Stulejka...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • taki_ziomek
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 8

    #31
    Dobra, mam takowe pytanie, bo nie chciałbym, aby to była stulejka (czyt. uspokójcie mnie ;P)...

    Kiedys nie mogłem sciągnąć skóry z żołędzi, ale troche gimnastyki i sie chłopak rozruszał. Maź gdzie mogę ściągnąć, to sam koniec żołędzi, dobrze? czy powinno dalej schodzić? Jest tam jakaś biała, maziowata substancja, co to?

    Przypominam sobie, że kiedyś (jak miałem moze 8 lat) to sobie smarowałem jakaś maścią, ale nie pamietam czy miałem stulejkę...

    PS: podzcas wzwodu troche boli, źle? :/

    pozdr

    Skomentuj

    • manus dei
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 420

      #32
      Napisał taki_ziomek

      Maź gdzie mogę ściągnąć, to sam koniec żołędzi, dobrze? czy powinno dalej schodzić? Jest tam jakaś biała, maziowata substancja, co to?

      ptasie mleczko
      "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

      Skomentuj

      • czarli
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 2

        #33
        Witam. A ja mam tez problem z moim ziomkiem W stanie "wyciszenia" napletek schodzi mi spokonie caly a podczas wzwodu baaardzo ciezko nigdy calkiem nie sciagnalem bo za bardzo boli Mam 19 lat i dziwne ale dopiero sie tym zaniepokoilem Jak pomysle ze musze z tym isc do lekarza to az mi sie zygac chce ale coz zrobic, musze. A wlasnie, musze? Moze "domowymi" sposobami da sie pozbyc tego?

        EDIT
        Chyba mam stulejke niepelna "2".
        Last edited by czarli; 17-12-05, 23:52.

        Skomentuj

        • Nightwatcher
          Świntuszek
          • Dec 2005
          • 56

          #34
          Mam dokłądnie ten sam problem. W "spoczynku" napletek schodzi z członka bez żądnych problemów, ale w czasie erekcji jest duuuży problem. Ściąga się co najwyżej 3/4...
          Proszę, poradzcie czy z taką "łągodniejszą" formą też czeka mnie "zabieg" u lekarza, czy może da się to jakoś "wyćwiczyć domowymi sposobami??
          P.S.Witam na forum...

          Skomentuj

          • czarli
            Świętoszek
            • Dec 2005
            • 2

            #35
            Bylem w tej sprawie u lekarza. I nie jest to stulejka tylko cos z wedzidelkiem. Powiedzial ze mozna ewentualnie je naciac i bedzie ok

            Skomentuj

            • Nightwatcher
              Świntuszek
              • Dec 2005
              • 56

              #36
              Jak to "ewnetualnie". To chyba konieczne>? Bez tego seks jest "dziwny" i ciężej utrzymać higienę. @Czarli zdecydowałeś się na takie nacięcie?

              Skomentuj

              • suzuki
                Świętoszek
                • Jan 2006
                • 33

                #37
                ja jak bylem maly to tez mialem stulejkeale zaraz zrobili mi operacje ktora chyba sie nieudala bo potem tez nie moglem sciagac napletkajak zaczolem sobie walic to rozpoczelem proces sciagania napletka samodzielnego(bolalo jak cholera)ale po mniej wiecj tyg intensywnej pracy sciagnolem go i od tamtej pory jest ok

                Skomentuj

                • mimik
                  Świętoszek
                  • Jan 2006
                  • 36

                  #38
                  Jeśli chodzi o porządne info to polecam www.stulejka.com. Sam jestem porządznie wkurzony, bo według mnie mam lekką stulejkę (a świadomość tego od ok. tygodnia). W sumie czasem, po długiej grze wstępnej, mogę zdjąć napletek bez większego bólu, ale rzeczywiście żąłądź reaguje na jakikolwiek dotyk dość boleśnie. A gdy sobie pomyślę, że będę miał kłopoty z wejściem w Perełkę to mi się normalnie płakać chce... Jestem panikarzem i nie wiem co robić. Do tego mieszkam na peryferiach i do porządnego lekarza jest daleko... Źle się czuję...

                  Skomentuj

                  • Łukasz85
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2006
                    • 374

                    #39
                    Musicie trenowac , jak bylem troche mniejszy i mlodszy to jak zaczynalem sie bawic "sam na sam" to tez mnie bolalo i tez myslalem , ze cos nie tak , bo moj nie wygladal jak u panow na filmie . Pozniej mi kumpel mowi ,ze musze sciagnac napletka

                    Skomentuj

                    • Koloblicin
                      Ocieracz
                      • Feb 2006
                      • 136

                      #40
                      W przypadku podejrzenia o stulejkę radzę od razu udać się do lekarza. Jak coś nie tak, to powie, skieruje na operację itp. A jeśli nie ma problemu to wspaniale uspokoi
                      "Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)

                      Skomentuj

                      • mimik
                        Świętoszek
                        • Jan 2006
                        • 36

                        #41
                        Ja jestem pewien, że to stulejka, choć w najlżejszym wydaniu. Ale lekarza chyba i tak nie odwiedzę. Może gdyby się miało pogorszyć...

                        Skomentuj

                        • Nightwatcher
                          Świntuszek
                          • Dec 2005
                          • 56

                          #42
                          @mimik ale to raczej jest konieczność. To utrudnia uprawianie seksu, a w niektórych przypadakch wręcz uniemożliwia, a co gorsze ciężko jest utrzymać higienę...

                          Skomentuj

                          • Łukasz85
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2006
                            • 374

                            #43
                            Bedziesz mial ten przyslowiowy ser pod napletem

                            Skomentuj

                            • Nightwatcher
                              Świntuszek
                              • Dec 2005
                              • 56

                              #44
                              @Łukasz zwracałeś się do mnie? Ja wprawdzie mam stulejkę, ale opisany wyżej w tym temacie typ 3?? o ile pamiętam. W stanie spoczynku napletek schodzi bez żadnych problemów, więc z szorowaniem go nie am problemów.

                              Skomentuj

                              • mirakla
                                Perwers
                                • Feb 2005
                                • 805

                                #45
                                mam pytanko,czy chlopak może nie wiedziec o tym że ma stulejkę?
                                I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                                Skomentuj

                                Working...