W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiecy wytrysk

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blr
    Świntuszek
    • May 2005
    • 52

    #31
    ja tez o tym juz kiedyś czytałem, a temat ten znalazłem podczas przeglądania stron o wiadomej tresci i podobno to jest normalne i zaje...fajne uczucie, tylko ze pościel należy wymienić

    Skomentuj

    • Czarek
      Świętoszek
      • Feb 2006
      • 23

      #32
      Moja Pani raz to chyba miała, przyznała się że popusciła mocz (tak jej sie przynajmniej wydawało). Ja osobiście bardzo bym chcial aby miała to częściej. Czasami jak stymuluje jej punkt G, mówi, że chce jej się siku i odczuwa dziwne uczucie w podbrzuszu. Nie potrafi się przełamać aby się rozluźnić, a tędy chyba droga do "wytrysku"
      Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

      Skomentuj

      • TRS Broskow
        Perwers
        • Dec 2005
        • 961

        #33
        Napisał Czarek
        Czasami jak stymuluje jej punkt G, mówi, że chce jej się siku i odczuwa dziwne uczucie w podbrzuszu. Nie potrafi się przełamać aby się rozluźnić, a tędy chyba droga do "wytrysku"
        dokładnie, tędy droga

        Skomentuj

        • Szlajfka
          Perwers
          • Oct 2005
          • 1057

          #34
          mocz powstaje w pęcherzu
          A to nowinka zawsze myślałam że mocz powstaje w nerkach
          A co do samego wytrysku to ja się bardzo ciesze, że nie mam czegoś takiego. Jakoś mi nie leży wizja opryskania jakąś nieokreśloną substancją siebie, łóżka, partnera, ściany i sufitu. Wole bardziej estetyczny sex
          0statnio edytowany przez Szlajfka; 03-03-06, 21:55.
          Nadzieja umiera ostatnia....

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            #35
            Napisał Szlajfka
            A to nowinka zawsze myślałam że mocz powstaje w nerkach
            A co do samego wytrysku to ja się bardzo ciesze, że nie mam czegoś takiego. Jakoś mi nie leży wizja opryskania jakąś nieokreśloną substancją siebie, łóżka, partnera, ściany i sufitu. Wole bardziej estetyczny sex
            a jeśli partner opryska Cie sperma to co wtedy, jest ok czy nie?

            Skomentuj

            • krzysior
              Świętoszek
              • Oct 2006
              • 2

              #36
              moja kobieta tez tak ma niezla jazda trzeba recznik podkladac ale tylko gdy robi to zemna na jezdzca

              Skomentuj

              • Pawełek
                Świętoszek
                • Oct 2006
                • 1

                #37
                Na podstawie własnych doświadczeń, muszę powiedzieć, że:
                Kobieta, choć bez uogólnień, będąc w pewnym wieku dojrzalości płciowej, gdzieś około 35 - 39 lat, przy czym podkreślam, że nie jest to dokładne określenie, pod wpływem podniecenia, orgazmu, powstające w wyniku masturbacji erotycznej, naprzykład przy pomocy penisa wchodzącego w jej pochwę, te podniecenia potrafią wytworzyć tak ogromną ilość hormonów, aż..... Że te powodują, mówiąc wprost marionetkowy wytrysk w postaci ciekłego, kwaśno - goryczkowego płynu, który zdaje się wyciekać i wylatuje wręcz z ogromną, choć krótko trwającą chwilą.
                Dla partnera jest to pewnego rodzaju zaskoczeniem, a cała sytuacja wydaje się być oddaniem przez kobietę moczu.
                Choć nie jest to takie, w kategoriach sex-u, złe.

                Skomentuj

                • 1123581321
                  Świętoszek
                  • Nov 2005
                  • 9

                  #38
                  Napisał Szlajfka
                  A to nowinka zawsze myślałam że mocz powstaje w nerkach
                  A co do samego wytrysku to ja się bardzo ciesze, że nie mam czegoś takiego. Jakoś mi nie leży wizja opryskania jakąś nieokreśloną substancją siebie, łóżka, partnera, ściany i sufitu. Wole bardziej estetyczny sex
                  hahahaha bardziej estetyczny sex? jaki to? w ubraniu? sex chyba nie ma byc estetyczny. no bo co jest estetycznego w lizaniu cipki lub ssaniu kutasa? ale kazdy chce to robic i robi wiec mysle ze nie o estetyke w tym chodzi, co?

                  Skomentuj

                  • Alina007
                    Świętoszek
                    • May 2006
                    • 41

                    #39
                    mi kiedyś poleciało a moj chłopak nazwał to sokiem z pipki... zabawy było co nie miara chociaz poczatkowo sie wstydzilam nawet po tym "wytrusku" zrobil mi minetke, coś ODLOTOWEGO!

                    Skomentuj

                    • Niesmialek69
                      Świętoszek
                      • Jan 2007
                      • 9

                      #40
                      właśnie się kiedyś zastanawiałem co to jest... bo widzialem w jednym filnmie XXX.... ale tam chyba to byla przesada bo z pol litra polecialo a kocjhali sie tylko z 8-10 min...

                      Skomentuj

                      • boss
                        Świętoszek
                        • Sep 2006
                        • 13

                        #41
                        to ostanie zdjęcie na bank mocz zobacz sobie ze z cewki możowej wypływa

                        Skomentuj

                        • TRS Broskow
                          Perwers
                          • Dec 2005
                          • 961

                          #42
                          No jej to zawsze z cewki wypływa, i za to ją lubię bo babeczka ma takie orgazmy że sika ze szczęścia

                          Skomentuj

                          • Axmen
                            Świętoszek
                            • Oct 2006
                            • 7

                            #43
                            Asiulku Ty myslisz o tym co robisz podczas orgazmu A moze Ty nie masz orgazmu

                            Skomentuj

                            • Sexteacher
                              Świętoszek
                              • Nov 2006
                              • 7

                              #44
                              Kiedyśmojea dzieczyna po orgazmie (mamnadzieję) zeskoczyła ze mnie i rzeczywiście pojawił się dość obfity płyn. Jednak nie tak bardozjak u Pani z filmu.

                              Skomentuj

                              • Axmen
                                Świętoszek
                                • Oct 2006
                                • 7

                                #45
                                Zaprzeczasz sama soebie skoro go przerywasz to myslisz o tym ze cos moze nastapic Moze tak daj wolna wole i trysnij na swego mena tym co tam Ci wycieka Bo byc moze to nie do konca jest ten super odlotowy mokry orgazm i nie zalejesz mena fontanna rozkoszy. Przescieradlo mokre jest u wiekszosci par jesli sex byl udany

                                Skomentuj

                                Working...