W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Terapia po masturbacji analnej u mężczyzn.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ned
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2011
    • 267

    #31
    Po prostu oskarżasz ludzi o jakąś bezpodstawną dyskryminację, a sam piszesz:

    Napisał bamf
    Czy mam problem? Czy powinienem iść z tym do terapeuty??? Niby po co? Czy uprawiając masturbację analną i mając podczas niej takie gejowskie myśli coś jest ze mną nie tak? A może to tak ma być?
    i potem:

    Napisał bamf
    To co ze sobą robię uważam za za....sty obciach. Tutaj co najwyżej jako anonim mogę o tym podyskutować, bo to co napisał autor tego wątku jakby mnie dotyczy, niezależnie czy jest to prowokacja czy też nie.
    Napisał bamf
    Poza tym nie chciałbym nigdy skomplikować sobie życia poprzez zostanie zdemaskowanym jako homoseksualista, tym bardziej, że się za takim nie czuję.
    Czyli jaki z tego mam wniosek wyciągać? Uważasz, że bycie homoseksualistą to coś negatywnego i nie chcesz być tak postrzegany. Masz tą swoją dyskryminację tu i pewnie przyczyny swoich kompleksów związanych z masturbacją analną. Masz podczas niej gejowskie myśli i piszesz, że może tak właśnie ma być. Być może. Weź więc pod uwagę, że ci faceci, którzy nie chcą mieć podczas seksu/masturbacji gejowskich myśli, nie będą chcieli tego praktykować.

    Napisał bamf
    Nie wydaje mi się żebym miał jakiekolwiek problemy z psychiką przez masturbację analną, nie mam kompleksu mniejszości - na pewno nie czuję się gorszy z tego powodu. Wręcz odczuwam pewną satysfakcję
    Satysfakcję i chyba wstyd, z tego co pisałeś wcześniej. Targają Tobą sprzeczne odczucia

    Dobrze tym razem zrozumiałem Twoje słowa i uprzedzenia z tym związane?

    Skomentuj

    • Motywatore
      Erotoman
      • Jun 2006
      • 639

      #32
      Spróbuj tego nie robić, zamiast tego tylko z dziewczyną a jak z nią nie ma za częstych okazji to normalna masturbacja- sprawdź jak długo wytrzymasz.

      Skoro z jednej strony uznajesz że to normalne z drugiej że nie to przejdź na normalność.

      Skomentuj

      Working...