Prostytutki. Wasz poglad.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Asiaczek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 218

    #31
    Lewy 87 dzieckiem nazywaj siebie bo jestem od ciebie starsza!!! Ja za mloda?! Na pewno jestem bardziej doswiadczona od ciebie, ale nie o to tu chodzi... Wyrazilam swoje zdanie na temat prostytucji, a twoja i takiego jednego opinia o mnie to mi kolo tylka zwisa...widzac jaki masz szacunek do dziewczyn skoro chvesz je po mordzie na********c...zal mi twojej laski ze ma takiego umyslowo ogrniczinego faceta...pozdrawiam i zycze powodzenia w tworzeniu koleknych po****nych postów
    Last edited by Asiaczek; 13-05-06, 10:32.
    "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
    W. Szymborska

    Skomentuj

    • YoungStallion
      Perwers
      • Jul 2005
      • 1184

      #32
      ok dopiero teraz spojrzalem na twoj podpis.
      Szczerze, to ja juz spasuje.

      Przepraszam- skomentuje ktos inny poglądy goscia o ksywie takijeden?
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
      Stanisław Lem

      Skomentuj

      • FallenAngel
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 6

        #33
        Osobiście nie neguje ani nie popieram takiej formy pracy zarobkowej. Wiele młodych dziewczyn 14-18 lat z tzw. dobrych domów uprawia prostytucje tylko po to, aby zaszpanować nowym ciuchem, telefonem, kosmetykami itp. i takie postępowanie jest karygodne. Co innego gdy zmusza cię do tego sytuacja (brak środków do życia itp.) wtedy gdy jest „ostatnia deska ratunku” taki sposób zarobku jest w jakiś sposób usprawiedliwiony.
        Duża liczba kobiet zarabia w ten sposób z własnej woli, ale ile jest osób, które są zmuszane do prostytucji?

        Nigdy nie wiemy, do czego zmusi nas życie, każdy z nas może stanąć przed takim problemem
        i zarzekanie się w tej chwili ze nigdy byście nie zarabiali jest nieprawdziwe.


        Moim zdaniem powinno paść tu jeszcze jedno ważne pytanie:
        CZY TWOIM ZDANIEM PROSTYTUCJA W POLSCE POWINNA ZOSTAĆ ZALEGALIZOWANA???

        Skomentuj

        • Asiaczek
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2006
          • 218

          #34
          a zebys wiedzial ze bede pierwsze mnie to wali czy cie kreci seks z koza czy maciora czy z jakims trupem..dla mnie to zboczenie...w kaftan i do psychiatryka
          "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
          W. Szymborska

          Skomentuj

          • YoungStallion
            Perwers
            • Jul 2005
            • 1184

            #35
            A czego tam mozna nie rozumiec takijeden? jestes jaki jestes

            No coz, rozni ludzie, rozne potrzeby, rozne zestawy Panvitan

            To ciekawe. Swoja drogą napisz z łaski swojej jakie książki Cie tak oświeciły.
            Last edited by sister_lu; 05-02-09, 00:04.
            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
            Stanisław Lem

            Skomentuj

            • TRS Broskow
              Perwers
              • Dec 2005
              • 961

              #36
              Napisał YoungStallion
              To ciekawe. Swoja drogą napisz z łaski swojej jakie książki Cie tak oświeciły.
              Mnie tam natomiast żadne książki nie musiały oświecać, sam doszedłem do podobnego zdania jakie przedstawia tutaj takijeden

              Skomentuj

              • rozporek
                Seksualnie Niewyżyty
                • Oct 2005
                • 335

                #37
                I w tym momencie wchodzi (oczytany czy nie, nieistotne) fiutek, czyli ja:
                - to że macie takie poglądy z TRS Broskowem nie oznacza że jesteście światowi i oczytani, a inni zostali w średniowieczu, po prostu takie macie podejście
                - dla mnie i dla większości populacji posuwanie zwierzaków i inne dewiacje tego typu nie są normalne, nie są przejawem tolerancji, szanowania zdania innych etc. jak ktos posuwa własnego psa to choćby mu to sprawiało przyjemność i jego psu - normalnym nie jest, jak ktoś uważa inaczej nie ma innego zdania - ma coś nie tak z beretem.
                <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                <Shadowdean> Połykaj

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5246

                  #38
                  Napisał FallenAngel
                  Moim zdaniem powinno paść tu jeszcze jedno ważne pytanie:
                  CZY TWOIM ZDANIEM PROSTYTUCJA W POLSCE POWINNA ZOSTAĆ ZALEGALIZOWANA???
                  A moim zdaniem, takie pytanie już padło... o, proszę...

