W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prezerwatywa jak uzyc pierwszy raz ? :(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lacrime
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 20

    Prezerwatywa jak uzyc pierwszy raz ? :(

    Mam 17 lat mam dziewczyne z ktora jestem od roku i chcemy to zrobic wkoncu, ale mam jeden problem - nie wiem jak i kiedy uzyc prezerwatywy. Mianowicie jak widze dziewczyno juz nago to staje mi odrazu, dokladnie w tym czasie mam nalozyc gumke ? I jak ja nalozyc zeby mnie nie bolal " grzybek " ? Pomocy - prosze nie smiejcie sie w postach tylko prosze o powazna pomoc !!
    Ochrzczono mnie ... Prowokacją. Intryga to moje drugie imie ...
  • Joan
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 1

    #2
    zajrzyj na tą stronkę: http://www.durex.pl/instrukcja_obslugi.html
    ...nowa w tej bajce...

    Skomentuj

    • lacrime
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 20

      #3
      dzieki bardzo za pomoc
      Ochrzczono mnie ... Prowokacją. Intryga to moje drugie imie ...

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #4
        heh na odwrocie prezerwatyw masz na opakowaniu
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          moze jego sa z przemytu
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • rafi171
            Świntuszek
            • May 2005
            • 74

            #6
            Napisał DajMiTęNoc
            heh na odwrocie prezerwatyw masz na opakowaniu
            zgadzam sie z wypowiedzą na opakowaniu jest instrukcja i do całkiem dobra i prosta
            KaŻdy patrzy na to inaczej ale ja zawsze tolerancyjnie...............

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #7
              Napisał Bender
              moze jego sa z przemytu

              A moze to uzywana Umyta pod kranem i do ponownego użytku wtedy nie pisze na opakowaniu jak jej uzyc
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • Exile
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2005
                • 334

                #8
                Za pierwszym razem hmm najlepiej tak samo dobrbze jak za każdym innym!!
                I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  #9
                  Tylko mam jedna prozbe...

                  widze ze otrzymales instrukcje... ale mam dla Ciebie rade... taka wskazowke bo czasem panowie o tym zapominaja.... nie zapomnij : ZDJAC SKARPETEK !!
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    #10
                    Napisał Sama słodycZ
                    widze ze otrzymales instrukcje... ale mam dla Ciebie rade... taka wskazowke bo czasem panowie o tym zapominaja.... nie zapomnij : ZDJAC SKARPETEK !!
                    A to jest prezerwatywa domowej roboty:>?? Uszyta przez babcie na drutach:>?? o co chodzi ztymi skarpetkami:>??To nie american pay że bedzie to robiłw skarpetce
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #11
                      ehehe nie nie skarpetki nie maja nic wspolnego z prezerwatywami ... powiedzialam zeby nie zapominial zdjac skarpetek bo nie ma zalosniejszego widoku niz nagusienki facet w skarpetkach
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • DajMiTęNoc
                        Perwers
                        • May 2005
                        • 1153

                        #12
                        chyba ze ktos po domu nie lubi chodzic w skarpetkach wiec sie otym nie zapomina
                        ja po domu chodze tylko w spodenkach albo w spodniach bo nie lubie w koszulkach bo sie gniota nogi w skarpetkach sie poca ztreszta cały dzien wskarpetkach meczace zdeka
                        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #13
                          no jesli nie chodzisz w domu w skarpetach to mozna sie na Ciebie rzucac do woli i nie bedziesz wygladal zalosnie braaaawo masz u mnie +
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5252

                            #14
                            Za wyjatkiem, jak w trakcie lozkowych igraszek nie mignie przed glowa czarna stopa

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • muchacha
                              Świntuszek
                              • May 2005
                              • 80

                              #15
                              skoro nie wiesz jak uzyc prezerwatywy to lepiej nie tykaj sie "tych" spraw. mam nadzieje ze nie masz 1 z polskiego i umiesz instrukcje obsługi przeczytac bo jak nie to moze ci sie rodzina powiekszyc
                              vanitas vanitatum et omnia vanitas...

                              Skomentuj

                              Working...