W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tatuaż??? co oznacza??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brzydki27

    #16
    Napisał Gumka
    a kropka w kąciku oka co w końcu oznacza?
    znaczy że ten twój kolega "grypsował" czyli w więzieniu był człowiekiem to taki ich znak rozpoznawczy, choć nie każdy GIT ma w swoim obowiązku dziarac sobie w/w rzeczy. To zależy tylko od nich samych.

    Gici a nie gitowcy raczej ;] hehe
    to to samo

    Dwie głowy wikinga spoglądające na siebie (jenda na lewej łopatce druga na prawej) wydziargane na plecach
    upewnij sie czy to napewno jest tatuaż więzienny, mi sie wydaje ze raczej nie.

    Tylko jednego znam który miał mieć pagony wydziargane ale nie skonczył i ma tylko jeden pagon hehe na lewym barku bodajże.
    no normalne, przecież nikt nie będzie sobie robił pagonów gdy leżał np rok

    Skomentuj

    • julianna
      Banned
      • Dec 2006
      • 1036

      #17
      Napisał kozak27
      ****om na siłe robi sie kropki na czubku nosa, ****em nie zawsze jest ktoś kto został "przestrzelony" ****em na wejściu jest np koleś skazany za pedofilie. Natomiast kropke za uchem również na siłe, robi sie frajerom.
      za sprzedanie bajery Tobie należy sie tatuaż na siłę





      użyłes słów ktorych znaczenia nie powinny wiedziec osoby niekarane
      ciekawi mnie skąd to wiesz.....
      0statnio edytowany przez julianna; 05-07-07, 14:40.

      Skomentuj

      • bruk tejlor
        Perwers
        • Feb 2006
        • 825

        #18
        znam wiele osób które odsiadywały wyroki w więzieniach ( różne miejsca na terenie polski: Strzelce Opolskie-najczęściej
        a bywales w strz?
        bo ja tu mieszkam i zawsze powtarzam ze u nas w strzelcach sa dwa zaklady pracy ktore nigdy nie upadna: zaklad karny nr 1 i zaklad karny nr 2

        Skomentuj

        • brzydki27

          #19
          Napisał julianna
          kozak27...bardzo dokladnie opisales to i nawet użyłes słow ktorych znaczenia nie powinny wiedziec osoby niekarane
          ciekawi mnie skąd to wiesz.....
          czytaj dokładniej

          mój rodzony półtora roku wytrzymał bez dziarania, potem puściły hamulce.
          mój starszy rodzony leżał, rok i osiem miesięcy, AŚ w Lublinie potem ZK w Sanoku, jak wyskoczył to musiałem z bratem dużo wódki wypić eheheh ogólnie nasłuchałem sie o tej GIT hierarchii, obyczajach etc choć brat nie ma wszystkich dziar które opisałem w postach wyżej to zawsze powtarza że lepiej niech ktoś sobie zdaje sprawy z tego co sobie dziara niż potem ma czerpać z tego tytułu jakieś nieprzyjemności. Julianno to żadna tajemnica idąc do szanującego się salonu tatuażu i zamawiając sobie motyw np "pajęczyny na łokciu" odmówią ci jej wykonania

          Skomentuj

          • julianna
            Banned
            • Dec 2006
            • 1036

            #20
            a co znaczy wytrzymał?
            może musiał się na tatuaże zgodzić?

