Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 07-02-09, 01:27   #51
rifraf
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 46

Płeć: Mezczyzna
nie??
rifraf jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-09, 01:54   #52
radzio_z
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Warszawa
Postów: 496

Płeć: Mezczyzna
No to ja się wyłamię z powszechnego narzekania.

Owszem takie praktyki nie są dla kazdego i przed trzeba omówić z partnerem wszystkie za i przeciw, ale ja nie widzę nic przeciw takim praktykom. Dlaczego? Bo w moim związku doszło do czegoś takiego, również z ciekawości "jak to jest z innym".

Więcej opisane jest tutaj.

Jest to jednak zabawa dla ludzi 100% pewnych siebie w związku. Jesli poprzez otwieranie związku, ktoś chce naprawić pojawiającą się rutynę, kłutnie, niedopasowanie, itp. bedzie to tylko katalizator do rozpadu związku.

Prawda jest również taka ze człowiek z natury jest poligamiczny, tymsamym ciekaowść sexu z innymi osobami jest (jeśli mozna to tak nazwać) poprawnym odczuciem.
__________________
Jestem niepokorny
radzio_z jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 01:32   #53
Aeroglide
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 13

Płeć: Mezczyzna
Jeżeli macie raczej "koleżeńskie" stosunki - pewnie, jak najbardziej. Nikogo w ten sposób nie zranisz.

Jeżeli ją kochasz - nie rób tego. Wyobraź sobie tylko, jak jęczy, kiedy dobiera się do niej inny facet. Wyobraź sobie, że okazuje się, że inaczej, intensywniej reaguje na JEGO dotyk, a Ty siedzisz nagle w kącie i zastanawiasz się, co Ty tutaj robisz.

Jeśli jest Twoją koleżanką, możecie się pobawić.
Odpuść, jeśli planujecie wspólną przyszłość.
__________________
I dobiegł mnie głos z bezdennej otchłani
Chodź do nas, dziecino, i śpij razem z nami
Aeroglide jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 02:49   #54
radzio_z
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Warszawa
Postów: 496

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Aeroglide Zobacz post
Jeżeli macie raczej "koleżeńskie" stosunki - pewnie, jak najbardziej. Nikogo w ten sposób nie zranisz.

Jeżeli ją kochasz - nie rób tego. Wyobraź sobie tylko, jak jęczy, kiedy dobiera się do niej inny facet. Wyobraź sobie, że okazuje się, że inaczej, intensywniej reaguje na JEGO dotyk, a Ty siedzisz nagle w kącie i zastanawiasz się, co Ty tutaj robisz.

Jeśli jest Twoją koleżanką, możecie się pobawić.
Odpuść, jeśli planujecie wspólną przyszłość.
Uprasza się teoretyków o nie wypowiadanie się na tematy o których nie mają pojęcia.

Mocniejsze reagowanie na bodźce przy pierwszym sexie z nową osobą nie są niczym zaskakującym i pary bawiące się w swing doskonale to rozumieją.

Trojkąt czy swing w żadnym wypadku nie polega na tym że ktoś siedzi w kącie i się tylko przygląda. W takim układzie nazywa się to Cuckold i także nikt nie zastanawia się co tu robi tylko czerpie radość z obserwowania uciech żony z innym.

Podszkol się więc zanim wypowiesz się na jakiś temat.
__________________
Jestem niepokorny
radzio_z jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 04:33   #55
My.Wave
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Postów: 194

Płeć: Mezczyzna
nie zgodziłbym się, bo może byłoby i ok, ale wydaje mi się, że z czasem by nas to tylko poróżniło..
My.Wave jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 04:56   #56
pestka
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 10

Płeć: Para
na sex z inną kobietą tak
pestka jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 04:59   #57
-TakiJeden-
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał radzio_z Zobacz post
Mocniejsze reagowanie na bodźce przy pierwszym sexie z nową osobą nie są niczym zaskakującym i pary bawiące się w swing doskonale to rozumieją.

