Suka 24/7

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elKoj69
    Perwers
    • Sep 2012
    • 1195

    #16
    Moze stąd, że jest teraz tego wysyp A facet, który ma predyspozycje/fantazje, czy też "urodził się z tym" nie pyta na forum innych co o tym sądzą

    Ale nadal to źle zadane pytanie, nie pytalbym "po co" tylko "jak" Ale to nie moje klimaty, co ja tam wiem ale fakt, że forum stricte o tej tematyce będzie lepsze
    Last edited by sister_lu; 07-03-22, 15:24.
    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

    Skomentuj

    • Centurion
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 132

      #17
      "Bawię się" w to 4 lata z obecną partnerką i trochę z poprzednią. Nauki dużo i jestem tego świadom, ale moja kobieta to lubi i bardzo ją to nakręca.Czasami nawet sama mnie prosi o jakieś ostrzejsze zabawy. A co do 50 twarzy Greya, nie czytałem, nie oglądałem - nie zachęciły mnie komentarze w mediach i na forach, ta cała gównoburza wokół tego. Preferuję inna literaturę w klimacie.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #18
        Wersja "zabawa":
        jeżeli "bawicie" się tym od czterech lat, to nie rozumiem dlaczego pytasz nas, a nie jej?
        Wersja BDSM:
        zupełnie nie pojmuję zasadności pytania, kogokolwiek.
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • PeggyBrown88
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2013
          • 273

          #19
          A ja polecam wnikliwe przestudiowanie Filozofii Gorean. Albo najlepiej przeczytanie książki Normana o ludzie z Gor. To już jest wyższe wtajemniczenie w świat uległości, to sposób na życie. Mężczyzna powinien nie tylko być Panem swojej niewolnicy, powinien być jej Mistrzem, opiekunem, nauczycielem, bohaterem, mentorem, idolem. Gdy będzie tym wszystkim, może liczyć na pełne oddanie ze strony kobiety. Naprawdę szczerze polecam lekturę, w celu zweryfikowania pewnych poglądów, a także nabrania odpowiedniego spojrzenia na kwestię władzy.
          Last edited by PeggyBrown88; 20-04-15, 21:35.
          "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."

          Skomentuj

          • JKL
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2014
            • 375

            #20
            PeggyBrown88- wydaje mi się że chyba jest tak jak piszesz - z bardzo intymnej perwersji została wykreowana jakąś głupawka .Bycie Panem to odpowiedzialność .

            Skomentuj

            • pleasure_79
              Świętoszek
              • Apr 2015
              • 5

              #21
              Świetnie napisane, niektórzy zapominają że chodzi również o bycie opiekunem.

              Skomentuj

              • barmetr
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1399

                #22
                Niektóre wypowiedzi skomentować można polskim przysłowiem: "Nie pamięta wół jak cielęciem był". Od młodzieży nie można wymagać tyle wiedzy, co od osoby doświadczonej.

                Co do planety Gor, to obejrzane w necie rysunki były dla mnie inspirujące. Podobnie jak i inne rysunki, zdjęcia z lat 80-tych.
                Odzyskałem dawny zapał i staram się mieć takie "buły" jak mieszkańcy tej planety.

                Skomentuj

                • Dopefiend
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2012
                  • 188

                  #23
                  sorry za offtop, ale temat planety Gor nie był mi znany wcześniej.

                  Obejrzałem sobie rysunki - kicz straszny....

                  Skomentuj

                  • PeggyBrown88
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2013
                    • 273

                    #24
                    Napisał Dopefiend
                    sorry za offtop, ale temat planety Gor nie był mi znany wcześniej.

                    Obejrzałem sobie rysunki - kicz straszny....
                    To świetnie, że zaznajomiłeś się z tematem przeglądając rysunki...

                    Ja tam też nie czytam książek, tylko oglądam w nich ilustracje. Dużo więcej można z nich wywnioskować, właściwie to wszystko. A jak nie ma ilustracji to nawet nie zaglądam.

                    A jeśli chodzi o filozofie to one jednak nie opierają się na grafikach domorosłych interpretatorów, więc czasem lepiej poczytać.
                    Last edited by PeggyBrown88; 25-04-15, 09:27.
                    "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."

                    Skomentuj

                    • wiarus
                      SeksMistrz
                      • Jan 2014
                      • 3264

                      #25
                      Napisał barmetr
                      Niektóre wypowiedzi skomentować można polskim przysłowiem: "Nie pamięta wół jak cielęciem był". Od młodzieży nie można wymagać tyle wiedzy, co od osoby doświadczonej.
                      To niech się uczą myśleć, inaczej skończą na tym samym etapie, w którym się znajdują.
                      Dopefind, odpowiedź łączy się z powyższym. Wytłumacz mi, jak można było inaczej, w tamtych czasach przemycić filozofię BDSM?
                      To był zeszły wiek, wszystko co się z tym wiązało, było traktowane /z głupoty/ jako wyjątkowa perwersja i zboczenie. Forma komiksu z elementami fantasy, brykała poza cenzurą. Przykro mi, że taką wiedzę muszę Ci podawać wprost, lecz jest to jedyny sposób, gdy ktoś zna wyłącznie pismo obrazkowe.
                      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                      James Jones - Cienka czerwona linia

                      Skomentuj

                      • Rozkoszman25
                        Świętoszek
                        • May 2015
                        • 32

                        #26
                        To ze dasz jej klapsa,bedziesz uzywal pikantnych slow,czy kazal jej 24/h chodzic nago to jako tako ok ze swoja partnerka BDSM to styl bycia,zycia nie wiem jak to nazwac. Kiedys sporo czytalem o bdsm ,to pan doslownie robi suke,o kazdej porze dnia zadzwoni kaze wyjsc w samej bieliznie z domu,pojedzie na jakis parking bedzie z suka robil co chce,a na koniec bedzie kazal isc do kierowcy zaparkowanego tira by mu zrobila laske ja to bym tak nie umial osobiscie 24/7 . Sprobowac owszem,bo uwielbiam zdobywac nowe doswiadczenia

                        Skomentuj

                        • naspokojnie
                          Świętoszek
                          • Jan 2016
                          • 45

                          #27
                          Też o tym marzę Ale 24/2 co najwyżej, czyli na weekend

                          7 dni w tygodniu to już niewykonalne

                          Skomentuj

                          • mandaryn
                            Świętoszek
                            • Jun 2014
                            • 6

                            #28
                            dokładnie 7/24 to fajnie brzmi, ale realizacja to co innego
                            Mój fetysz to Twoje stopy - na mojej twarzy :-)

                            Skomentuj

                            • Spanky
                              Świętoszek
                              • Sep 2017
                              • 10

                              #29
                              24/7 o ile jesteś bogaty i ona nie musi pracować ani nie ma życia towarzyskiego :p. W innym wypadku trochę ciężko by było.. ale czasem jak macie wolny weekend i zero większych planów to można się tak zabawić

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5246

                                #30
                                24/7 to zniewolone są zwierzątka w ZOO. Czy ktoś widział kiedyś szczęśliwe zwierzątka w ZOO?

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...