W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie wiem gdzie znalezc partnera do ostrego seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dopefiend
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2012
    • 188

    #61
    Napisał Falanga JONS
    Dziwne rzeczy można tu przeczytać na swój temat
    Chyba, ze "dawać" oznacza stronę bierną, wtedy wszystko się zgadza.
    O może kolega falangista powie co siedzi w głowie takiego prawoskrzydłowego - ja jako umiarkowany lewak bardzo jestem tego ciekaw

    Napisał brunecia
    Pierwsza pomoc zaliczona na 5 więc dam rade
    Nie wątpię

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      #62
      Nie, nie jesteś ciekaw. Przecież dwa posty wyżej opisałeś rzekome przypadłości seksualne prawicowców (domyślam się że z własnych homoseksualnych doświadczeń).
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • Dopefiend
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2012
        • 188

        #63
        Napisał znowuzapilem
        Nie, nie jesteś ciekaw. Przecież dwa posty wyżej opisałeś rzekome przypadłości seksualne prawicowców (domyślam się że z własnych homoseksualnych doświadczeń).
        Anal to nie tylko przypadłość homo przecież i każdy średnio rozgarnięty o tym wie.
        No ale Twoja wypowiedź to jest właśnie stan umysłu z dalekiej prawej....

        Skomentuj

        • itakpowiem
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 215

          #64
          faceci dzielą się na takich którzy nie mieli nigdy palca (kobiety) w tyłku oraz na takich którzy chcą to powtórzyć

          Skomentuj

          • ogo.thai
            Ocieracz
            • Apr 2015
            • 134

            #65
            to mniejwięcej taka statystyka jak to, że faceci dzielą się na takich którzy nigdy nie posuwali swojej pralki podczas wirowania i na takich którzy chcą to powtórzyć.

            Skomentuj

            • louis-berlin
              Świętoszek
              • Nov 2015
              • 1

              #66
              Ten problem ma chyba trochę więcej ludzi kobiet do "normalnego" seksu jest sporo, też nie mam problemu z poznawaniem kobiet podobno jako atrakcyjny mężczyzna . ale w wieku 32 lat stała się jakość ważniejsza od ilości. I do dziś nie wiem jak takie kobiety poznać
              Kocham analny... Pomocy

              Skomentuj

              • blackspecjal
                Ocieracz
                • Oct 2015
                • 107

                #67
                no bez zartów, mysle ze nei mialabys znalezc faceta do ostrego rżnięcia

                Skomentuj

                Working...