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • rozporek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Oct 2005
                    • 335

                    #39
                    Odpowiedziałem "TAK". Sam nie korzystam, ale nie mam nic przeciwko. Dziewczyny mają co do gara włożyć, a faceci gdzie włożyć. Wszyscy są zadowoleni, negują jedynie niezainteresowani. Jak ktoś nie jest w związku z kobietą - proszę bardzo nie mam nic przeciwko.
                    <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                    <Shadowdean> Połykaj

                    Skomentuj

                    • Asiaczek
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2006
                      • 218

                      #40
                      taki jeden juz moj lewy but jest od ciebie madrzejszy nie wspominajac o rolce papieru toaletowego (oboje macie wspolna ceche...jestescie do d**y)
                      "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
                      W. Szymborska

                      Skomentuj

                      • TRS Broskow
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 961

                        #41
                        Napisał rozporek
                        I w tym momencie wchodzi (oczytany czy nie, nieistotne) fiutek, czyli ja:
                        - to że macie takie poglądy z TRS Broskowem nie oznacza że jesteście światowi i oczytani, a inni zostali w średniowieczu, po prostu takie macie podejście.
                        Nie nie nie, nic takiego nie mówiłem, powiedziałem jedynie że to moje zdanie, i nie wynika ono z czytania czy tam „światowania”
                        Napisał rozporek
                        - dla mnie i dla większości populacji posuwanie zwierzaków i inne dewiacje tego typu nie są normalne, nie są przejawem tolerancji, szanowania zdania innych etc. jak ktos posuwa własnego psa to choćby mu to sprawiało przyjemność i jego psu - normalnym nie jest, jak ktoś uważa inaczej nie ma innego zdania - ma coś nie tak z beretem.
                        No i fajnie, a moje zdanie jest takie że: owszem to nie jest normalne, ale to że się zdarza w przyrodzie jest całkowicie normalne. I uważam że ludzie z różnymi „zboczeniami” „filiami” nie są nienormalni. Są po prostu inni pod względem preferencji seksualnych, ale pod beretem mają ok

                        Skomentuj

                        • rozporek
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Oct 2005
                          • 335

                          #42
                          To tak jak napisać że morderca nie jest nienormalny bo zdarza się w przyrodzie i zamiast preferencji seksualnych - wstaw w swoją wypowiedź - ma inne hobby.

                          Imo taka tolerancja (właściwie to słowo nawet do tego nie pasuje w tym miejscu) na pokaz, to co oboje piszecie, taka sama jak tolerancja do homoseksualistów Rojze.
                          <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                          <Shadowdean> Połykaj

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #43
                            Napisał rozporek
                            Imo taka tolerancja (właściwie to słowo nawet do tego nie pasuje w tym miejscu) na pokaz, to co oboje piszecie, taka sama jak tolerancja do homoseksualistów Rojze.
                            Dlaczego twiedzisz, że "na pokaz"?
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Szlajfka
                              Perwers
                              • Oct 2005
                              • 1057

                              #44
                              W moim odczuciu sex za pieniądze dla mnie i myślę, że nie tylko dla mnie, to takie samo zeszmacenie jak dla przeciętnego, het*******ualnego faceta zrobienie loda innemu facetowi. Czyli mówiąc prościej, gdybym musiała dać dupy za pieniądze to czułabym się tak samo upokorzona i obdarta ze wszystkiego jak facet liżący na kolanach pałkę innemu kolesiowi. Zwłaszcza jeśli ten koleś traktowałby go jak prostytutkę czyli jak zlewkę na sperme. Czyli upokorzenie i poczucie bycia dostępnym dla każdego, kto zapłaci. I tyczy się to zarówno pracy tirówek jak i ekskluzywnych call girl czy jak się tam one zwą. No ale skoro one to lubią to ich sprawa, ja nie wnikam w cudze życie.
                              Nadzieja umiera ostatnia....

                              Skomentuj

                              • rozporek
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Oct 2005
                                • 335

                                #45
                                Rojze - bo piszesz o homo i swojej sympatii do nich gdzie się da, niemalże w każdym topicu.

                                Napisał takijeden
                                Starczy ci 'Seksiatria' Kazimierza Imielinskiego.
                                Nie wiem po co ja to pisze, bo przypuszczam, ze i tak nie dotrze...
                                Kiedys czarni nie byli uwazani za ludzi, seksualnosc kobiet byla postrzegana
                                jako patologia, masturbacja byla ciezka choroba "leczona" na przerozne
                                "ciekawe" sposoby (np. wycinaniem lechtaczek), seks oralny tez byl
                                "zboczeniem", a ludzie uwazali, ze ziemia jest plaska... Jednak to, ze "tak
                                myslala wiekszosc" nie sprawilo bynajmniej, ze ziemia stala sie plaska.
                                Wszystko pięknie, tylko to że Ziemia nie jest płaska, w odniesieniu do stanu psychiki ludzi gustujących w seksie ze zwierzętami ma się nijak.

                                Jak za każdym razem - przy okazji tego typu rozmowy - powraca argumentacja typu - kiedyś w innych kulturach/nadal było inaczej, faceci mieli swoich nieletnich uczniów w Grecji z którymi robili brzydkie rzeczy, przecież to tacy wybitni ludzie byli itp.

                                Cóż - wypada jedynie napisać że kiedyś ludzie w innych kulturach zjadali się nawzajem, rzeczywiście - uprawiali seks ze zwierzętami etc. Nie chciałbym dożyć czasów kiedy tego typu zachowania będą z powrotem na porządku dziennym. Ty mam wrażenie - nie miałbyś najwyraźniej nic przeciwko i w imię tolerancji i niechęci do oceniania zachowań innych - dałbyś się pokroić i wrzucić do gulaszu.

                                Nie no najlepiej napisać "argumenty z dupy wzięte" i poczuć się forumowym Bogiem . Kończę więc dyskusję ze swojej strony, lądujesz na mojej liście pt nie dyskutuj z tym człowiekiem bo nie ma sensu.
                                Last edited by sister_lu; 05-02-09, 00:04.
                                <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                                <Shadowdean> Połykaj

                                Skomentuj

                                Working...