W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem (?) 3 podejścia do tej pory...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Amras
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 8

    Problem (?) 3 podejścia do tej pory...

    Przy próbie penetracji następuje silny ból - jest to o tyle dziwne że raz udało mi się wprowadzić do końca bez bólu, a teraz występuje po wprowadzeniu pierwszych 5 cm... staram się o nastrój, odpowiednie podniecenie/nawilżenie... czy jest możliwość niepełnego przerwania błony dziewiczej? jak można to stwierdzić?
  • dinusika666
    Świntuszek
    • Feb 2006
    • 74

    #2
    Moze chodzi o odpowiednia pozycje, ja tez tak czasami mam,ze w klasyku mnie troche boli, bo zalezy to od budowy i ułozenia pochwy podczas penetracji

    Skomentuj

    • Vito
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 203

      #3
      Jest możliwość!
      Czasami błona dziewicza nie pęka podczas pierwszego zbliżenia (to zależy od jej budowy), ale nie to bym podejrzewał w tym przypadku.
      Raczej stres i strach.
      Może za pierwszym razem bolało, może wtedy było wspaniale bo to pierwszy raz, a teraz zaczęła zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństwa i odpowiedzialności.

      Dinusika ma rację. Zmieńcie pozycję. Jak to nic nie da to daj Jej trochę czasu!
      Może musi się z tym oswoić?
      Patrz! To moja mroczna dusza.
      Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Sproboj w ginekologicznej, dodatkowo z poduszka pod pupa... i zadbaj o jej relaks. Zrob masaz etc. I pojdzie
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        Working...