

        Stoje jak wryty nie wiem co się dzieje a one się męczą i męczą i robią się coraz bardziej czerwone i sapią i cholera wie co jest grane.
        Poszedłem do drugiego pokoju na "Zwierzyniec" potem jeszcze były Misie Yogi. Jak się skończyło, wracam do pokoju, a one dalej pocą się na sobie.

        To dopiero musiał być była dopiero chwila zapomnienia ... cały zwierzyniec i miś Yogi. Teraz to sobie myślę, że one to cholera musiały chyba kilka razy dojść, ale w tym wieku !?!?!

        Żeby stracić Zwierzyniec to jednak coś musiało im być dobrze

        Skomentuj

        • Sollat
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 629

          #49
          Teraz pewnie plujesz sobie w brodę czemu wtedy nie wiedziałeś tyle co dzisiaj. Chociaż jakbyś wiedział to nie chciałbyś oglądać takich małych dziewczynek.
          https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

          Skomentuj

          • Jecky
            Świntuszek
            • Oct 2009
            • 50

            #50
            wygląda to znacznie lepiej, niz zabawa 2 facetow.
            Czy ja wiem. Mnie widok dwóch zabawiających się dziewczyn ani trochę nie rusza. Podobnie zabawy dwóch facetów. Oglądałem kiedyś filmiki tego typu i absolutnie zero podniecenia.

            Skomentuj

            • dopalacz
              Świętoszek
              • Jul 2010
              • 4

              #51
              ja swoją dziewczynę próbuje namówić na taki pokaz,ja bym był tylko obserwatorem, ale ona ma opory zrobić to z drugą kobietą choć ma takie fantazje,mam nadzieję że da się nakłonić

              Skomentuj

              • Jecky
                Świntuszek
                • Oct 2009
                • 50

                #52
                Jeśli naprawdę nie chce, to odpuść sobie. A gdyby ona chciała, żebyś migdalił się z facetem, zgodziłbyś się? XD Naprawdę nie rozumiem, co jest takiego super w widoku dwóch zabawiających się dziewczyn? Może mi ktoś wyjaśnić?
                Last edited by Jecky; 24-07-10, 10:49.

                Skomentuj

                • dopalacz
                  Świętoszek
                  • Jul 2010
                  • 4

                  #53
                  Jecky
                  wyraźnie napisałem że ma opory,a nie że tego nie chce

                  Skomentuj

                  • Jecky
                    Świntuszek
                    • Oct 2009
                    • 50

                    #54
                    Napisał dopalacz
                    Jecky
                    wyraźnie napisałem że ma opory,a nie że tego nie chce
                    A to nie byłaby zdrada? Tyle, że z przyzwoleniem.

                    Skomentuj

                    • bestmen
                      Ocieracz
                      • Jul 2010
                      • 130

                      #55
                      Napisał Jecky
                      Naprawdę nie rozumiem, co jest takiego super w widoku dwóch zabawiających się dziewczyn? Może mi ktoś wyjaśnić?
                      Podnieca cię jedna naga kobieta? To dlaczego mają nie kręcić cię dwie nagie kobiety? Jeśli odpowiesz nie, to się poważnie zastanów nad swoją orientacją

                      Skomentuj

                      • Jecky
                        Świntuszek
                        • Oct 2009
                        • 50

                        #56
                        Podniecają mnie kobiety, ale zabawiające się ze sobą już nie.

                        Skomentuj

                        • cocalover
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jul 2010
                          • 207

                          #57
                          Dopiero, trzy zabawiające się ze sobą kobiety cię podniecają. No, ale z kolei 4 znowu są aseksualne. Co innego pięć nagrzanych suczek... itd itp

                          Skomentuj

                          • Jecky
                            Świntuszek
                            • Oct 2009
                            • 50

                            #58
                            Nie. W ogóle nie podniecają mnie zabawiające się ze sobą kobiety. Nie ważne, ile by ich było.

                            Skomentuj

                            • cocalover
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jul 2010
                              • 207

                              #59
                              No niby rozumiem, ale przyznam, że jesteś typem nietypowego typu

                              Skomentuj

                              • dopalacz
                                Świętoszek
                                • Jul 2010
                                • 4

                                #60
                                ZDRADA to jest kolego jak druga połówka o tym nie wie,a to jest spełnianie fantazji,wiemy czego chcemy i jesteśmy ptwarci na nowe doznania...

                                Skomentuj

                                Working...