Nie moglem wejsc & mały skapitulował...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Redchemist
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 396

    #16
    Napisał DajMiTęNoc
    Emmanuell to klasyka również polecam. Nawet szukałem tego na necie ostatnio bo chciałem sobie ściagnąc i obejrzeć jeszcze raz ale nie ma nigdzie, a dvd kupic w sklepie to znów szkoda kasy. Ale emanulle jest dobrym filmem chociaż tam też nie które sceny odbiegają zdeka od zdrowej erotyki na pierwszy raz np jak ona gasiła fajka nie powiem czym albo może gdzie
    Ja nie ma jak są tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać! Zainstaluj sobie E-mule. W/g mnie( i nie tylko) to jeden z najlepszych znanych mi programów FTP. Ściągniesz go z tego miejsca: http://www.emule-project.net/home/pe...20&rm=download
    najlepiej w postaci binarek. Instalujesz, ściagasz listę serwerów z którymi program łączy się w trybie bezobsługowym, wpisujesz w jego wyszukiwarce"Emmanuelle"ustawiając najprzód kategorię"filmy"i powinieneś otrzymać listę ok. 30 rekordów. Ale ty wybierasz te powyżej 100 MB(połowa z nich). Teraz wystarczy tylko obrać za priorytet ilość źródeł(naturalnie im więcej tym lepiej i szybiej) i dodać do ściągania Zostawiasz komputer włączony na cały dzień a najlepiej na noc i za kilka dni możesz już się cieszyć Emaniuel Dostęp do zasobów"E-mule"jest całkowicie darmowy. Jakbyś miał jakieś szczególowe pytania to mail me.
    Varium et mutabile semper femina

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #17
      Ja mam na dvd, z jakis gazet. Kupilem na allegro 5 pln sztuka, 4 czesci i jestem happy ;]
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #18
        Redchemist ja mam emule ale tam tego nie ma.Jest emanuelle film erotyczny i jest też inna emanuell nie sciagniesz tego. Ale poszukam na allegro może też znajdzie sie ktoś kto opchnie tanio kolekcje.
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Redchemist
          Erotoman
          • Jul 2005
          • 396

          #19
          DMTN Może spróbuj połączyć się ręcznie z innym serwerem albo zresetuj program a on wtedy samoczynnie powinien wybrać inny. U mnie nie ma z tym problemu. 30 efektów poszukiwania wyświetliło jak wół.
          Varium et mutabile semper femina

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #20
            podlacz sie do razorback 2. Uzyj szukania global i video. jak chesz to moge podrzucic hasha

            Update:
            Na Allegro jest troche tego, od 5 w gore
            Last edited by Bender; 15-09-05, 21:07.
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Redchemist
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 396

              #21
              Teraz jest już Razorback ver. 2,1 DMTN szybko i sprawnie podłączy się do tego topowego serwera mając"HIGH ID"a to wymaga już przekierowania jednego z portów na jego IP u prowajdera inernetu. Przy założeniu,że posiada on łącze stałe naturalnie.
              Ja mam Higha i właśnie udało mi się wejść na Razora w tej własnie chwili za 2-gim razem
              Zaraz zaraz...wyświetliło mi w wyszukiwarce 101 Emaniuelek!!!!!
              Bender KOCHAM CIĘ!!!!
              Varium et mutabile semper femina

              Skomentuj

              • DajMiTęNoc
                Perwers
                • May 2005
                • 1153

                #22
                Napisał Redchemist
                DMTN Może spróbuj połączyć się ręcznie z innym serwerem albo zresetuj program a on wtedy samoczynnie powinien wybrać inny. U mnie nie ma z tym problemu. 30 efektów poszukiwania wyświetliło jak wół.

                Aktualizuje serwery nonstop ale i tak moim zdaniem najlepszy na emule jest rozerback 2.0 i tego używam. Zawsze się łąńcze recznie z serwerami wybieram na którym jest najwiecej ludzi


                Wy mnie nie czytacie, ja nie mam kompa od wczoraj. Sciaga mi się 24h na dobę coś z netu więc nie uczcie mnei jak sie poslugiwać emule. Mówie wam że nie znalazlem to nei znalazłem. Są tytuły jakich emanuelle nie miała
                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                Skomentuj

                • Indira
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 272

                  #23
                  Emanuelle to jest kilka, ja znam przynajmniej dwie ksiazki, wiec filmow na pewno jest wiecej...

                  Skomentuj

                  • ciern
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 236

                    #24
                    seks oralny to na pewno dobry pomysł. oczywiście obustronnie.
                    ja sam miałem ten problem i oralik pomógł......
                    Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

                    Skomentuj

                    • Falcon
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2005
                      • 369

                      #25
                      obustronnie?? ja tam wole lwa do zrobienia laski namawiac niz dziewczyne w czasie Jej pierwszego razu!!
                      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                      Skomentuj

                      • ciern
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2005
                        • 236

                        #26
                        zartujesz ??
                        ja nie miałem problemu................
                        wystarczy odpowiednio podejśc do tematu
                        chcesz korepetycji ?
                        Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

                        Skomentuj

                        • Falcon
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2005
                          • 369

                          #27
                          nie dziekuje postoje, juz mi nie potrzebne - moja dziewczyna podczas pierwszego razu nie miala za soba zadnych doswiadczen sexualnych, nawet nie prosilem o to bo rozmawialismy o tym wczesniej ale w koncu dala sie namowic
                          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #28
                            ... to odrazu ja wzioles na gleboka wode...? A mi sie zawsze wydawalo ze to idze kissing->pettnig->oral->traditional
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #29
                              Niby dlaczego zawsze tak ma iść?
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                #30
                                w sumie nie ma zasad Ale wydaje mi sie ze dziewictwi to jedna z najcenniejszych rzeczy i oddanie jej jest najwiekszym "poswieceniem".
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...