to jest normalne?? to chyba popełniłem błąd... kocham ją i planuje z nią przyszłość, ale też chce być jej pewien. ma pozwolenie od zeszlego wtorku do przyszlej soboty. poki co nie wykorzystała. jak cos to dam znać.... zbyt dużo pisania żeby wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej... bardzo ciężko mi było podjąć taką decyzję... no ale zobaczymy.... ma jeszcze 5 dni...
-TakiJeden- jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 13:07   #58
radzio_z
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Warszawa
Postów: 496

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał -TakiJeden- Zobacz post
to jest normalne?? to chyba popełniłem błąd... kocham ją i planuje z nią przyszłość, ale też chce być jej pewien. ma pozwolenie od zeszlego wtorku do przyszlej soboty. poki co nie wykorzystała. jak cos to dam znać.... zbyt dużo pisania żeby wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej... bardzo ciężko mi było podjąć taką decyzję... no ale zobaczymy.... ma jeszcze 5 dni...
Każdy pierwszy sex z nową osobą jest ogólnie jak pierwszy sex w życiu... no chyba że ktoś już nie potrafi tych partnerów policzyć to pewnie jest już jakaś rutyna w "zaliczaniu".

Powiem Ci że u mnie po spotkaniu z inną laską pojawiła się refleksja iż sex z inną dziewczyną może być fajny ale nigdy nie będzie lepszy od sexu tą którą kochasz.
__________________
Jestem niepokorny
radzio_z jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 13:56   #59
wirus
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Rz...
Postów: 70

Płeć: Mezczyzna
Ja bym się pewnie zgodził... tyle że raczej w formie wymiany partnerów a nie dania wolnej ręki... Ale i tak bym z takim pomysłem nie wyskakiwał
wirus jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 21:58   #60
Aeroglide
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 13

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał radzio_z Zobacz post
Uprasza się teoretyków o nie wypowiadanie się na tematy o których nie mają pojęcia.

Trojkąt czy swing w żadnym wypadku nie polega na tym że ktoś siedzi w kącie i się tylko przygląda. W takim układzie nazywa się to Cuckold i także nikt nie zastanawia się co tu robi tylko czerpie radość z obserwowania uciech żony z innym.
Heh, krytykując mnie za teoretyzowanie sam przedstawiłeś powyżej definicję. Z definicjami się nie polemizuje, więc nie będę się kłócił.

Miłość to dla mnie wyłączność. Co innego, kiedy bawisz się dla czystej zabawy, a co innego, kiedy kochasz swoją kobietę tak bardzo, że dałbyś komuś w pysk, jeśli tylko spróbował jej dotknąć.
__________________
I dobiegł mnie głos z bezdennej otchłani
Chodź do nas, dziecino, i śpij razem z nami
Aeroglide jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 22:10   #61
Ciris
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: City of Angels
Postów: 9

Płeć: Kobieta
never ever!nie zgodzilabym sie
Ciris jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 06:39   #62
_martynka_
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: to zależy jaki mamy dzień tygodnia
Postów: 75

Płeć: Kobieta
jasne, że bym się zgodziła! a dokładniej taka propozycja drugiej strony sprawiłaby, że uznałabym związek za zakończony, więc można przyjąć, że miałby już wolną rękę...
__________________
>Nawet gdy ktoś przy swej prawdzie zostać chce
Czemu pięknie nie umiemy różnić się<
/Andrzej Mogielnicki/
_martynka_ jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 06:57   #63
Calvados
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 23

Płeć: Kobieta
Nie wyobrażam sobie, chociaż jestem bi i czasem nachodzą mnie małe "tęsknotki" za kobietami

Ale NIGDY nie zdradziłabym ani nie pozwoliłabym na coś takiego. Za dużo mamy oboje do stracenia, żeby się tak bawić...
Calvados jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 13:20   #64
radzio_z
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Warszawa
Postów: 496

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Aeroglide Zobacz post
Heh, krytykując mnie za teoretyzowanie sam przedstawiłeś powyżej definicję. Z definicjami się nie polemizuje, więc nie będę się kłócił.