            Skomentuj

            • brzydki27

              #21
              Napisał julianna
              a co znaczy wytrzymał?
              może musiał się na tatuaże zgodzić?
              niechciał sie poprostu dziarać choc za § 223 kk ciezko sobie nic nie robić, zostało mu dwa wojtki do wyskoku, najpierw jeden potem drugi i teraz wygląda "jak stary zgred za główke" sam sie z siebe zbija po wyjściu długo długo sie zacinał i nawijał w domu grypsem, aż sie rodzinie udzielało

              Skomentuj

              • Damian15747
                Świętoszek
                • Mar 2007
                • 17

                #22
                Moj starszy siedzial 2 razy po 3 lata i ma z 10 tatulazy
                Sprzodu na calej klacie z tylu na plecach, z tylu na glowie jakas czaszke na prawej nodze na lewej i pare drobnych tatulazy na rekach xD
                Zadych gwiazdek ani innych podobnych tatulazy nie zaowazylem tylko ta lezke kolo oka

                Skomentuj

                • brzydki27

                  #23
                  leżał za niewinność, adwokat go wrobił ale z jakiego paragrafu?

                  Skomentuj

                  • Xena
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2005
                    • 338

                    #24
                    Napisał julianna
                    użyłes słów ktorych znaczenia nie powinny wiedziec osoby niekarane
                    ciekawi mnie skąd to wiesz.....
                    O kulturze i wieziennych obyczajach w Polityka.pl czytalam.
                    Pozatym znaczenie tatuazy znam z dziecinnstwa.
                    Gryps sluzyl do komunikacji. My go uzywamy pod postacia slangu (dzis jak nienosisz jeans'ow i nie wladasz slangiem to dupek jestes).

                    Tatuaze robilo sie po to,by wtopic sie w wiezienne srodowisko (to be cool).
                    Taki Mietek,ktory zrobil skok na kiosk RUCHU dziarga sobie serce z napisem "Kocham Cie Matko" lub wizerunek Jezusa, ktorego nagle spotkal w wiezieniu, lub inne beznaczenia obrazeczki.

                    Wsrod kryminalistow z zawodu byly juz inne szablony; kropa pod okiem-koniecznie,miedzy kciukiem i wskazujacym -tez. Major czy general oznaczal "hard core" kryminaliste,wysokie wyroki i dlugie lata wiezienia (niekoniecznie za morderstwa).
                    Dzis "to be cool" jest byc podziarganym,bez przeszlosci kryminalnej.

                    nie ma w więzieniu takiego znaku : _________._______ (?)
                    :
                    Dzisiejsi kryminalisci nie znaja alfabetu Morsa
                    kreska,kropka,kresta=kr, od kryminal lub kara.
                    ps/grypsowac nie umiesz?

                    idąc do szanującego się salonu tatuażu i zamawiając sobie motyw np "pajęczyny na łokciu" odmówią ci jej wykonania
                    To jest zarezerwowane dla "Spiderman", inaczej do pudla za "copyrights".
                    0statnio edytowany przez Xena; 30-08-07, 03:09.
                    "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                    Skomentuj

                    • brzydki27

                      #25
                      Napisał Xena
                      To jest zarezerwowane dla "Spiderman", inaczej do pudla za "copyrights"

                      mogła byś to polsku?

                      Skomentuj

                      • Xena
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Apr 2005
                        • 338

                        #26

                        copyrights=prawa autorskie
                        "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                        Skomentuj

                        • brzydki27

                          #27
                          heheheh czytaj sobie dalej tą polityke.pl tylko potem nie rozsiewaj durnych plotek nie mam na myśli tylko tego spajdermena

                          Skomentuj

                          • fajnychlopaczek
                            Banned
                            • Feb 2009
                            • 9

                            #28
                            ------------- . ------------------

                            Ten tauaż oznacza przerwe w życiu -> dokładnie chodzi o pobyt w wojsku (przynajmniej 2 letni) tatuz tobi sie na nadgarstku od wewnetrznej strony nie chce odkopywac tematow ale nie mogle sie oprzec

                            Skomentuj

                            • brzydki27

                              #29
                              w wojsku nie siej plotek jak nie siedzisz w temacie.

                              Skomentuj

                              • izikxp
                                Świętoszek
                                • Oct 2006
                                • 9

                                #30
                                kropka w kąciku oka RECYDYWA

                                Skomentuj

                                Working...