W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak mam to interpretować?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #16
    Ma jakiś kompleks, albo złe doświadczenia.
    Drąż aż coś wydrążysz.

    Skomentuj

    • KP
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 301

      #17
      Chyba że bez drążenia po prostu po dłuższym (lata) związku z Tobą kiedyś się sam przyzna, bo stwierdzi że to nie ma już znaczenia.
      Nothing's wrong today.

      'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

      Skomentuj

      • Wujek

        #18
        Mała - skoro nie chce rozmawiać, To czy to aż takie ważne? Może po prostu mu odpuść i zaczekaj i sprawdź co potrafi. A i z czasem może sam kiedyś się przyzna.

        Skomentuj

        • TakaMala
          Świętoszek
          • Feb 2012
          • 7

          #19
          odświeżam i dziękuje wszystkim za rady a mam parę pytań nie chcąc zaśmiecać forum kolejnym wątkiem postanowiłam rozwiać swoje wątpliwości w tym
          A więc, spotkanie było ale doszło narazie tylko do lodzika... i to niezbyt długiego. Zdziwiło mnie to, że jego penis w jednym miejscu(na srodku) jest o wiele grubszy niż na dole i nieco wyżej a żołądź cały pokryty był ogromnym fałdem skóry, na dodatek jak lezelismy w bokserkach byl o wiele wiekszy i to "zgrubienie" nie było wyczuwalne, dopiero po chwili sie tak "zmienił?". Czy ktoś wie, co to mogło być? czy "schował sie " ze stresu, czy co to mogło być?
          Taki tam sobie jestem ognisty rudzielec
          "Kuś los, bo nikt inny nie skusi go za Ciebie "

          Skomentuj

          • HotGuy
            Banned
            • Nov 2011
            • 188

            #20
            Generalnie może mieć mniejsze libido co może też być spowodowne stresem lub duźą ilością pracy. Może też mieć mniejsze potrzeby seksualne, dopasowanie seksualne jest ważne w związkach także na przykład jak zauważysz że masz większe potrzeby to lepiej byłoby znaleść innego partnera. Niektóży faceci któży powiedzmy dyplomatycznie nie są hojnie obdarzeni też mogą zwlekać z pierwszym stosunkiem ze względu na ryzyko odrzucenia. Oral to dobry start, przed oralem można też na przykład brać prysznice razem jak ktoś jest nieśmiały.

            Co do budowy jego penisa to z Twojego opisu to wszystko jest całkowicie normalnie, penis może się łatwo i szybko kurczyć, a fakt że ma większy żołądź od reszty... szczęściaź! Mały procent tak ma (może około 2-3%).

            Skomentuj

            Working...