Miłość to dla mnie wyłączność. Co innego, kiedy bawisz się dla czystej zabawy, a co innego, kiedy kochasz swoją kobietę tak bardzo, że dałbyś komuś w pysk, jeśli tylko spróbował jej dotknąć.
Pragnienie wylączności to egoizm. Miłość to szacunek i pragnienie szczęścia drugiej osoby, Ja nie więzię swojej dziewczyny. Ona nie jest moją własnością. Ty zato traktujesz dziewczynę jak własność, jak rzecz.

Cytat:
Napisał Calvados Zobacz post
Nie wyobrażam sobie, chociaż jestem bi i czasem nachodzą mnie małe "tęsknotki" za kobietami

Ale NIGDY nie zdradziłabym ani nie pozwoliłabym na coś takiego. Za dużo mamy oboje do stracenia, żeby się tak bawić...
Otworzenie związku to nie zdrada tylko zgoda na szczęście drugiej osoby. Zapoznaj sie z definicją zdrady zanim jeszcze raz użyjesz tego słowa.
__________________
Jestem niepokorny
radzio_z jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 17:38   #65
Aeroglide
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 13

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał radzio_z Zobacz post
Pragnienie wylączności to egoizm. Miłość to szacunek i pragnienie szczęścia drugiej osoby, Ja nie więzię swojej dziewczyny. Ona nie jest moją własnością. Ty zato traktujesz dziewczynę jak własność, jak rzecz.
A tu mylisz bardzo proste pojęcia. Piszesz, że więżąc (btw, wnioskuję, że o to Ci chodzi w słowie "więzię"?) swoją dziewczynę, traktuję ją jak rzecz. Rzeczy nie da się uwięzić. Nie da się uwięzić czegoś, co nie ma własnej woli. Czy Ty słyszałeś kiedykolwiek, żeby uwięzić samochód albo butelkę Coli? Bosz...

Żaden człowiek nie jest niczyją własnością i dziwne jest w ogóle, że operujesz takimi pojęciami.

Pozwól, że powiem Ci coś o szacunku i pragnieniu szczęścia. Są rzeczy, których nie zrobię w łóżku ja i są rzeczy, których nie zrobi moja partnerka. Proste. Cały szkopuł polega na tym, żeby czuć się ze sobą dobrze i pewnie - nie robić czegoś, co mogłoby być dla partnera niekomfortowe. To nawet niekoniecznie wynika z miłości, ale ze zwykłego zrozumienia. Idźmy więc dalej. Nie chcę dzielić się z nikim jej ciałem, emocjami, etc. Wykracza to poza moje wartości. Po jej stronie są dwa wyjścia. Nie naciska, bo dlaczego miałaby naciskać. Czy ten trójkąt/ czworokąt/ gangbang/ anal/ piss/ bondage (dowolne wykreślić) jest dla niej ważniejszy ode mnie, od tego, co zbudowaliśmy i o co każdego dnia dbamy? Mogę jej to zrekompensować czymś innym; czymś co oboje lubimy i w czym się dobrze czujemy. Mogę jej to zrekompensować tysiącem, milionem innych rzeczy.Jeśli mimo wszystko robi to z kimś innym, jest to zdrada. Bo ja tego nie akceptuję i nie biorę w tym udziału.

Fair
?

Kto tu kogo więzi? Kto tu traktuje kogoś jak rzecz? Raz jeszcze proszę Cię, abyś przeczytał swój post, zanim go wrzucisz na forum.

