W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja a wiek

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Henri
    Świntuszek
    • Jun 2011
    • 76

    Masturbacja a wiek

    Mam pytanie. Chodzi mi o relacje między wiekiem a uprawianiem masturbacji. Oczywiste jest, że gdy się jest młodym (czytaj: nastolatkiem) to rzecz powszechna. Mnie interesuje, co z tą formą zaspokajania się dzieje, gdy się dorasta. Czy masturbacja pozostaje jakąś tam formą zaspokojenia - czy się tego nie robi? Jeśli chodzi o mnie, to mimo związku czasami mam ochotę na spuszczenie się. I czasami to robię.
  • kazik1949
    Banned
    • Mar 2011
    • 6

    #2
    masturbacja

    choc juz jestem dziadkiem to dla mnie dzien bez masturbacji to dzien stracony.

    Skomentuj

    • oldskool
      Banned
      • Apr 2009
      • 37

      #3
      mam 32 lata i czasami aby mózg zaczął poprawnie pracować masturbacja jak najbardziej jest nadal wskazana
      czego tu sobie żałować

      Skomentuj

      • jrzyboy
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 227

        #4
        mam 62 lat i masturbuje. Czuje wygodnie jak mam orgazm
        sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

        Skomentuj

        • Seba1983Elk
          Świętoszek
          • Jul 2010
          • 26

          #5
          To proste Poznajesz dziewczyne i ona ci Trzepie rączką lub ciebie ujezdza na maxa >

          Skomentuj

          • mihau1
            Świntuszek
            • Aug 2009
            • 57

            #6
            Onanizm to coś zupełnie innego niż sex z kobietą. Czasem czuję, że z moją ręką jestem bardziej wyzwolony niż z kobietą. Jestem w związku i do tego po trzydziestce i nie odmawiam sobie tej przyjemności. To jest jedyny nałóg, którego się nie pozbędę
            Życie to nie bajka....

            Skomentuj

            • almostforty
              Świętoszek
              • Jun 2011
              • 3

              #7
              Mam 39 lat, również jestem w związku i masturbuję się prawie codziennie. Poza tym w 100% zgadzam się z przedmówcą.

              Skomentuj

              • atos
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 30

                #8
                Jestem w stałym związku i się nie masturbuję. Jednak nie dlatego, ze nie mam ochoty - ochota jest ale powstrzymuje się z masturbacją ze względu na moją partnerkę. Ona uwielbia jak mam silne orgazmy i obfite wytryski. Bardzo ją to kręci. Masturbując się codziennie - te wytryski są jednak mniejsze i mniej intensywne. A na przykład po 3 dniach bez seksu i masturbacji rozkosz i doznania jak i sam orgazm są zdecydowanie większe

                Skomentuj

                • oloAndrzej
                  Świętoszek
                  • Jul 2011
                  • 0

                  #9
                  ha a jakże by inaczej.
                  1. Sex 2.Masturbacja. moje dwa nałogi

                  Skomentuj

                  • sinep_88
                    Banned
                    • Feb 2009
                    • 25

                    #10
                    Ja moze nie jestem az tak dojrzaly w zwiazkach ale jestem z kobieta od kilku lat. Ja mam 23 lata. Uprawiamy seks dosc czesto a Ja nadal sie masturbuje. Uwazam ze jest to naturalne posuniecie

                    Skomentuj

                    • mathew500
                      Świntuszek
                      • Dec 2009
                      • 90

                      #11
                      Mam 19 lat. Masturbuje się wtedy kiedy mam ochote(2, 3 razy w tyg) jak byłem z kobietą(teraz obecnie nie mam, używam wakacji ;D) kochałem się z nią nawet 2 razy dziennie. Na drugi dzień kochałem się z nią i nie raz potrafiłem wracać do domu i sie masturbować przed snem ;D (jak sie kochaliśmy, dochodziłem nawet 3 razy)
                      "Sekunda z nią, wynagradza te wszystkie złe godziny.."

                      Skomentuj

                      • mariusz_1
                        Świętoszek
                        • Nov 2005
                        • 9

                        #12
                        Ja mam 52 lata zaczołem nmajac 10lat masturbuję sie srednio 5, 6 razy w tygodniu mimo że mam żone z ktorą sie kocham srednio 2 razy w tygodniu masturbacja dalej dla mnie jest przyjemnością.

                        Skomentuj

                        • Gruboss

                          #13
                          Będe jechał na ręcznym ile się da ,jak kolega wyżej i jeszcze dłużej

                          Skomentuj

                          • kasik*
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Dec 2010
                            • 242

                            #14
                            Teraz jestem w związku, masturbuje się ok 1-2 razy na tydzień. Czasami po prostu brak obecności partnera, a ochota jest.
                            Gdy byłam sama to masturbowałam się 3-4 razy w tygodniu. Zaczęło się to jakoś 3 lata temu ,a mam 18 lat
                            "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
                            Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
                            Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

                            Skomentuj

                            • yachoo
                              Świntuszek
                              • Feb 2009
                              • 80

                              #15
                              Teraz się masturbuję jakieś 1-2 razy dziennie. Czasami 0. Jak byłem/będę z dziewczyną to rzadziej, ale też podczas wspólnych zabaw czasami.
                              Myślę, że ilość masturbowania się niekoniecznie zależy od wieku, a od stanu umysłu i ilości seksu poza tym. Ale nie widzę powodu, żeby bycie w związku miało się jakoś z masturbacją wykluczać.

                              Z drugiej strony kiedyś gadałem z dziewczyną, która dała mi od siebie dobrą radę: "Nigdy nie masturbuj się przy dziewczynie". Dobrze, że nie posłuchałem

                              Jest szansa, że poza jakimiś społecznymi czynnikami, z wiekiem ludzie coraz mniej się masturbują właśnie z powodu zmniejszania się napięcia seksualnego.
                              Wolny. Szczery w stosunku do siebie. Otwarty. Szczęśliwy. Seksualny. Yeah!

                              Skomentuj

                              Working...