Ps. Piszesz o tym, że wyłączność jest egoizmem. Popatrz może sobie trochę na zgodne małżeństwa i rodziny. Są to związki na wyłączność. Jeżeli jest to egoizm, to obym miał go w sobie jak najwięcej.
__________________
I dobiegł mnie głos z bezdennej otchłani
Chodź do nas, dziecino, i śpij razem z nami
Aeroglide jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 14:34   #66
radzio_z
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Warszawa
Postów: 496

Płeć: Mezczyzna
Skończ swój wywód który w Twoim zamierzeniu miał być dowcipny i nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi. Roszcząc sobie monopol na sexualnośc swojej dziewczyny traktujesz ją nie jak bliską osobę z którą łaczy Cię uczucie ale jak rzecz ktorą posiadasz. Masz prawo nie dawać się przejechać innym ludziom Twoim samochodem ale nie masz prawa zakazywać jej realizowania swojej przyjemności.

Jest też inna możliwość. Jesteście siebie nawzajem niepewni (zwłaszcza Ty jej) lub Ty jesteś niepewny swoich możliwości sexualnych. Boisz się konfrontacji, porównania do innego, faktu że inny może wypaść tak znacznie lepiej że Twoja dziewczyna nagle stwierdzi "kur.... ja marnuje życie, omija mnie to co najlepsze".

Monogamia sexualna jest dla człowieka całkowicie nienaturalna. Równie dobrze za kilka lat może pojawić się trend że powinniśmy chodzić na rękach. Tez mozna by dorobić do tego jakąś ideologię, bo np. na nogach chodzili ludzie starożytni, a my jesteśmy ludźmi XXI wieku i nie przystoji nam chodzić tak jak oni. Oczywiście jest to całkowicie nienaturalne i ludzie są stworzeni do chodzenia na nogach - powiedzą niektórzy, ale większość im odpowie że "w końcu nas od zwierząt różni rozum i nie bedziemy chodzić jak dzikusy, bo chodzenie na rękach to cywilizacja".

Ogólnie rzecz biorąc rozmowa z Tobą przypomina mi dyskusje jaką odbyłem z swego czasu z parą brytyjczyków. Dyskusja dotyczyła bezsesnu ich rozwiązania podwójnych kranów oddzielnie z ciepłą i zimną wodą. Żadne argumenty i demonstracje naszego rozwiązania dwóch kurków zbiegających się do jednego kranu (rozmowa toczyła się w Gdańsku) nie pomagały. Dla nich ich rozwiązanie było bardziej logiczne i praktyczne "bo możesz sobie napuścić wody do umywalki, wymieszac ją i popłukac ręce". Nawet jak ustawiłem im w naszej umywalce strumień letniej wody w której bez mieszania można było umyć ręce, nie pomogło. Dlaczego? Bo oni sie przy takich kranach wychowali, dla nich takie rozwiązanie jest bardziej oczywiste niż to ze 2+2=4.

To dowodzi jak niewielki procent ludzi na świecie cec***e się na tyle dużą inteligencją aby analizować samemu to co otacza ich na swiecie a nie bezkrytycznie brać to co podawano im na gotowe od dzieciństwa. My wszyscy wychowaliśmy się w cześci świata w której od dziecka mowią nam że w małżeństwie sex tylko pomiędzy małżonkami, pomimo ze jest to całkowice bezsensu i nenaturane jak podówjne brytyjskie krany. Ale jak pisalem, umysłem analitycznym dysponuje tylko ułamek populacji ludzkiej.
__________________
Jestem niepokorny
radzio_z jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 16:08   #67
peter84
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 174

Płeć: Mezczyzna
Mi się wydaje, że po takim numerku sam zaczniesz zastanawiać się czy nie warto poprubować jeszcze z innymi Jako facet sam obiektywnie stwierdzam - kocham moją obecną partnerkę.. Ale każda inna nowa to ciekawsze doznanie niż ta obecna.. Inaczej zajęczy inaczej spojrzy.. Patrząc oczywiście z czysto fizycznego punktu widzenia...
peter84 jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-09, 01:03   #68
ZnudzonySeksem
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
A ja bym pozwolił pod 2 warunkami:
1. Tylko z inną kobietką
2. Chcialbym to widziec
ZnudzonySeksem jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.
   Archiwum